Bahçe Salıncağı Modelleri

56 views

Bu yazımızda sizlere günümüz bahçelerinin olmazsa olmazlarından birisi olan bahçe salıncağı modelleri ile alakalı olarak bir paylaşımda bulunacağız. Her ne olursa olsun insanların hemen hemen hepsinin hayalinde yer alan bahçeli bir ev portresi vardır. Bahçeli bir eve sahipseniz bu bahçenin içerisinde olmazsa olmazlardan birisi de salıncaktır. Koltuk tipi salıncaklardır. Bahçe salıncağı fiyatları ile alakalı olarak internet üzerinde geniş kapsamlı bir araştırma yaptığımızda ortaya mükemmel ötesi seçeneklerin çıkarıldığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Türkiye genelinde bahçeli evlerin hemen hemen hepsinde yer alan bu salıncaklar, sakin bir zamanda iyi bir şekilde zaman geçirmek ve deşarj olabilmek için en ideal seçeneklerden birisidir. Hayalleri süsleyen bir objedir.

Bahçe için salıncak modelleri 2019

Bahçe salıncağı bahçelerde dinlenmek ve keyifli zamanlar geçirmek için Türkiye’de oldukça sık kullanılan mobilya parçaları arasında gelmektedir. Koçtaş, Tekzen, GittiGidiyor, Bouhous, İkea, A101, N11 gibi firmalar zaman zaman bahçe mobilyası kampanyası yapmaktadır. Hatta Bim’e e bazen bu tarz salıncaklardan geliyor. Bu tarz kampanyaları takip ederseniz uygun fiyata ürün alabilirsiniz. Bununla beraber, Masko, Modoko ve İstoç gibi alışveriş merkezlerin de bahçe mobilyaları satıldığını hatırlatmak isteriz. 2019 bahçe salıncağı modelleri arasında modern bir tasarım istiyorsanız askılı salıncak modelleri tam da size göre olacaktır.

Bahçe salıncakları çeşitleri:

  • Hamak bahçe salıncakları
  • Metal bahçe salıncakları
  • Ahşap bahçe salıncakları

Unutmadan belirtelim ki, salıncak modeli kadar bahçe salıncak minderleri de önemlidir. Eğer kalitesiz bir minder alırsanız bahçe salıncağı sizi adeta rahatsız edecektir. Eğer bahçe salıncak minderinden memnun değilseniz MARMARAKOLTUK.com ile irtibat kurarak özel ölçü bahçe salıncak minderi sipariş verebilirsiniz.

Moda bahçe salıncağı evin bahçe kısmında ki her alanda kullanılabilir. Portatif ve taşınabilir olan bahçe salıncak modellerini evin her köşesinde rahatça kullanabilirsiniz. Bahçe salıncağı resimleri arasında kitaplarınızı koyabileceğiniz yan bölmeleri de görebilirsiniz.

Trend bahçe salıncağında konfor ön planda tutulmaktadır. Kahve ve çayınızı mis gibi bahçe havasında yavaş yavaş sallanarak içmek oldukça keyifli olmalı. İsterseniz açılıp yatak olabilen salıncak modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu sayede bahçede temiz havada yatarak dinlenebilirsiniz.

Bahçe salıncaklarında mobilya seçimi olarak bambu, ahşap ve ferforje gibi seçimleri yapabilirsiniz.

Bahçe salıncağı kurulumu ile alakalı olarak detaylar genel itibari ile aldığınız kutunun içerisinden çıkar. Aldığınız ürünler genel itibari ile sizlere demonte şekilde gelir ve sizlerin kurması istenir. Ancak günümüzde bazı firmalar, bu tarz ürünleri alan müşterilerine montaj hizmetini de ücretsiz olarak sunar ve bu anlamda sıkıntı yaşamamaları için mümkün olan en iyi seçenekler sunulur. Bahçe salıncakları genel itibari ile internet üzerinde fiyat anlamında fazlası ile araştırması yapılan ürünlerden birisi olarak da dikkatleri çeker. Salıncaklarda oturmak, kitap okumak, müzik dinlemek ya da sallanarak uyumak kadar büyük bir zevk daha yoktur insan hayatında. Dolayısı ile ortaya çıkan seçenekleri bu şekilde değerlendirmek çok büyük bir avantaj.

Rattan bahçe mobilyası genel itibari ile bu araştırmaların odağında olan diğer konulardan birisidir. Bahçeli bir ev sahibi oldunuz. Aklınıza gelecek ilk önemli seçenek nedir? Tabi ki bahçenizde kullanabileceğiniz rahat ve bir o kadar da ilgi çekici bahçe salıncağı modelleridir. Bizde sitemiz içerisinde sizleri bu anlamda bilgilendirebilmek amacı ile yukarıdaki gibi bir resim galerisi hazırlama amacı içerisine girdik. Fiyatlar ile alakalı olarak bilgi sahibi olmak istiyorsanız internet üzerinde Koçtaş, Bahçe Dünyası, IKEA gibi mağazaların resmi internet sitelerini inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın