Alfemo Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

2.964 views

Alfemo Köşe Takımı’da diğer köşe takımları gibi bir modeldir ve 2019 yılında güzel tasarımları ile dikkat çekmektedir. Canlı renkleri ve yumuşak dokusu sayesinde ilgiyi hak eden  2019 Mondo köşe takımları oldukça rahat edebilirsiniz. Salon veya odanıza tam olarak oturacak olan bu tasarım bulunduğu odanın havasını değiştirecektir. Dar mekanlara gösteriş katacak şekilde tasarlanmıştır ve minimal boyutu sayesinde kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Pull & Bed özelliği sayesinde yatağa dönüştürebilirsiniz bu sayede misafirler için hazır yatak imkanı da sunmaktadır davetsiz misafirler açısından bir korkunuz kalmayacaktır. Ayrıca fazla bulunan eşyalarınız için bir sandık bölümü bulunmaktadır buraya fazlalıkları yerleştirebilirsiniz.

Alfemo Köşe Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2019

MINA PLUS köşe takımı
4737.63 TRY

Alfemo mobilya köşe takımı ESCUDA Fiyatı :9998 TL yerine sadece kampanyalı 7499 TL’dir.

8739.00 yerine 5089.00 TL

17154.76 yerine 9991.76

MOCCA köşe takımı

KAMPANYALI
5924.00 TRY

KAMPANYALI 3974.50
( Berjer hariç )

Alfemo mobilya köşe koltukları BALTİMORE kampanya fiyatı : 4.359,00 TL ‘dir. Taksitli olarak :
363 TL. * 11
(1 Peşin + 11 Taksit)

Alfemo mobilya köşe koltuk takımları MONDO modeli fiyatı :2283 TL dir . Taksit seçeneği vardır :
190 TL * 12
(1 Peşin + 11 Taksit)

Alfemo mobilya köşe koltuk takımları LOFT fiyatı :6687 tl yerine sadece :
5015 TL dir .

Alfemo mobilya köşe koltuk modelleri ELVİRA Kampanyalı fiyatı : 4906 TL’dir.

Bir ev için vazgeçilmez olan kısım odalarıdır ve odanın tarzı genel olarak evin tarzını yansıtır. Gerek düzen gerekse zevk olarak birçok farklı tasarımla karşılaşabileceğiniz evlerde artık köşe takımları da oldukça sık görülmektedir.

Bu yazımızda Alfemo köşe takımı modellerini ele aldık ve yazı ile birlikte sizin daha iyi karar verme şansı yakalayacağınızı düşünüyoruz. Alışılagelmiş oda düzenlerinden vazgeçip yeni model ve tarzda tasarımlar ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Eğer televizyon karşısında rahat ve huzurlu vakit geçirmek veya dostlarınızla hoş saatler geçirmek için oldukça hoş modelleri zevkinize sunacağız umarız beğenirsiniz.

Alfemo Köşe takımı Tiamo indiriml kampanya Fiyatı: 3990 TL.
Ürün ufak bir yapıya sahip olduğu için, hemen her odaya uyum sağlayabilir. Ahşap şık ayakları yüksek olması sayesinde hem güzel bir model ortaya çıkmış ve hem de temizlik açısından oldukça rahat kullanışa sahip bir model. Basit mekanizması sayesinde yerinden çekmeden yatak yapabiliyorsunuz. Bu vesile ile misafirlerinizi de ağırlayabilecek güzel bir köşe takımına sahip oluyorsunuz.

2019 model Alfemo Balfast modelinin güncel fiyatı: 2990 TL’dir Döşemeyi tamamen saran fitil uygulaması estetik bir hava katmaktadır. Daha rahat oturmanızı sağlayan S yay sistemi sayesinde rahatsızlık vermez ve konfor sunar. Yerini değiştirmekle uğraşmadan tek hamlede yatak olarak kullanabilirsiniz. Sandık imkanı ile fazla bulunan eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Kumaşın içerdiği nano teknoloji ile leke tutmaz ve temizliği kolaydır.

Ürünün güncel fiyat 4737.63  TL’dir.
Odanızın havasını değiştirecek olan Mina Plus açık renk tonu sayesinde iç açıcı bir ortam sunmaktadır. Oda dekoru ile uyuşacaktır. Açık renkte bir avize ile odanıza gösterişli bir hava katacaktır. Yalın çizgiler ile sakinliği ve huzuru yansıtmaktadır ayrıca metal konstrüksüyonlu iskelet yapısı ile uzun bir ömre sahiptir. Açılır yan kolları sayesinde extra rahatlık sağlamaktadır ve kolayca yatağa da çevrilebilmektedir.

Ürünün 2019 güncel fiyatı 4790 TL’dir.
Özellikle açık renk odalara son derece yakışan bu model içinizi açacaktır. Kullanıcının rahat edebilmesi için her şey düşünülmüştür ve sür-yat mekanizması ile yatağa da dönüşebilmektedir. Ahşap dokulu ayakları ile odanızın tabanıyla da uyum sağlayacaktır. Pedli kol yapısı sayesinde optimum rahatlığı sunmaktadır. Soft sünger yapısı ile oturulduğunda rahatlığı hemen fark edeceksiniz.

 

 

Alfemo Florida Modeli Köşe Takımının fiyatı 5191 TL’dir.
Ürün sahip olduğu mavi renkle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Mavi renkte bir sehpa,yemek masası veya kitaplıkla oldukça güzel bir uyum sağlayacaktır. Ürünün ahşap ayak yapısı ise odanın zemini ile uyum sağlayıp hoş bir görüntü sağlayacaktır. Gizli kulbu sayesinde hem yatak olabilir hemde daha geniş bir hal alabilir. Özel kesim makineleri ile atılan dikişler de estetik bir hava katmaktadır. Özel sırt minderi ve kuş tüyü süngerler ile konfor sağlamaktadır.

bu yazıdaki fiyatlar ürünlerin güncel fiyatı olmayabilir!

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın