Ahşap Kitaplık Modelleri

73 views

Ahşap kitaplık modelleri ve fiyatları 2019 konulu yazımız ile yeniden karşınızdayız. Bu yazımızda size bazı ahşap kitaplık örnekleri ve ahşap kütüphane modelleri sunacağız. Son yıllarda daha farklı kitaplıklık modelleriyle karşılaşılsa da ahşap kitaplık modellerinin yeri hep ayrı kalmıştır.Ahşap kitaplık deyince akla gelen klasik kitaplık modelidir.Eğer siz de hala ahşap kitaplık modellerinden vazgeçemiyorsanız size 2019 ahşap kitaplıklarını öneriyoruz. Hem modern bir yapıya sahip hem de ahşap kitaplığın klasikliğini üzerinde taşıyan bu kitaplıklar herkes tarafından büyük ilgi görüyor.Eğer siz de kitaplarınıza verdiğiniz değeri kitaplığınızda göstermek istiyorsanız muhteşem dekorlar elde edebilirsiniz.

Kitaplıklar kitaplarımızı bir dizi düzen içerisinde muhafaza edebileceğimiz oldukça kullanışlı ürünlerdir.Günümüzde kitap okuma alışkanlığı gelişmiş ailelerin kitaplıklarını görürüz ki kitaptan geçilmez.Her türlü ansiklopedi, kitap, ilmihal, roman vs. gibi okunma olabilitesi yüksek ürünler için bazen çok büyük ve gösterişli kitaplıklar tercih edilir bazende tam tersi sadece ihtiyacımı karşılasın yeter cinsinden kitaplıklar tercih edilir.Adı kitaplık olan bu ürünler bazen de sadece dekorasyon ürünü olarak kullanılır.Eve, odaya görsellik katması açısından o okunmayan kitaplarla dolu kitaplıklar çoğu evde karşımıza çıkar.Duvar kitaplık modeli fazla abartıya kaçmak istemeyenlerin ilk tercihleri arasında olup kitaplık fiyatları da bu abartıya kaçılmayan modellerde uygun seviyelerde.Ev tasarımıkonusunda kitaplıkların işlevselliği o kadar konuşulmasada yine de size dekorasyon konusunda katkı sağlayacaktır.Kitaplık modelleri konusunda bilgi vermek amaçlı aşağdaki listede bu yılın trendi ucuz kitaplık modellerinden bazı kitaplık modellerini

listeledik.Belarus Kitaplık

Frenesia Kitaplık

Trend Kitaplık

Active Kapaklı Kitaplık

Astoria 2 kapaklı kitaplık

Fabriel Kitaplık

Sonno kitaplık

Kapaklı kitaplık

Daisy kitaplık

Funky kitaplık

Santorini kitaplık

Dolce ceviz kitaplık – beyaz kitaplık

Bu listelediğimiz kitaplık fiyatları 64,00 tlden başlayarak 259,00 tl ye kadar devam etmektedir.Sağlıklı bir kitaplık fiyat araştırması için en yakın mobilya mağazalarını gezmenizi tavsiye ediyoruz.

Kitaplıkla nasıl muhteşem dekor elde edileceğine inanamıyorsanız bunu alt tarafta göreceğiniz resimlerle de kendi gözlerinizle farkedeceksiniz. İşte size ağaç kitaplık modelleri:

Ahşap kütüphane modelleri ve fiyatları

 

Yukarıdaki galeride ağaç kütüphane modellerini incelediniz.

Ahşap kitaplık yapımı çok basittir. Bunun için bir marangoz yada ağaç ürünleri saten malzemeden kesilmiş hazır raflar alarak toplama yapmanız gerekiyor. Üzerine bir de vernik atarsanız ağacın damarları daha ön planda olur ve ömrü de uzar. Aslında ahşap kitaplık raf yaparak da farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Yani duvara sadece raf monte edebilirsiniz.

Ahşap kitaplıklar genelde 100 TL ile başlamaktadır. Tabii bunlar en ufak modeller için geçerlidir. Fiyatlar 5000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kullanılan malzeme ve ölçülere göre fiyatlar değişiklik gösterir.

2019 ahşap kitaplıklarının bu zamana kadar aklınıza gelen klasik kitaplık modellerinden çok farklı olduğundan bahsetmiştik.Tasarımları ise modelden modele farklılık gösterse de hepsinin muhteşem bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.Hem evinizi farklı bir dekora kavuşturmak hem de muhteşem bir şıklık kazanmak istiyorsanız ahşap kitaplıkları mutlaka denemelisiniz.Bu farklı tasarım ahşap kitaplıklarla ilgili fikir edinmek istiyorsanız size birkaç tasarımın görünümü hakkında bir şeyler söylemek istiyoruz. Örneğin; en çok ilgi gören bir kitaplık modeli birbirinin üzerinden geçen çizgiler şeklinde görünen raflardan oluşuyor.Görenler üzerinde bir göz şaşırtması yaparak kendini farkettiren aynı zamanda kitaplık olarak da fazlasıyla kullanışlı olan bu model  her tarza uyum sağlayabiliyor.Elbetteki bundan daha ilginç modelleri de bulabileceksiniz.Bunların yanı sıra klasik modellerin de büyük ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.Ancak 2019 ‘ün etkisiyle çok daha göze hitap eden ve kullanışlı bir hal kazanmış durumdalar.

Ahşap kütüphane modelleri ve fiyatları konulu yazımızı burada sonlandırıyoruz. Benzer konular için ilgili kategoriyi inceleyin lütfen.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın