Albimo Mobilya Köşe Koltuk Takımları

163 views

2019 yılının en modern ve konforlu köşe koltuk takımlarına sahip olmak istiyorsanız size tavsiyemiz Albimo mobilya olacaktır.Her yönden tüm beklentilerinizi karşılayacak olan Albimo’yla daha önce tanışmış olmak isteyeceksiniz. 2019 yılının her mobilya ürününe getirdiği yenilikler gibi köşe takımlarına da büyük yenilikler geldi.Özellikle köşe takımların da yepyeni modellere siz de şaşıracaksınız.Yepyeni tasarım ve figürlerden oluşurken,özellikle gençlerin büyük bir beğenisiyle karşılaşıyor.Siz de bilirsiniz ki her sene teknolojinin artmasıyla mobilya ürünlerindeki konfor da artıyor.Aynı şey tabi ki de köşe takımları için de geçerli! son seneye ait köşe takımlarına sahip olduğunuzda hem modern bir dekorasyona sahip olmanın keyfini yaşayacaksınız hem de konforu en üst düzeyler de hissedeceksiniz. Köşe koltukları evlerde salon, oturma odası ve hatta çocuk odasında dahi kullanabileceğiniz yataklı ve bazalı olmak üzere çeşitli modellerden oluşur. Fiyatlar noktasında firma resmi sitesinde bir bilgi vermediği için burada net rakam, indirim ve kampanya hakkında bilgi veremiyoruz.

2019 Albimo Köşe Koltukları

BEND KÖŞE TAKIMI
CALVİN KÖŞE TAKIMI
CİTY LÜX KÖŞE TAKIMI
LAVİN LÜX KÖŞE TAKIMI
MİRA KÖŞE TAKIMI
MONTANA KÖŞE TAKIMI
MONTANA SPOR KÖŞE TAKIMI
MONZA RELAX KÖŞE TAKIMI
OMEGA KÖŞE TAKIMI
PERGE KÖŞE TAKIMI
SİESTA KÖŞE TAKIMI
RÜZGAR SPOR KÖŞE TAKIMI
RİO SPOR KÖŞE TAKIMI
Albimo köşe takımları Respino
Albimo köşe koltukları monza relax
Albimo köşe koltuk takımları Boss
Albimo köşe koltuk takımı Lucca
Albimo köşe koltuk takımı Alberto

Bu galeride 2019 Albimo köşe koltuk modellerini incelediniz. Aşağı kısımda görmüş olduğunuz modeller ve fiyatlar güncel olmadığını belirtmek isteriz. Güncel ürünler ve fiyatlar için firmanın yetkili bayilerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 

Koltuk imalatı
Koltuk imalatı

Onlarca köşe takımı modeli içinden kendinize en uygun olanı seçmek ise oldukça zor olacaktır.Doğru tercihi yapabilmek için sadece kendi zevkinizi değil, belli başlı kriterleri de göz önünde bulundurmalısınız.Albimo’da köşe takımı çeşidi bakımından hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz gibi aradığınızdan daha güzelini bulma fırsatını da yakalamış olacaksınız.Üstelik ürün çeşitliliğin getirdiği bir avantaj olan geniş ürün yelpazesi de size bütçe sıkıntısı yaşatmıyor.Her bütçeye uyum sağlayan modeller mevcut bulunuyor.Kimi modeller oldukça düşük bir fiyata sunulurken bazı lüx ötesi modeller de yüksek rakamlara çıkabiliyor.Kalite, konfor ve şıklığın birleştiği Albimo köşe takımlarının fiyatı ne olursa olsun, bunu hakettiği düşüncesindeyiz.Eğer siz de en iyisi olsun istiyorsanız seçimininiz Albimo mobilya olmalıdır.

Aşağıdaki modeller güncel olarak satışta olmayabilir. Sipariş vermeden önce lütfen sorgulayın.
DAMLA KÖŞE TAKIMI
DAMLA KÖŞE TAKIMI
GRAND KÖŞE TAKIMI
GRAND KÖŞE TAKIMI
LOTUS KÖŞE TAKIMI
LOTUS KÖŞE TAKIMI
PARMA KÖŞE TAKIMI
PARMA KÖŞE TAKIMI

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın