Ahşap dekorasyon malzemeleri

41 views

Dekorasyon deyince aklımıza hemen modern yada klasik koltuk takımı, kilim ve buna uygun bir perde geliyor. Hayır bu yanlış bence. Dekorasyon deyince hemen kafamızı sınırlamayalım derim. Çok çeşitli bir dekorasyon yapabilirsiniz. Farklı bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Ahşap mutfak dolabı dekorasyonu

Evlerimizi dekore ederken kullandığımız aksesuarlar ile, göz alıcı bir etki yaratırken aynı zamanda da yaşam alanımızı özgünleştirir, ortamda kendimize has bir hava oluştururuz.  Evimizin farklı köşelerinde yer verdiğimiz aksesuarları seçerken elbette zevkimizin yanı sıra, evin genel tarzı ve dekorasyon stilini de göz önünde bulundururuz. Vazolar, fotoğraf çerçeveleri, ahşap sandık modelleri, ahşap şekerli modelleri gibi eşyalar kullanırız.

ahşap mutfak dekorasyonu

Ahşap Dekorasyon Fikirleri

Nasıl ki üzerimiz de kullandığımız aksesuarlar bizlerin vazgeçilmezi ise evler içinde aksesuarların büyük bir önemi vardır… Aksesuarları evimizin hemen hemen her köşesinde kullanmaktayız. Salonumuzda, mutfağımızda, oturma odalarımızda hatta hatta banyomuz da bile aksesuar kullanmaktayız.

Birbirinden güzel bu aksesuarlar, tasarımı ve renkleriyle evimize farklı bir görünüm katacaktır. Tasarım ve renklerin çeşitliği sayesinde her türlü mobilyanıza uyum sağlayacak aksesuarlar bulup rahatlıkla eviniz de kullanabilirsiniz…

Ahşap Genç odası dekorasyonu

Ufacık bir aksesuarla bile evinizin ne kadar değişebileceğinizi gördüğünüzde sizlerde buna inanamayacaksınız. Örneğin ahşap bir kitaplık, ahşap bir sedir odanıza farklı bir hava katmaya yeter.

Ayrıca bu aksesuarları ev dekorasyonlarının yanı sıra düğünlerde de dekor olarak kullanılmaktadır.

Ahşap dekorasyon fikirleri

Aksesuarlar tercihlerinde genelde bizler kendi yaşam tarzımıza uygun olanı seçeriz. Ve her beğeniye göre mutlaka aksesuar çeşitlerini bulabilirsiniz.

Ahşap dekorasyon modelleri
Ahşap dekorasyon modelleri
Ahşap dekorasyon resimleri
Ahşap dekorasyon resimleri

Ahşap Kitaplık Dekorasyonu

Ahşap vitrin dekorasyon
Ahşap vitrin dekorasyon
Ahşap kitaplık dekorasyon
Ahşap kitaplık dekorasyon

 

Mesela evinizin bir odasını ahşap dekorasyon malzemeleri ile tasarlayabilirsiniz. Burada kullanacağınız ahşap dekorasyon ürünleri ile daha doğal ve rahat bir ortam hazırlayın. Koltuk yerine renkli minderler koyun. Minder deyince alçak minderlerden bahsetmiyorum. 30cm 40 cm yüksekliğinde minderler kullanabilirsiniz. Biz size bu yazımızda bazı ahşap dekorasyon modelleri örnekleri sunuyoruz. Bu ahşap dekorasyon resimlerine bakarak fikir elde edebilirsiniz.

ahşap yatak odası ve duvar tasarım japon dekorasyonu

Ahşap dekorasyon eşyaları neler olabilir?

Mesela kütük ahşap masa olabilir. Bunun etrafında ağaç sehpalar olabilir. Duvarda natürel doğal görünümlü ağaç raflar olabilir. Bu ahşap ağaç malzemeler ile otantik bir oda oluşturabilirsiniz.

  • Ahşap vazo
  • Ahşap şekerlik
  • Ahşap kül tablası
  • Ahşap kalemlik
  • Ahşap biblo modeller
  • Ahşap sandıklar
  • Ahşap kutular
  • Ahşap kitaplık

Ahşap mutfak dekorasyonu

Tabii başka ahşap ağaç aksesuarlar da var. Ağaç sehpalar, ağaç tablolar ve ağaçtan yapılmış ufak tefek masa üstü eşyaları da bulunmaktadır.

Ahşap ev eşyaları için koltuk da yapılabilir. Tabii bunun adı sedir olur. Sedir konusunda Şark Dekorasyon ile irtibata geçebilirsiniz.

Az önce de söylediğimiz gibi sizin için hazırladığımız ahşap dekorasyon resimleri inceleyerek çeşitli fikirler edinebilirsiniz.

Bu yazımızda ahşap dekorasyon malzemelerinden söz ettik ve bazı ağaç aksesuar eşyalarından örnekler sunduk. Benzer ürünler için Şark Dekorasyon isimli firmanın web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın