Ayakkabı Dolabı Modelleri

193 views

Gelişen teknoloji her şeyi küçültüyor ve pratik hale getiriyor. Teknolojinin amacı zaten yaşam kolaylığı sağlamak. Eskiden evin girişinde büyük vestiyerler olurdu. Hala alan sıkıntısı olmayan geniş evlerde, villalarda ve lüks yapılarda vestiyer kullanıyor. Fakat girişe bu kadar alan harcamak yerine artık büyük salonlu ve fazla odalı evler inşa ediliyor. Vestiyer isteyen ev sahipleri kendileri yaptırıyor.

ayakkabi-dolabi-modelleri-14

Bugün vestiyer dediğiniz, içerisinde elbise dolabı, ayakkabılık, askı bulunduran mobilya 2 bin lira fiyat ile başlıyor. Tabi her üründe olduğu gibi bu fiyat çok yüksek limitlere kadar ulaşıyor.

ayakkabi-dolabi-modelleri-9

Artık trend bu ürün yerine günlük kullanışlı pratik ayakkabılıklar

Az yer kaplayan ayakkabılık

Bir ayakkabılık olsun hem az yer kaplasın, hem tasarımı şık olsun ve hem de kullanışlı olsun diyorsanız bu model tam size göre. İkea ve Koçtaş gibi yapı marketlerde bolca benzer örnekler görmeniz mümkün. Bauhaus ayakkabı modellerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Hem misafirlerinize hem size büyük kolaylık sağlayacak çok şık ayakkabı dolabı modelleri mevcut. Gerek kapladığı yer bakımından gerekse fiyat olarak ekonomik olan bu ayakkabı dolabı modelleri sayesinde evinizin girişini genişletebilirsiniz.

ayakkabi-dolabi-modelleri-8

Birbirinden ilgi çekici modelleri olan ayakkabı dolapları ayrıca çok kullanışlı.

Ayakkabı dolablarıının fiyatları ise 150 liradan başlayarak 1000 liraya kadar varıyor. Montajı basit olan bu ürünlerin taşınması da sorunsuz. Modern tasarımlı genç dizaynlı bir eviniz varsa neden devasa klasik vestiyer alasınız ki ? Hem de 1000’lerce lira fazla ödeyerek…

ayakkabi-dolabi-modelleri-7

Mutlu yaşam alanı oluşturma çabanıza katkıda bulunmak mutluluğunuza ortak olmamızdır

Ayakkabı dolapları

Sizler için hazırladığımız ayakkabı dolabı modelleri fotoğraf galerisi ile aradığınız modeli kısa sürede bulabilirsiniz.

Ufak ayakkabı dolapları klasik

Ayakkabı dolabı modelleri 2019 yılında Bauhaus, Koçtaş, İkea, Tekzen gibi firmalarda farklı çeşitleri satılmaktadır. Fiyatları 100 TL den başlayan ayakkabı dolapları ebat ve özelliklere göre yukarı doğru çıkmaktadır.

Modern Ahşap Ayakkabılık Modelleri

Modern ayakkabılık ürünlerinin ortak özellikler şık tasarıma sahip olması. Farklı tasarımın yanında kullanım kolaylığı ve az yer tutması var. Evet aslında bayanların da istediği şey bu değil mi? Fazla eşya ve mobilyalardan kurtulmak. Sizin de çok yer işgal eden ahşap mobilyalardan kurtulmak gibi bir sorununuz varsa Tekzen, Evidea, Vivense gibi firmaların ayakkabılık modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

ayakkabi-dolabi-modelleri-4 ayakkabi-dolabi-modelleri-2015-2-696x580 modern ayakkabılık modelleri Farklı ayakkabı dolapları Modern ayakkabı modelleri Beyaz ayakkabı modelleri

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın