Bellona Mobilya Yatak Odası Kampanyaları

140 views

Bellona Yatak Odası Taksit Kampanyaları Başladı

Yeni dönemde farklı modellerle karşımıza çıkan firma, 12 taksit kampanyaları ile satışlarını sürdürüyor.
Bellona yatak odası takımları ile yine göz doldurmaya devam ediyor. 2019 yatak odası modelleri ile oldukça şık tasarımlar sergileyen bellona, özellikle bayanların ilk görüşte dikkatiniz çekiyor. Monet yatak odası takımı ile dikkatleri üzerine çeken marka, çiftlerin en özel odaları için herşeyi düşünmüş. Gerek rahatlık ve konfor gerekse kullanışlılık açısından tam bir uyum içerisinde olan monet yatak odası takımı 2019 sezonu için oldukça güzel talep görüyor. Bellona mağazalarında bulabileceğini bu yatak odası modeline göz atmak için detay resimlerimizi inceleyebilirsiniz. Özellikle yeni evlenecek çiftler için özel kampanyalar düzenleyen bellona fırsat ürünlerini de kaçırmayın.

Bellona yatak odası takımı kampanyaları 2019

Bellona yatak odasi modelleri lisbon taksitli kampanya fiyatı: 7929 TL.

Bellona, yatak odası takımları ile son derece iddialı. Markanın kalitesi zaten tüm kesim tarafından oldukça iyi bilinmekte. Briza yatak odası takımında kullanılan farklı renk konfigürasyonu, krem, vizon ve kahverengi renklerinin bir arada uyum içinde kullanılmış olması göz estetiği açısından etkileyici olmuş. Ürünün geniş dolapları oldukça kullanışlı, içerisinde bulunan askılık, kravatlık ve raflı bölmeleri ile çok amaçlı bir dolap halini almış. Ayrıca kapaklarda kullanılan yavaşlatıcı menteşe ile çarpmalar önlenerek gardropun kullanım ömrü arttırılmış. Bunların yanında görsellerde görüldüğü üzere tuvalate aynası, tuvalet masası, şifonyer, puf ve komedin de ürünle tam bir uyum içerisinde olmuş. Ürünlerin detayları için görsellere göz atabilirsiniz.

Bellona yatak odası takımları lantes taksitli kampanya fiyatı: 6194 TL
Bellona mobilya yatak odası belissa taksitli kampanya fiyatı: 4558 TL
Bellona yatak odasi Palais taksitli kampanya fiyatı: 7760 TL

Bellona yatak odası modelleri

  • Palais Yatak Odası Takımı
  • Lantes Yatak Odası Takımı
  • Angel Yatak Odası Takımı
  • Sierra Yatak Odası Takımı
  • Oslo Yatak Odası Takımı
  • Sementa Yatak Odası Takımı
  • Liona Yatak Odası Takımı
  • Vienza Yatak Odası Takımı

 

Bellona Casalis Yatak Odası Takımı
Yatak odası takımı arayan ama istediği modele henüz karar veremeyen biriyseniz Bellona yatak odası takımlarından Casalis modelini incelemenizi tavsiye ederiz. Gerek şık tasarımı gerekse kullanışlı olması sebebiyle son derece iadel bir yapıda olan Casalis yatak odası takımı, ceviz kaplamalı krem görüntüsüyle göze hitap ediyor. Bunun yanında gardrop kapakları vurmaması için otomatik stoplama özelliği eklenmiş ve böylece kapaklar örtülme esnasında çarpmıyor. Ürün 5 ve 6 kaplı gardrop seçeneği, tuvalet masası, tuvalet aynası, şifonyer, karyola, başlık, komedin ve puf ürünlerinden oluşmaktadır. Ürünün detaylarını incelemek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Nevresim takımları her hane için kesinlikle ihtiyaç duyulan takımlardır. Yatağımızın üstünde sanki değişik bir hava oluştururlar. Model desenine göre yatak odalarımızın havasını değiştirirler. Yatak odamıza girdiğimizde bazen baharı anımsadır bazen de asillik ve çağdaşlık katar. Bellona mobilyada hanemiz için her ayrıntısı düşünerek hane tekstili ile ilgili da müşterilerine kaliteyi sunuyor. Bellona yatak odası takımları beğendikten sonra hane tekstili bölümünden takımınıza uygun Bellona nevresim takımlarından beğenebilirsiniz. Böylelikle yatak odanızı bitirmiş olursunuz. Bellona nevresim takımları elliye yakın ürünüyle bol tercih sunuyor. Pamuk saten, nakışlı, jakarlı, saten modelleri bulunuyor. Renk ve desen ile ilgili da katiyen sıkıntı yaşamazsınız. Çiçekli, kareli, düz… gibi desenleri vardır. Bunun yanında kampanyalı ve yeni ürünleriyle de dikkat çekiyor. Yeni izdivaç edenler ve evini yenileyenler için oldukça uygun ücretleriyle da bütçenizi unutmuyor. Gül desenlerinin yoğun şekilde kullanıldığı modeller oldukça göz alıcıdır. Kuvvetli renkler olarak kırmızı, siyah ve beyaz kullanılmıştır.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın