Bahçe Koltuk Takımı Modelleri

75 views

Bahçe koltuğu almaya karar verdiğiniz zaman oldukça dikkatli davranmalısınız. Sonuç olarak bahçenizde farklı bir dekor elde etmek istediğiniz için koltuk tercih etmek oldukça mantıklıdır. Bu tercihleri yaparken de dikkate almanız gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

  • Bahçe koltuk takımı seçerken ilk olarak seçim yapacağınız tarzı belirlemelisiniz. Örneğin daha modern bir görünüm mü istiyorsunuz yoksa klasik tarzda bir görünüm mü istiyorsunuz, karar vermelisiniz.
  • Renk tercihi yaparken de mutlaka kendi zevklerinize uygun renklere bakmalısınız. Bahçeniz de bulunan diğer dekorasyon tasarımları ile uyumlu olan koltuklara bakmalı ve de bu doğrultuda tercihler yapmalısınız.
  • Kesinlikle kaliteli markaların rahat tasarımları arasından bir karar vermelisiniz. Bahçenizi dinlenmek için kullanmak istediğiniz için, kullanışlı ve de rahat olan koltuklara bakmalısınız.
  • Koltuk kumaşlarına baktığınız zaman da kir tutmayan, güneşten etkilenmeyen tarzda kumaş kaplaması bulunan koltukları tercih etmelisiniz. Böylece daha uzun süre sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz.
  • Hangi ağaçtan üretildiğini incelemeli ve de kesinlikle bahçe mobilyası için uygun olan ağaçlardan üretilmesi gerektiğini bilmelisiniz.
  • Beyaz renk olan koltuklar bahçede kirlenmeye daha müsaittir. Çim lekesi ve çamur lekesi gibi lekeler ile uğraşmak istemiyor iseniz, daha farklı renk tercihleri yapabilirsiniz.
  • Okaliptüs ve Teak gibi ağaçlar bahçe mobilyaları için oldukça uygundur. Siz de bu tarz ağaçlar ile üretilen mobilyalara bakabilir ve de bunlar arasından bir tercih yapabilirsiniz.

Kendi tarzınızı yansıtan ve de sizin zevklerinize uygun olan bahçe koltuk takımı modelleri arasında incelemeler yapabilir ve de kaliteden ödün vermeden tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Bahçe Mobilya Modelleri

Plastik masa ve sandalyeler

Plastik masalar, kullanışlı ve kolay taşınabilir oldukları için, yoğun ilgi görmektedir. Plastik masa ve plastik sandalyeler hem kullanışlı olmaları hemde makul fiyatlarıyla ülkemizde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Özellikle yaz aylarında tercih edilen plastik masa ve sandalyeler sayesinde bahçe ve balkonlarınızdaki konfor iki katına çıkmaktadır.

Üstelik bu ürünler, katlanabilir özellikli olanlarıyla da çok tutuluyor. Renk ve model seçeneğinin fazla olması da ayrı bir avantaj sağlıyor kişilere. Fiyatları da diğer ürünlere oranla daha uygundur.

Plastik masa ve sandalyeler, çeşitli firma ve mağazalardan rahatlıkla temin edilebilmektedir. Fiyatları 30 TL den başlamaktadır. Fakat beyaz ve sıradan bir masa tercihiniz değilse ve modern tasarımlı masa ve sandalyelere sahip olmak istiyorsanız fiyatları tahmini olarak 75 TL den başlamaktadır.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın