Bahçe Dekorasyonu Örnekleri

59 views

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte  2019 bahçe dekorasyonu örnekleri ile alakalı olarak detayları çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Her geçen gün büyüyen ve gelişen dekorasyon sektörü içerisinde fark yaratmak sandığınız kadar zor değil. Ancak 2019 yılı bu anlamda geçtiğimiz senelere nazaran fark yaratacak. Bahçe dekorasyon fikirleri ile alakalı olarak daha önceki dönemlerde sitemizde sizlere en iyi örnekleri sunarak bu anlamda fikir edinmenizi sağlamıştık. Şimdi ise yeni sezon fikirleri ile alakalı olarak internet üzerinde yayınlanmış olan en güncel örnekleri çok daha yakından derleme fırsatına sahip olacağız. Sitemizde sürekli içeriklerimiz güncellenerek sunulmaya devam edecek.

Bahçe dekorasyon örnekleri modelleri

Modern Bahçe Dekorasyonu
Modern Bahçe Dekorasyonu
Bahçe Dekorasyonu
Bahçe Dekorasyonu

Bahçe mobilyası modelleri ile alakalı olarak da markaların çok ciddi çalışmaları söz konusu olduğundan dolayı en yeni modeller ile alakalı olarak bilgi edinmek için de sitemizi kullanabilirsiniz. Hayallerinizdeki bahçeyi kurabilmek için öncelikleriniz olmalı. Öncelikler genel olarak bahçede bulunan mobilyaların görsellikleri ile alakalı yeni nesil tasarımlar ile süslenmiş mobilya modelleridir diyebiliriz. Bahçe aksesuarları seçimlerinizi de en iyi şekilde yapmanız sizler adına avantaj teşkil eder. Ne gibi bir avantaj? Özellikle bayanların hayallerini süsleyen bahçe profili son derece farklı olduğundan dolayı bu anlamda bahçe tasarımcılarının fikirlerini de almanız sizler için iyi olacaktır. Türkiye artık dekorasyon konusuna çok daha fazla önem veren ülkelerden birisi olarak dikkat çekiyor.

2019 bahçe dekorasyonu konusuna ilişkin olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde en iyi örnekleri daha çeşitli bir şekilde sizlere sunacak ve fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. Bu anlamda kafanızdaki soru işaretlerini bizlere aşağıdaki yorum alanlarımızı kullanarak iletmeniz halinde geleceğe yönelik paylaşımlarımızı tamamı ile sizlerin beklentileri üzerine kurabiliriz. Sitemizde hemen hemen tüm konularımızda sizlere özel resim galerileri hazırlıyoruz. Merak ettiğiniz konularda da bulunması en zor resimleri sizler için bulabiliriz. Tek yapmanız gereken yorum alanlarımızı kullanarak bizlere fikir ve düşüncelerinizi iletmek olacaktır. Geri kalanını deneyimli editör ekibimiz halledecektir.

 
Bahçe dekorasyon fikirleri

Bahçe Cicikleri ve Bahçe mobilyaları her daim bir ahenk oluşturarak bahçenize farklı bir esinti havası katmalı …
Işıl ışıl, çap canlı renkler doğadaki renkler ile adeta bir yarış içerisinde. Hemen hemen her yaş grubuna hitap eden modeller, uzun sürecek sohbetleriniz için konforun ve rahatlığını güzelliğini sunuyor. Çocuklarda tabiatla iç içe yaşayacak ve eğlenceli vakitler geçirmeleri için üretilen özel eğilim tasarımları ile dikkat topluyor. Bir piknik esintisine dönüşen yemek saatleri gibi aktiviteler için de gerekecek bütün detaylara Bahçe Cicikleri ve Bahçe mobilyaları ile değinilmiştir.

Çiçekler arasında yer alan habitat ve mobilya gruplarında mevsimin en güçlü tonları ile Çevrilmiş pek Çok yeni Çalışmalara rastlamak mümkün olacaktır. Yeni uykudan kalka doğa, heyecan verici bir bakış açısı ile yaklaşım gösteren kreasyon ev yaşamında ihtiyaca ve zevklere hitap edecek bir Çok urun koleksiyonu ile tekrar yorumlanmıştır.
Diş mekânlar ile bağdaştırılmış Bahçe mobilyaları, ergonomik yönleri ile ilgi Çekiyor. Gündelik yaşamın her anında zevkli geçecek toplantılara eşlik eden sofra objeleri ise gayet Çeşitlilik gösterir ve bu ürünler konsepte lazım olabilecek karakterleri gayet iyi bir şekilde yansıtmayı başarmaktadır.


Girişte yer alan yemek masası, ev sahiplerinin isteğine göre özel olarak tasarlanmış. Huzurlu oturma alanı, bahçenin gizli saklı köşelerinden birinde konumlanıyor. Evin ikinci katından salonun genel görünümü. U formlu koltuk, ev sahibesi Filona Osmond’un isteği üzerine özel olarak üretilmiş ve sunuma hazırlanmıştır.
Baharın ve yazın tadını bahçede çıkarmak isteyenler için mobilya alma zamanı çoktan geldi de geçiyor bile. Bu yaz bahçelerde fonksiyonellik ve estetik alala verecek, İngiliz ve Uzakdoğu rüzgârı esecek.

Havaların ısınmasının en güzel yanlarından biri, acık mekânlarda geçirilen zamanların artması. Ama bahar gelince kendimizi doğanın kucağına özgürce bırakmak, ağaçlarla ve çiçeklerle içice olmak rahatlıktan ve sıklıktan vazgeçmek anlamına gelmiyor artik. Bahçenizde ve evinizin dış mekânlarında geçirdiğiniz zamanları daha konforlu ve keyifli geçirmenizi sağlayacak şayisiz mobilya ve aksesuar seçeneği mağazalarda çoktan yerini aldı. Siz de ‘yazın keyfi bahçede, terasta, balkonda çıkar’ diyenlerdenseniz birbirinden farklı malzeme ve tasarımlara sahip bahçe mobilyalarına bir göz atın…

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın