Avonsofa Mobilya Visco Yataklar ve Fiyatları

8 views

Avonsofa mobilyanın size sunduğu konforu doyasıya yaşamak istiyorsanız Visco yatakları tercih ederek başlayabilirsiniz. Konfor ve görsel zenginlik açısından tüm beklentilerinizi karşılayacak Visco yatakları size tavsiye ediyoruz. Özellikle 2019 yılıyla birlikte en yeni ve modern modelleri sunan Avonsofa Mobilya, yenilikçi anlayışla da herkesin beğenisini kazanıyor.

Diğer modelleri seçmektense 2019 yılıyla birlikte gelen yeni modelleri tercih etmeniz sizin için en doğru seçim olacaktır. Hem kullanışlılık açısından hem de konfor açısından en ideal olacak bu modeller size en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır. Eski modeller ise bu konuda yetersiz kalmaktadır. Visco yatakların nasıl bir görünüşe sahip olduğuyla ilgili kısaca fikir sahibi olmak isterseniz size muhteşem bir konfor sunacağını söylemek istiyoruz.

Son teknolojiyle üretilmiş ulan bu yataklar, artan beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Eğer siz de yorgun geçen günlerinizde sizi en iyi şekilde dinlendirecek ve tüm yorgunluğunuzu unutturacak bir yatak modeli istiyorsanız Visco yatak modelleri sizin için ideal bir model olacaktır. Hem görsel açıdan hem de konfor bakımından en iyi olmayı amaçlayan Avansofa mobilya bu özelliklerini 2019 yılında daha da arttırıyor.

Visco yataklar, tek bir model veya tek bir tasarımdan oluşmuyor. Kendi zevkinize göre birçok çeşitliliğini bulabileceğiniz modeller size aradığınızı bulmanız konusunda büyük bir avantaj sağlıyor. Tarzınız ne olursa olsun, aradığınız modeli kolaylıkla bulabiliyor, üstüne uygun fiyatlara sahip olmanın keyfini yaşayabiliyorsunuz. Belirli günlerde yapılan indirimleri takip ettiğinizde kendiniz için çok büyük avantajada sahip olabilirsiniz.

2019 visko yatak modelleri konumuzda bulunan model ve fiyatların güncel bilgisini firmanın resmi sitesinden alın lütfen.

visko-apollon-yatak

Apollon Yatak

24 Ay Avonsofa garantisindedir.
Apollon yatak ile gün stresini fazlasıyla atabilir. Yepyeni bir güne taptaze başlayabilirsiniz.

Ürün Fiyatı:

850,00 TL
Havale Fiyatı: 807,50 TL (%5 havale indirimi)
visco-royal-yatak

Visco Royal Yatak

24 Ay Avonsofa garantisindedir.
Visco Royal yatak ile gün stresini fazlasıyla atabilir. Yepyeni bir güne taptaze başlayabilirsiniz.

Ürün Fiyatı:

1.895,00 TL
Havale Fiyatı: 1.800,25 TL (%5 havale indirimi)
visco-relax-comfort-yatak

Relax Comfort Yatak

24 Ay Avonsofa garantisindedir.
Relax Comfort yatak ile gün stresini fazlasıyla atabilir. Yepyeni bir güne taptaze başlayabilirsiniz.

Ürün Fiyatı:

1.395,00 TL
Havale Fiyatı: 1.325,25 TL (%5 havale indirimi)

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın