Bellona Mobilya Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları

2.003 views

Bir ev için en önemli ihtiyaçlardan biri de oturma grubudur. Oturma grubu seçimi ve tarzınız sizin yaşam biçiminizi yansıtmaktadır. Bu yazımızda Bellona Mobilya Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları ele aldık.

Oturma grubu seçimnizdeki tarz sizin kişiliğiniz ve karakterinizi yansıtmaktadır. Örneğin canlı ve farklı tarzda bir seçiminiz varsa bu sizin heyecanlı bir enerjik bir kişi olduğunuzu, sade bir tasarım ise bu sizin mütevazi olduğunuzu, klasik ise ağır bir kişilik olduğunuzu belirtir o yüzden seçiminizi karakterinize göre zevk sahibi olarak seçmelisiniz aksi halde evde tek başınıza dahi olsanız rahat edemez ve sıkılırsınız aldığınız üründen dolayı pişmanlık yaşarsınız bu yazımızda sizler için Bellona oturma gruplarını ele aldık ve umarız tarzınızı bulacaksınız.

Oturma grubu denilince akla gelen ilk markalardan olan Bellona, zarif ve bir o kadar da şık spor tasarımı ile Luisa Major takımı ile showroomlarında müşterilerini bekliyor. Son derece şık bir oturma grubu olan Lusia Major takım renk alternatifine de sahip. Krom-aliminyum ayakları ile sağlam ayak yapısı, yerden yüksekliği ile arttırılmış konfor, kolay temizlenebilir ve spor bir tasarıma sahip.

Bellona Oturma Grupları Salon Takımları

3.998,00 TL
Venosa Lüx Takım
5.798,00
Veston Lüx Takım
5.284,00
Line Lüx Takım
4.990,00
Step S Lüks Takım
3.992,00
Tina Lüks Takım
4.538,00
İsabel Lüks Takım
5.926,00
Step Majör Takım
3.522,00
Bellona Mobilya Arves Oturma Grubu fiyatı 5.340 TL’dir.
Oturma grubu oldukça hoş bir tasarıma ve renge sahip olarak tasarlanmıştır. Üründeki ince detaylar ise farklı bir hava katmaktadır. Oturma odanız için adeta bir canlılık verecek olan bu model zevkli bir seçim olacaktır. Kanepelerin yatak olabilme özelliği sayesinde davetsiz misafirlerinizi ağırlayabilecek ve onlar için uygun ortam oluşturabileceksiniz ayrıca apraz desenli kapitone uygulaması ile sportif bir havanız olacaktır. Koltukların yan ve kollarında renkli fitil kullanılmıştır bu sayede uyumlu düğmelerle zarif bir tasarım oluşturulmuştur. Kanepelerde bulunan sandık özelliği sayesinde çeşitli eşyalarınızı saklayabilir ve burada muhafaza edebilirsiniz. Rahat ve ergonomik yapısı ile kullanıcılarına rahatlıkta seviye atlatıyor ve bejlerdeki uyumdu kanepeler ile muhteşem kombin oluşturuyor. ürünlerin ayak kısmında ahşap görünümlü plastik kullanılmıştır buda odanın zemini ile uyum sağlamaktadır.
Bellona Mobilya Oturma Grubu Takımı Marin’nin fiyat 4.492,00  TL’dir. Ürün sadelik ve modernliği bir arada isteyen kişilere hitap etmektedir. Oldukça zarif bir tasarıma sahip bu modelde açık renkler kullanılarak sadelik ön planda tutulmuştur ayrıca fonksiyonel kullanılışı da büyük bir artı oluşturmaktadır. Ürün odanın büyüklüğüne göre 2 veya 3’lü kanepelerden takım haline getirilebilir. Bu model sadeliği ön planda tutmuştur ayrıca ince detaylar ile bunu desteklemiştir. Yüksek ayak yapısı ile zeminlerin temizliği de düşünülmüştür ve en kolay şekilde yapılabilmesi için alan oluşturulmuştur. Kanepeler yatak olabilmektedir ve bu sayede kullanışlı bir hale gelirken geniş sandık bölümü ile de depolama alanı oluşturmaktadır.Yosun ana deseni ile kullanıcının içini açacaktır.
Bellona Mobilya Oturma Grubu Palmira’nın güncel indirimli fiyatı 3.959 TL’dir. Sezonun en trend rengi olan somon ve nane yeşilinin bir arada kullanılarak oluşturulan model odanızın tüm havasını değiştirecektir. Ürün sadeliği ve zerafeti bir arada sunarak kullanıcılar için muhteşem bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Ürünlerin deseni klasik bir hava verirken ince detayları modernlik emareleri göstermektedir. Özellikle sade ve mütevazi bir yaşam sürmeyi sevenler için güzel bir tercih olacaktır. Ürünlerde Zero Wall mekanizması kullanılmıştır ve bu mekanizma sayesinde kanepeler kolayca yatağa dönüştürülebiliyor. Ayrıca geniş sandık alanı sayesinde fazla ürünlerin saklanabileceği depolama alanı da oluşturulmuş oluyor. Kanepelerin konforlu yapısı büyük bir avantaj sağlarken P yapısına sahip kolları ise zarafeti ortaya koymaktadır.
Bellona Mobilya Oturma Gruplarından Nora’nın indirimli fiyatı 5.176,00  TL’dir. Oldukça zevkli bir şekilde tasarlanmış olan Nora odanızın tüm havasını değiştirecektir. Takıma uygun duvar rengi, kitaplık veya TV ünitesi muhteşem bir uyum sağlayacaktır. Yine sadeliğin ön planda tutulduğu bu model gençlik havasında vermektedir. konforu ve rahatlığı ile dikkat çeken modelin yatak olabilme özelliği ve sandıklı alanı da büyük bir artı oluşturmakta. İnce detaylara yer verilen modelde renk seçimi ise ferahlık hissi uyandırmaktadır.

 

Bellona majör takımlarda öne plana çıkan zengin görsellik ve geniş kullanım alanı olanağı Luisa Majör takım da belirgin olarak fark ediliyor.

Oldukça modern çizgilere sahip olan Bellona Luisa Majör Takım, renkli tasarımı  ile görsel açıdan zengin bir hava taşımaktadır.

Bellona Luisa Majör Takım Başlıca Özellikleri Şunlardır :

Spor tarzı, tamamen kumaş uygulamalı tasarımı ve krom kaplı ayakları ile oldukça modern bir tasarıma sahiptir.

* Şık tasarımının yanı sıra 3’lü kanepesinde bulunan yatak ve sandık fonksiyonları ile tüketicilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir,

* Zero Wall S mekanizması sayesinde ürün çok az öne çekilmek kaydıyla rahatça yatak ve sandık haline dönüştürülebilmektedir.

* Oldukça yüksek bir oturum konforuna sahip Luisa ürünümüzde 3’lü kanepelerde kullanılan ped uygulaması ile konfor algısı daha da artırılmıştır.

* Yerden yüksek ve krom kaplı ayak yapısı ile hem görsel zenginlik artırılmış hem de ürünün altının kolay temizlenmesi amaçlanmıştır.

* Üründe uygulanan kapitone ve kumaşla aynı renge sahip düğme çektirmeleri ile ürün estetiği ön plana çıkartılmıştır.

Bellona Luisa Majör Takım karşımıza iki farklı renk ve desen seçeneğiyle çıkıyor.

Bellona Oturma Grupları | Fabio Midi

Bellona oturma gruplarından, fabio midi modeli ekonomik oturma grubu arayanlar ama güzel de olsun diyenler için tasarlanmış. Renk seçeneklerine sahip olan fabio midi oturma grubu, sınıfının en iyilerinden. Kanepelerin açılabilir olması ihtiyaç durumunda çekyat görevini üstlenmesi, ayaklarının yüksekliği ile temizliğe elverişli olması, son derece konforlu tasarımı ve yenilikçi tasarımıyla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Ürüne ait detaylı incelemeyi görsellere göz atarak yapabilirsiniz. Tüm bellona showroomlarından fabio midi modeline ulaşabilirsiniz.

Luisa Major Takim

Oturma grubu denilince akla gelen ilk markalardan olan Bellona, zarif ve bir o kadar da şık spor tasarımı ile Luisa Major takımı ile showroomlarında müşterilerini bekliyor. Son derece şık bir oturma grubu olan Lusia Major takım renk alternatifine de sahip. Krom-aliminyum ayakları ile sağlam ayak yapısı, yerden yüksekliği ile arttırılmış konfor, kolay temizlenebilir ve spor tasarımı ile ilk bakışta dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca kolay açılabilir tasarımı ile kolayca açılıyor ve sandıkları ile fazlalıkları ortalıktan toplamanıza yardımcı oluyor.

Modena Majör Takım

Bellona oturma grubu modelleri sürekli kendini yenileyen tasarımlarıyla bayanların dikkatini çekiyor. Evinin güzelliği için daima en iyiyi hak eden bayanlara birbirinden şık oturma grubu modellerini sunan bellona, hem tasarımlarıyla hem kullanış özellikleri ile hep en iyiyi sunma peşinde. Modena majör takımda da bunu gösteren marka, kullanıldığı zero wall teknolojisiyle duvara sıfır pozisyonda iken bile açılabiliyor. Bunun yanında sandık ve kolay temizlenebilme özellikleri ile de kendini öne çıkarmayı biliyor.

Sandra Lüks Takım

Oturma grubunun öncülerinden Bellona, yine son derece şık ve bir o kadarda kullanışlı bir oturma grubu izle sizlerle. Birçok kişinin tasarım ve kullanışından son derece memnun olduğu Sandra Lüks Takım, oturma grubu modelleri arasında ayrı bir yere sahip. Kolay temizlik için yerden yüksek ayak yapısı, estetik ve sanatın buluştuğu koltuk tasarımı, çok amaçlı kullanım için açılabilir ikili ve üçlü kanepe, eşya sandukası ve konforuyla oldukça beğenilen Sandra, özellikle yeni evlenen ve evini yenileyenler için en çok tercih edilenler listesinin başında. Birbiriyle uyumlu renk ve desenleriyle sizde çok beğeneceksiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın