Banyo Seramik Fayans Modelleri

74 views

Banyonuzda yepyeni bir değişiklik yapmanın zamanının geldiğini düşünüyorsanız doğru zaman şimdi olabilir.Bunun yanı sıra yeni eviniz için en iyi banyo tasarımını hazırlamak istiyorsanız yine bu yazıda okuyacaklarınız sizi yakından ilgilendiriyor.Banyo seramik fayans ve lavabo modelleri hakkında örnek bilgileri sizle paylaşarak en doğru seçimi yapmanıza katkıda bulunmak istiyor.Unutmayın ki bu seçimleri yaparken sizin zevkiniz ve tarzınız önemlidir.Ancak seçtiğiniz ürünlerin birbiriyle olan uyumunu ve evinize olan uyumunuda göz ardı etmemeniz gerekir.Zira dikkat etmeniz gereken noktalara dikkat etmediğinizde en iyi banyo dekorasyonuna ulaşmanız oldukça zordur.

Modern lavabo modelleri

Öncelikle banyo fayans ve lavabonuzu seçerken hangi tarz bir banyo istediğinizi kendinize sorup banyonuzun boyutunu da göz önünde bulundurmalısınız.Eğer yer konusunda sıkıntınız olmadığını düşünüyorsanız lavabonuzun geniş olması hiçbir sıkıntı oluşturmayacak tam aksine konforlu bir görünüm yaratacaktır.Ama eğer yer konusunda sıkıntılıysanız geniş bir lavabo boğuk bir ortam oluşturacaktır.Lavabo modellerine gelince ise tabi ki geniş,dar,büyük, küçük gibi birçok kategorilerde sınıflandırılıyor.Genellikle lavabo seçimi klasiklerde çoğunluktayken farklı lavabo tarzları da çıkmıyor değil.Banyosunda da farklı bir görünüm elde etmek isteyenler farklı tasarıma sahip lavabo modellerini ayrıntılı olarak inceleyebilir.

Seramik fayanslar ise son yıllarda en çok kullanılan fayans modeli olmasıyla dikkat çekiyor.Hem desenlerle süslenebiliyor olmasıyla daha çok seçenek sunabiliyor hem de kolay temizlenebilir fayansıyla  size daha rahat bir yaşam sunuyor.Lüx veya farklı bir hava katmak istiyorsanız kendiniz de süsleye biliyorsunuz.

Banyo Seramik Fayans Modelleri

İlerleyen teknoloji ile daha güzel bir hal alan fayanslar, yeni görünümleri ile herkesin ilgi odağı oluyor. Banyonuzda,yerlerde, mutfağınızda kısacası aklınıza gelen her yerde kullanabileceğiniz fayans modelleri, simli ve parlak modelleri ile de göz dolduruyor. Önceleri gayet mat ve sıradan renklere sahip olan kalebodurlar, şimdi ise daha göz alıcı renklerde ve modellerle karşınızda.

Resimleri tam boy görmek için lütfen üstüne tıklayın.

lavabo modelleri

 

Çanakkale seramik banyo fayansları

 

Çanakkale seramik fayans ile seramik imal eden bir firmadır. Çanakkale seramik firması duvar karolarına isim olarak verilmiş bir dünya fayans markasıdır. Banyo zemininde yâda duvarlarında toptan yenileme faaliyetleri içerisinde girmeyi düşünüyorsanız Çanakkale seramik banyo fayansları ile vakit kaybetmeden tanışmanız gerekiyor. Bu secimi Çok iyi düşünüp yapmalısınız Çünkü sürekli değiştirilmesi mümkün olmayacağından uzun vadeli bir karar veriniz. Beğendiğiniz seramik karo estetik görünümün dışında banyonuzdaki teknik özellikleri taşımalı olduğuna dikkat etmelisiniz. Banyo fayansları beğenirken teknik özelliklerinize bilmeniz gerekir, seçeceğiniz seramik ve fayansların kaymazlık derecesinin yüksek olması, üzerinde lekeleri fazla bulundurmamalı gibi özelliklere dikkat ediniz.

En önemli özelliklerinde bir diğeri ise diş mekânlar için özel olarak tasarlanıp dizayn edilmiş olan seramiklerin iç mekânların duvarında da kullanılması. Çanakkale seramik urun grupları ve banyo fayansları evrensel standartlara uyum sağlayan ve bazı önemli belgeleri elinde bulunduran kalitede öncü sistem anlayışıyla birlikte yüksek hizmet sunan bir dünya markasıdır.
Zengin renk kartelâsında içinde bulunduran, birbirinden çeşitli desenler ve tonlar ile farklı ebatlarda estetiğin ve portatifliğin özelliğini banyo fayanslarına katmıştır.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın