Alfemo Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

2.183 views

Türkiye’de en iyi ve kaliteli yatak odası satan markalar listesi deyince akla gelen firmalardan biri de Alfemo’dur. Firma her yıl çıkarmış olduğu yeni yatak odası modelleri ve kampanyalarla gündemde kalmayı başarıyor. Bizde firmanın modern takımlarından bazılarını burada yayınladık. Sizler de modelleri incelediğinizde yatak başlıkları, divan, baza ve yatak, komidin, gardrop gibi mobilyaların şık bir şekilde takım haline getirilmiş olduğunu göreceksiniz.

Web sayfamızda verilen fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce lütfen fiyat alınız.

KAMPANYALI FİYATI
10.230 TL

Mobilya sektörünün en büyük firmalarından olan firma, özellikle modern tarzlara sahip olan evlerin vazgeçilmez bir markası haline gelmiştir. Alfemo Mobilya nın mobilya tarzına göz gezdirdiğinizde, sağlamlığın ve kalitenin yanı sıra, tasarımında çok daha ilerilerde tutulduğunu göreceksiniz.

KAMPANYALI FİYAT
6531 TL

Geniş ürün çeşitleriyle düşlerinizi  süsleyecek  konforda ve şıklıkta en yeni modelleriyle göz alıcı hale gelmiştir. Çünkü, her tarza ve her zevke uygun çizgisiyle, yatak odaları tasarımlarında hemen hemen herkese  hitap etmektedir.

İNDİRİMLİ FİYAT
14.964 TL

Güne iyi başlamak ve günü iyi bitirebilmek ancak iyi bir yatak odası takımıyla mümkün olabilir.Bunun sebebi ise hem gözünüzü kapattığınız yer yatak odasıdır hem de gözünüzü açtığınız yer… Hoşunuza gitmeyen ve yeteri kadar konforlu olmayan bir yatak odasına sahipseniz hem yorgun günlerinizde bile dinlenmenin yeteri kadar keyfini çıkaramayacaksınız hem de güne yorgun başlayacaksınız.Ancak Alfemo kalitesiyle yüksek konfora sahip bir yatak odasına sahip olursanız kendinizi daha verimli hissedeceksiniz.O yüzden bu kalite ve konforu ertelemeyin. Aşağıda örnek olarak yayınladığımız yatak odası takımı modellerinin tamamı Alfemo mobilyaya ait olmayabilir.

CATHERINE YATAK ODASI
9615 TL

Alfemo yatak odası takımlarının fiyatınında kalitesiyle doğru orantılı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü sanılanın aksine bu yatak odalarında fiyat uçuk rakamlara çıkmıyor.Zaten her kesim tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biride bu gibi görünüyor.Tabiki fiyatlar bazı modellerde artış gösteriyor ama yeteri kadar bütçesi olmayalarında zevkine uyacak modeller fazlasıyla mevcut bulunuyor.Eğer sizde şıklık,konfor ve kalite istiyorsanız fakat fiyat konusunda endişe ediyorsanız hemen Alfemo mağazasına uğrayıp size en uygun yatak odası takımını seçin.Artık en rahat uykularla geceyi geçirip, en mutlu sabahlara uyanmanın keyfini yaşayın.

İNFİNİTY YATAK ODASI
İNDİRİMLİ 7244 TL

2019 yatak odası modellerine gelince genel olarak çok da farkedilir bir değişme olmamasına rağmen bazı istisna modellerde büyük bir değişime gidildiği gözleniyor. Bu  değişikliğin ise daha çok klasik modelleri vurduğunu söyleyebiliriz. Modern ve ilginç modeller hemen hemen aynı kalırken klasik ve eski moda diye anılan daha çok orta yaş üstü yaş grubu tarafından tercih edilen modellerde hafif modernleştirmeye gidilmiş.

İNDİRİMLİ 10.220 TL

Sürekli büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde yer alan en iyi markalardan birisi olarak dikkatleri çeken firma, kısa bir zaman dilimi içerisinde nevresim takımları ile alakalı olarak da en iyi seçenekleri sunuyor diyebiliriz. Alfemo nevresim takımı fiyatları ile alakalı olarak geniş kapsamlı bir araştırma yaptığınız zaman sezonun en güzel ürünlerini en uygun fiyatlar ile geliştirdiklerini çok daha yakından görebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Büyüme hızı ile mobilya sektörünün en büyük yapılanmalarından birisi olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz aslında.

Alfemo Mobilya Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

İNDİRİMLİ 7.215 TL

Pek çok satış noktası ve bayi ağına sahip olan firma, kullanıcı odaklı pek çok servisi bünyesinde barındırıyor. Bu sayede, satın almış olduğunuz tüm ürünlerin garanti süreleri boyunca, tüm desteği ve servisi Alfemo mobilya tarafından karşılanıyor. Firma üretim kalitesine olan güveni sayesinde, en uzun süreli garantiyi sunan mobilya firmalarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

İNDİRİMLİ 8.980 TL

İNDİRİMLİ FİYATI 7.042 TL

Ayrıca Alfemo mobilya yatak odası fiyatları incelendiğinde, piyasadaki pek çok markaya göre daha uygun fiyat alternatifi sunan firma, Yatak odaları açısından, her keseye  uygun düzeylerdedir. Özellikle devamlı olarak güncellenmekte olan kampanyaları ve fırsatlarını  takip ettiğinizde, çok daha uygun fiyatlara sahip olabilmeniz mümkündür.

İNDİRİMLİ FİYATI 6.493 TL

Alfemo nevresim takımı örnekleri genel itibari ile üzerinde bulundurduğu modern çizgisi sayesinde herkesin beğenisini kazanan unsurlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Biliyoruz ki reklam ve kaliteli ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile müşteriye sunmak, bir firmanın hızlı büyüme aşamasında en büyük destekçilerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Alfemo bu anlamda en iyi markalardan birisi diyebiliriz. Alfemo 2019 mobilya takımı modelleri ile de önceki senelere nazaran daha yenilikçi ve çok daha fazla göze hitap eden modeller geliştiriyor. Dolayısı ile sizlere en iyi örnekleri sunabilmek adına işinin ehli tasarımcılar ile çalışarak farklı bir bakış açısını sizlerin önüne sermeye devam ediyor. Bizlerde sitemizde bunu sizlere sunuyoruz.

İNDİRİMLİ FİYATI 14.462 TL

Firma yeni sene ile alakalı olarak çok farklı seçenekleri sizlere sunuyor ve dolayısı ile etkinlik düzeyi olarak diğer markalara nazaran bir adım daha önde olmayı başarıyor. Yaratıcı seçenekler günümüz insanlarının en çok ilgisini çeken seçeneklerdir. Her ne olursa olsun modern çalışmalar üzerine eğilim gösterdiğiniz zaman insanlar sizlerin markasını daha ön planda tutacaktır. Yukarıdaki resim galerisi içerisinde sezonun en güzel ürünlerini sorunsuz bir şekilde bulabilme ve değerlendirme şansına da sahip olacaksınız. Bu da sizlere görsel ve kullanış anlamında kaliteli ürün seçeneklerini sunuyor.

ARTELLA YATAK ODASI TAKIMI – 4490 TL ARTELLA 6S Gardrop (1 adet) + ARTELLA Şifonyer (1 adet) + ARTELLA Şifonyer Ayna (1 adet) + ARTELLA Komodin Set (1 adet) + ARTELLA Başlık 160cm (1 adet) Ekvator Meşe ve Metalik Ekru’nun, soyut figürlere sahip dokulu yüzeyde oluşturduğu göz alıcı güzellik. Açılır başlıktaki kullanım kolaylığı ile farklılık yaratan karyola. Tüm kapaklarda menteşe üzerine entegre özel yavaşlatıcı kullanımı.

ARTELLA YATAK ODASI TAKIMI – 4490 TL
ARTELLA 6S Gardrop (1 adet) + ARTELLA Şifonyer (1 adet) + ARTELLA Şifonyer Ayna (1 adet) + ARTELLA Komodin Set (1 adet) + ARTELLA Başlık 160cm (1 adet)
Ekvator Meşe ve Metalik Ekru’nun, soyut figürlere sahip dokulu yüzeyde oluşturduğu göz alıcı güzellik.
Açılır başlıktaki kullanım kolaylığı ile farklılık yaratan karyola.
Tüm kapaklarda menteşe üzerine entegre özel yavaşlatıcı kullanımı.

COMO YATAK ODASI TAKIMI – 6890 TL COMO 6S Gardırop (1 adet) + COMO Şifonyer (1 adet) + COMO Şifonyer Ayna (1 adet) + COMO Komodin Set (1 adet) + COMO Karyola (160cm x 200cm) (1 adet) Özgün, spor görünümlü, havuz sistemli, deri başlıklı karyola. Geniş depolama hacmine sahip, tasarım bütünlüğüne uygun, özel aksesuar bölmeli şifonyer. Çekmecelerde sessiz hareket sağlayan Blumotion ray sistemi. Fotosel aydınlatmalı ve asansörlü askı kapanmasını sağlayan Slowmotion sistem.

COMO YATAK ODASI TAKIMI – 6890 TL
COMO 6S Gardırop (1 adet) + COMO Şifonyer (1 adet) + COMO Şifonyer Ayna (1 adet) + COMO Komodin Set (1 adet) + COMO Karyola (160cm x 200cm) (1 adet)
Özgün, spor görünümlü, havuz sistemli, deri başlıklı karyola.
Geniş depolama hacmine sahip, tasarım bütünlüğüne uygun, özel aksesuar bölmeli şifonyer.
Çekmecelerde sessiz hareket sağlayan Blumotion ray sistemi.
Fotosel aydınlatmalı ve asansörlü askı kapanmasını sağlayan Slowmotion sistem.

DİEGO YATAK ODASI TAKIMI – 6290 TL DIEGO Aynalı 6S Gardırop (1 adet) + DIEGO Şifonyer (1 adet) + DIEGO Şifonyer Ayna (1 adet) + DIEGO Komodin Set (1 adet) + DIEGO Karyola 160*200 (1 adet) Yenilikçi tasarım yaklaşımından izler taşıyan. sofistike bir yatak odası takımı. Deri başlıklı, fotoselli LED aydınlatmalı komodin setiyle entegre tasarlanmış özel karyola. Özel aksesuar bölmeleriyle kullanışlı komodinler.

DİEGO YATAK ODASI TAKIMI – 6290 TL
DIEGO Aynalı 6S Gardırop (1 adet) + DIEGO Şifonyer (1 adet) + DIEGO Şifonyer Ayna (1 adet) + DIEGO Komodin Set (1 adet) + DIEGO Karyola 160*200 (1 adet)
Yenilikçi tasarım yaklaşımından izler taşıyan. sofistike bir yatak odası takımı.
Deri başlıklı, fotoselli LED aydınlatmalı komodin setiyle entegre tasarlanmış özel karyola.
Özel aksesuar bölmeleriyle kullanışlı komodinler.

DUMONT YATAK ODASI TAKIMI – 6490 TL DUMONT Şifonyer (1 adet) + DUMONT Karyola (160cm x 200cm) (1 adet) + DUMONT 6S Gardırop (1 adet) + DUMONT Şifonyer Ayna (1 adet) + DUMONT Komodin Set (1 adet) Sedir meşe renginin doğal güzelliği ile dokulu tekstil beyazın şıklığını birleştiren, ince ve zarif ayrıntılar. Ürüne özel tasarlanmış puantiye led aydınlatmalar ile sınırsız hareket olanağı. Karyola başlığı, komodinler, dolap, şifonyer ve aynada yer alan özel derzler ile tasarım bütünlüğü sağlayan özgün çizimler. Geniş depolama hacmine sahip, günlük kullanıma uygun push-on (bas-aç) sistemi ile çalışan ve aksesuarlar için özel bölümlendirilmiş üst çekmece ile şifonyer ve komodinler.

DUMONT YATAK ODASI TAKIMI – 6490 TL
DUMONT Şifonyer (1 adet) + DUMONT Karyola (160cm x 200cm) (1 adet) + DUMONT 6S Gardırop (1 adet) + DUMONT Şifonyer Ayna (1 adet) + DUMONT Komodin Set (1 adet)
Sedir meşe renginin doğal güzelliği ile dokulu tekstil beyazın şıklığını birleştiren, ince ve zarif ayrıntılar.
Ürüne özel tasarlanmış puantiye led aydınlatmalar ile sınırsız hareket olanağı.
Karyola başlığı, komodinler, dolap, şifonyer ve aynada yer alan özel derzler ile tasarım bütünlüğü sağlayan özgün çizimler.
Geniş depolama hacmine sahip, günlük kullanıma uygun push-on (bas-aç) sistemi ile çalışan ve aksesuarlar için özel bölümlendirilmiş üst çekmece ile şifonyer ve komodinler.

ESCUDA YATAK ODASI TAKIMI – 8890 TL ESCUDA 6S Gardrop (1 adet) + ESCUDA Şifonyer (1 adet) + ESCUDA Şifonyer Ayna (1 adet) + ESCUDA Komodin Set (1 adet) + ESCUDA Sound System Karyola (180*200) (1 adet)

ESCUDA YATAK ODASI TAKIMI – 8890 TL
ESCUDA 6S Gardrop (1 adet) + ESCUDA Şifonyer (1 adet) + ESCUDA Şifonyer Ayna (1 adet) + ESCUDA Komodin Set (1 adet) + ESCUDA Sound System Karyola (180*200) (1 adet)

LEGNO YATAK ODASI TAKIMI – 3890 TL LEGNO Komidin Sağ (1 adet) + LEGNO Komidin Sol (1 adet) + LEGNO Şifonyer Ayna (1 adet) + LEGNO Şifonyer (1 adet) + LEGNO Başlık 160cm (1 adet) + LEGNO 6S Gardırop (1 adet) Venedik ve kumtaşı renginin kolayca fark edildiği asil bir tasarım Rahat kullanım alanlarına ve keskin hatlara sahip gardırop, Ergonomik sünger uygulanmış deri yatak başlığı Verev kesimli, şık ve kullanışlı komodinler.

LEGNO YATAK ODASI TAKIMI – 3890 TL
LEGNO Komidin Sağ (1 adet) + LEGNO Komidin Sol (1 adet) + LEGNO Şifonyer Ayna (1 adet) + LEGNO Şifonyer (1 adet) + LEGNO Başlık 160cm (1 adet) + LEGNO 6S Gardırop (1 adet)
Venedik ve kumtaşı renginin kolayca fark edildiği asil bir tasarım
Rahat kullanım alanlarına ve keskin hatlara sahip gardırop,
Ergonomik sünger uygulanmış deri yatak başlığı
Verev kesimli, şık ve kullanışlı komodinler.

MODENA YATAK ODASI TAKIMI – 4790 TL MODENA 6S Gardırop (1 adet) + MODENA Boy Aynalı Şifonyer (1 adet) + MODENA Komodin Sağ (1 adet) + MODENA Komodin Sol (1 adet) + MODENA Döşemeli Başlıklı Karyola (1 adet) Doğal ahşabın sıcaklığında şık bir tasarım. Amber rengi LED aydınlatmalı komodin. Karyola ya da baza ile kullanılabilen deri yatak başlığı. Deri ve krom kaplamalı özel kulplar.

MODENA YATAK ODASI TAKIMI – 4790 TL
MODENA 6S Gardırop (1 adet) + MODENA Boy Aynalı Şifonyer (1 adet) + MODENA Komodin Sağ (1 adet) + MODENA Komodin Sol (1 adet) + MODENA Döşemeli Başlıklı Karyola (1 adet)
Doğal ahşabın sıcaklığında şık bir tasarım.
Amber rengi LED aydınlatmalı komodin.
Karyola ya da baza ile kullanılabilen deri yatak başlığı.
Deri ve krom kaplamalı özel kulplar.

REİNA YATAK ODASI TAKIMI – 3990 TL REINA Makyaj Masası (1 adet) + REINA 6S Gardırop (1 adet) + REINA Şifonyer Ayna (1 adet) + REINA Komodin Set (1 adet) + REINA Karyola 160*200 (1 adet) Sade ve şık çizgileri ile ferah bir tasarım. Ayna ve deri kullanımları ile zenginleştirilen, baza ve karyola ile kullanılabilen yatak başlığı. Fonksiyonel depolama aksesuarları ile ayna kapatlı sürgülü gardırop. Yumuşak kapanma özelliğine sahip çekmece ve kapaklar.

REİNA YATAK ODASI TAKIMI – 3990 TL
REINA Makyaj Masası (1 adet) + REINA 6S Gardırop (1 adet) + REINA Şifonyer Ayna (1 adet) + REINA Komodin Set (1 adet) + REINA Karyola 160*200 (1 adet)
Sade ve şık çizgileri ile ferah bir tasarım.
Ayna ve deri kullanımları ile zenginleştirilen, baza ve karyola ile kullanılabilen yatak başlığı.
Fonksiyonel depolama aksesuarları ile ayna kapatlı sürgülü gardırop.
Yumuşak kapanma özelliğine sahip çekmece ve kapaklar.

RETRO 70S YATAK ODASI TAKIMI – 4990 TL RETRO 70s 6S Gardırop (1 adet) + RETRO 70s Şifonyer (1 adet) + RETRO 70s Şifonyer Ayna (1 adet) + RETRO 70s Karyola 160*200 (1 adet)

RETRO 70S YATAK ODASI TAKIMI – 4990 TL
RETRO 70s 6S Gardırop (1 adet) + RETRO 70s Şifonyer (1 adet) + RETRO 70s Şifonyer Ayna (1 adet) + RETRO 70s Karyola 160*200 (1 adet)

RİGA YATAK ODASI TAKIMI – 3990 TL RIGA 6S Gardrop (1 adet) + RIGA Komodin Seti (1 adet) + RIGA Şifonyer (1 adet) + RIGA Şifonyer Ayna (1 adet) + RIGA Bazalı Karyola ( 160*200 ) (1 adet)

RİGA YATAK ODASI TAKIMI – 3990 TL
RIGA 6S Gardrop (1 adet) + RIGA Komodin Seti (1 adet) + RIGA Şifonyer (1 adet) + RIGA Şifonyer Ayna (1 adet) + RIGA Bazalı Karyola ( 160*200 ) (1 adet)

VERONA 2000 Yatak Odası İndirimli Fiyat : 6990,00 TL KDV Dahil VERONA 8S KING SIZE Gardrop (1 adet) + VERONA Şifonyer (1 adet) + VERONA Komodin Set (1 adet) + VERONA Şifonyer Ayna (1 adet) + VERONA Karyola (1 adet)

VERONA 2000 Yatak Odası
İndirimli Fiyat : 6990,00 TL KDV Dahil
VERONA 8S KING SIZE Gardrop (1 adet) + VERONA Şifonyer (1 adet) + VERONA Komodin Set (1 adet) + VERONA Şifonyer Ayna (1 adet) + VERONA Karyola (1 adet)

Alfemo yatak odası modeli ESCUDA indirimli fiyatı : 13318 TL, olup taksit seçeneği vardır .

Alfemo mobilya yatak odaları takımı RETRO
632 TL * 12
(1 Peşin + 11 Taksit) TOPLAM FİYAT:
(KDV Dahil)
7582 TL’dir.

Alfemo yatak takımı modelleri METROPOL STYLE
İndirimli fiyatı :8888 TL’dir.

Alfemo yatak odası takımı VANCOUVER Fiyatı: 7705 yerine sadece
5779 TL’dir .Ürünün taksit seçeneği vardır .

Alfemo yatak odası takımı modelleri MESSİNA KAMPANYALI FİYATI : 5739 TL’DİR. Ayrıca firma 478 TL * 12
(1 Peşin + 11 Taksit) seçeneği yapmıştır .

Alfemo mobilya yatak odası takımları SİENA İNDİRİMLİ FİYATI :5233 TL ‘dir. Firma 12 AY TAKSİT avantajı sunuyor .

Alfemo takım yatak odası modeli LEGNO fiyatı:7562 tl iken firma kampanya yapıp fiyatı :
5671 TL yapmıştır .

Alfemo yaklaşık 20 yıldan beridir mobilya sektörüne önemli hizmetler vermiştir. Mobilya sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Alfemo yatak odası takımları insanların daha rahat ve daha iyi uyku çekmesini hedef ediniyor. Birbirinden şık tasarımlara sahip olan ve renk uyumuyla dikkatleri üzerine çeken alfemo indirimli yatak takımları ; rahatlığı ve şıklığı bir araya getirerek keyifli uykular çekmenizi sağlıyor.

Alfemo Yatak Odası Takımı Kampanyaları 2019

Alaçatı yatak odası gardrop, karyola, komodin set, makyaj masası, şifonyer ayna ve yüksek şifonyer aynadan oluşmakta. Bu model İngiliz country tarzının bir eseri. Alaçatı yatak odası şık kumaş parçası başta olmak üzere aydınlatmalı askı boruları ve aksesuarlarıyla ve geniş kullanım alan sağlayan dolapları ile dikkatleri üzerine çekmekte. Bu modeli indirimli fiyatı ile 6042.00 TL'ye satın alabilirsiniz. Ayrıca 1 peşin olmak üzere 11 ay taksit imkanından da yararlanabilirsiniz.

Alaçatı yatak odası gardrop, karyola, komodin set, makyaj masası, şifonyer ayna ve yüksek şifonyer aynadan oluşmakta. Bu model İngiliz country tarzının bir eseri. Alaçatı yatak odası şık kumaş parçası başta olmak üzere aydınlatmalı askı boruları ve aksesuarlarıyla ve geniş kullanım alan sağlayan dolapları ile dikkatleri üzerine çekmekte. Bu modeli indirimli fiyatı ile 6042.00 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca 1 peşin olmak üzere 11 ay taksit imkanından da yararlanabilirsiniz.

Santa Monıca yatak odası takımı gardrop, karyola, komodin set, şifonyer ayna, şifonyer, bazalı karyoladan oluşuyor. Retro tarzının detaylarını yansıtan bu yatak odası takımı meşe, beyaz ve oksit renginin uyumu sayesinde hem dikkatleri üzerine çekiyor hem de yatak odanızı güzel bir görünüme kavuşturuyor. Bu yatak odası takımını indirimli olarak 5766.00 TL'ye alabilirsiniz. Ayrıca 1 peşin olmak üzere 11 ay taksit imkanından da yararlanabilirsiniz.

Santa Monıca yatak odası takımı gardrop, karyola, komodin set, şifonyer ayna, şifonyer, bazalı karyoladan oluşuyor. Retro tarzının detaylarını yansıtan bu yatak odası takımı meşe, beyaz ve oksit renginin uyumu sayesinde hem dikkatleri üzerine çekiyor hem de yatak odanızı güzel bir görünüme kavuşturuyor. Bu yatak odası takımını indirimli olarak 5766.00 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca 1 peşin olmak üzere 11 ay taksit imkanından da yararlanabilirsiniz.

Kapaklarında lazer el işçiliği kullanılan Julien yatak odası takımı; gardırop, şifonyer, komodin, karyola, şifonyer ayna, ayna, başlık ve bazalı karyoladan oluşuyor. Yerden yüksek ayaklara sahip olan gardırobu başta olmak üzere su yeşili ve özel yumuşak tuşeli kumaşın yer aldığı karyolalı yatak odası takımı adeta evinizde bir farklı bir atmosfer yaratacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5000.40 TL'ye alabilirsiniz. Ayrıca 1'i peşin olmak üzere 11 ay taksit seçeneği de bulunmakta.

Kapaklarında lazer el işçiliği kullanılan Julien yatak odası takımı; gardırop, şifonyer, komodin, karyola, şifonyer ayna, ayna, başlık ve bazalı karyoladan oluşuyor. Yerden yüksek ayaklara sahip olan gardırobu başta olmak üzere su yeşili ve özel yumuşak tuşeli kumaşın yer aldığı karyolalı yatak odası takımı adeta evinizde bir farklı bir atmosfer yaratacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5000.40 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca 1’i peşin olmak üzere 11 ay taksit seçeneği de bulunmakta.

%100 doğal ceviz kaplaması olan Barkley yatak odası takımı; gardırop, şifonyer, şifonyer ayna, komidin set ve karyoladan oluşuyor. Babyface soft kumaş kullanılan karyola rahat bir uyku geçirmenize olanak sağlıyor. Doğal ahşap kaplamalı olan yatak odası görünümü ve sadeliği ile odanızda çok güzel görünüyor. Bu modeli indirimli fiyatı ile beraber 7350.00 TL'ye alabilirsiniz. Ayrıca Axess kullanıcıları 6 ay taksit yapabilir. Diğer kullanıcılar ise 1'i peşin olmak üzere 11 ay taksit fırsatından yararlanabilirler.

%100 doğal ceviz kaplaması olan Barkley yatak odası takımı; gardırop, şifonyer, şifonyer ayna, komidin set ve karyoladan oluşuyor. Babyface soft kumaş kullanılan karyola rahat bir uyku geçirmenize olanak sağlıyor. Doğal ahşap kaplamalı olan yatak odası görünümü ve sadeliği ile odanızda çok güzel görünüyor. Bu modeli indirimli fiyatı ile beraber 7350.00 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca Axess kullanıcıları 6 ay taksit yapabilir. Diğer kullanıcılar ise 1’i peşin olmak üzere 11 ay taksit fırsatından yararlanabilirler.

Keskin hat ve açıların tasarımda yer aldığı Motto yatak odası takımı giyinme odalı gardırop, karyola, komodin set, şifonyer, gardrop, şifonyer aynadan meydana gelmekte. Bordo renkli özel deri başlığın olduğu yatak odası takımı adeta tasarımı ile kullanıcıları büyülüyor. Ayrıca bu yatak odası takımı İsmob 2019 tasarım yarışmasında birinci olmayı başardı. Eğer ki bu modeli almak istiyorsanız indirimli fiyatı ile 9828.00 TL'ye alabilirsiniz. Axess kullanıcıları 6 ay taksit yapabilir. Diğer kullanıcılar ise 1'i peşin olmak üzere 11 ay taksit fırsatından yararlanabilirler.

Keskin hat ve açıların tasarımda yer aldığı Motto yatak odası takımı giyinme odalı gardırop, karyola, komodin set, şifonyer, gardrop, şifonyer aynadan meydana gelmekte. Bordo renkli özel deri başlığın olduğu yatak odası takımı adeta tasarımı ile kullanıcıları büyülüyor. Ayrıca bu yatak odası takımı İsmob 2019 tasarım yarışmasında birinci olmayı başardı. Eğer ki bu modeli almak istiyorsanız indirimli fiyatı ile 9828.00 TL’ye alabilirsiniz. Axess kullanıcıları 6 ay taksit yapabilir. Diğer kullanıcılar ise 1’i peşin olmak üzere 11 ay taksit fırsatından yararlanabilirler.

Geniş renk ve model seçenekleriyle, yatak odası takımına ihtiyacı olmayanların bile dikkatini çekebiliyor. Özellikle beyaz Alfemo yatak odası modelleri en çok tercih edilen modelleri arasındadır, bunun yanı sıra, kullanmakta olduğunuz yatak odası takımınıza ilave olarak, Alfemo yatak başlıklarından satın  alarak, yatak odanıza farklı bir dizayn oluşturmanızda faydalı olabilir.

Aşağıdaki örnek yatak odası takımlarının tamamını görmek için resimleri tıklayabilirsiniz.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın