Avonsofa Mobilya Tv Üniteleri ve Fiyatları

531 views

Televizyon üniteleri bir diğer ismi ile duvar üniteleri artık salonların olmazsa olmaz mobilyalarından biri haline geldi. Piyasada suntalam ve mdf lam olarak iki şekilde daha çok görebileceğiniz bu tarz mobilyalar aynı zamanda vitrin olarak da kullanılıyor. Tabii kimileri televizyonlarını duvara monte ediyor. Böylece TV ünitesine de gerek kalmıyor. Fakat TV ünitesinin sadece bir televizyonluk olmadığını evde şık bir tasarım mobilyası olduğunu hatırlatalım.

2019 Avonsofa Mobilya Tv Üniteleri

2019 yılının en modern ve yeni tasarımlarını sizlere büyük bir kaliteyle sunan Avonsofa Mobilya, tv ünitelerinde de aradığınız modeli kolayca bulabilmenize olanak sağlıyor. Modelleri incelediğinde beklentisinden fazlasını olan tüketicileri sayesinde Avonsofa Mobilya‘nında her yıl rağbet oranı artıyor. Eğer siz de diğer mobilya mağazalarında tam da aklınızda olan modeli bulmakta zorluk çektiyseniz bir de Avonsofa Mobilya’yı incelemenizi öneriyoruz.

 

İnci Tv Ünitesi

 

Lucas Siyah Tv Ünitesi

Altos Tv Ünitesi

KTP-641 Tv Ünitesi

Lucas Tv Ünitesi

Luci Tv Ünitesi
1.795,00 TL

Still Tv Ünitesi

LDN-702 Tv Ünitesi

Netha Tv Ünitesi

Carlino Tv Ünitesi

Briza Tv Ünitesi

Rose Tv Ünitesi

Mustang Ekru Tv Ünitesi

Chelsea Black Tv Ünite

Olimpos Tv Ünitesi

Nova Duvar Ünitesi

Madrid Tv Ünitesi

LDN-701 Tv Ünitesi

Country Tv Ünitesi

ÜRÜN FİYATI
1.825,00 TL
İNDİRİMLİ FİYATI: 1.460,00 TL

Avonsofa mobilya tv üniteleri AVANTGARDE KUZEY Fiyatı: 1.805,00 TL .

Avonsofa tv ünitesi modelleri PRAG fiyatı: 3.100,00 tl ‘dir. 24 ay garantisi vardır.

Avonsofa TV Takımı MOCCA fiyatı: 2.895,00 TL. Taksit seçeneği de bulunmaktadır .

Avonsofa mobilya joy tv Ünitetesi FİYATI : 2.240,00 TL ‘DİR .

Avonsofa tv ünitesi LİZBON MODELİ FİYATI: 2.115,00 TL dir . Firma 24 ay garanti veriyor .

Avonsofa AVANTGARDE tv Üniteleri HÜRREM fiyatı: 1.995,00 TL ‘dir .
Ürününün
Genişlik :220 cm Derinlik :45 cm Yükseklik:180 cm’ dir .
NOT : Ürün ölçüleri sabit olup özel ölçü yapılamamaktadır.

Bu galerimizde size 2019 TV ünitesi modelleri sunduk.

Modern Tv Üniteleri ve Ahşap Tv Üniteleri
Modern tv üniteleri tasarımları en yeni 2019 modelleri ile kalitenin adı Avonsofa Mobilya’da. Aradığınız kaliteki tv ünitelerine web adresinden bir tık ile ulaşabilirsiniz. Özel tasarımları ile evinize renk katacak modern tv üniteleri tasarımları kredi kartına 12 taksit ve nakite extra %8 havale indirimi ile sahip olabilirsiniz. Güzel bir Tv aldınız fakat bu tv ünitesini daha güzel kılacak bir mobilyaya mı ihtiyacınız var o zaman sizi Avonsofa’ya davet ediyoruz.

Yüzlerce çeşit Tv ünitesi tasarımları burada sizi bekliyor. Uygun ödeme seçenekleri ve Türkiye’nin 81 iline ücretsiz teslimat seçeneği ile en şık ve en modern tv ünitelerine hemen sahip olabilirsiniz. Tv ünitesi tasarımlarında ahşap, lake, modern, avangarde, klasik modeller bulunmaktadır. Lake tv üniteleri en çok beğenilen ürünler arasındadır. Özel işlemeleri ve kullanılan kaliteli malzemesi ile evinizde yıllarca şıklığı yaşayabilirsiniz. Avonsofa Mobilya sadece tv ünitelerine özel kategorisi olan web adresinde aradığınız tüm özellikteki tv ünitelerine sahip olabileceğiniz adrestir. En yeni modelleri bu adreste bulabilirsiniz. Şık tasarımları ile evinize zerafeti getirecek modern tv üniteleri bir tık ötenizde olup Avonsofa Mobilya mağazası ile hizmet vermektedir. 2019 -2019 yılları arasında en iyi marka ödülü ve tüketici kalite ödülüne layık görülmüştür. Mobilya sektöründe her geçen gün büyüyen firma 2019 yılına markasını Altın harflerle kazıtmaya kararlı.

Kalite bakımından size güven verebilecek bir düzeye sahipken, fiyat olarak da her bütçeye uyum sağlayabileceğini söyleyebiliriz. Özellikle tv ünitelerinde klasik modelden en yeni moderne tüm çeşitleri bulunduran Avonsofa, ürün azlığı bakımından sıkıntı çekmenizi engelliyor. 2019 yılıyla birlikte tüm mobilyaların 2019 yılına özgü tasarlanmış halini müşterilerine sunarken Tv ünitesi de ihmal edilmiyor.

Her sene teknolojiye uyum sağlayarak daha teknolojik ve pratik bir hal alan tv üniteleri, 2019 yılından da payını alıyor. Bu yılın da en çok ilgi çeken tv ünitelerinin duvar tarzı olduğunu söyleyebiliriz. Duvara monte edilerek, gereksiz yer kaplaması önlenilen duvar üniteli tv modelleri, aynı zamanda oldukça da pratik oluyor. Duvar üniteli modeller tabi ki geçtiğimiz seneler de vardı.

2019 tv ünitesi fiyatları konusunda rakam veremiyoruz. Çünkü güncel olarak fiyatlar değişim göstermektedir. Firmanın kendisinden güncel bilgiler alabilirsiniz.

2019 yılında yenilenen tv ünitelerinin farkını merak edecek olursak, kısaca bazı modeller hakkında bilgi vermek istiyoruz. Duvar ünitelerinin fazlasıyla genişletildiği ve tv ünitesinin yanı sıra aksesuar vitrini, kitaplık, raf olarak kullanabileceğiniz çeşitli bölümleriyle duvarınızda ilginç figürler meydana getiren tv modelleri olduğunu görüyoruz. Bunun dışında yine kullanışlılık açısından yenilik kazan tv modelleri olduğunu da söyleyebiliriz

Facebook Yorumları


Avonsofa Mobilya Tv Üniteleri ve Fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın