Bellona salon takımı modelleri ve fiyatları

4.489 views

Üretim yıllarına başladığı zamandan beri yapmış olduğu yatırımlarla ve izlediği başarılı pazarlama planlarıyla sektörde önemli bir isime ve yere sahip olmuştur. Firma yatırımlarının büyük ve önemli kısmını Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirmiştir. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 350.000 m²’lik alana kurulu 191.000 m²’lik bir üretim alanına sahip. Üretmiş olduğu ürünlerinde müşterilerine en iyi hizmeti, rahatlığı ve şıklığı sunmayı hedefleyen bir firmadır. Gerçekten sağlam bir salon takımına ihtiyacınız var ise Bellona salon takımları tam size göre. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Bellona İndirimli Salon Takımı Kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Bellona salon takımları 2020

Ev modasının öncüsü firma, farklı tarzları, güncel Çizgileri, en son yenilikleri evinize taşıyor.
Yaşam alanınızın her köşesine seslenen koleksiyonlarıyla firma, hem geçmişten günümüze gelen tanıdık formlara hem de sofistike, modern tasarımlara ev sahipliği yapıyor.
Koleksiyonlarda, farklı zevkler için uygun kombinasyonlar oluşturmaya olanak tanıyan zengin urun Çeşitliliği göze Çarpıyor.

Bellona Elantra Salon Takımı

Bellona mobilyaları, 2020 gruplarında Çok Çarpıcı ürünler ortaya koymaktadır. Oturma grupları, ebeveyn, genç ve bebek yatak odaları, yemek odaları gibi ana mobilyalardan, yatak, baza, hali, ev tekstili, aydınlatma, ayna ve tablo gibi tamamlayıcı aksesuarlara kadar, zevk ve yaşam tarzınıza hitap eden birçok ürüne firmanın mağazalarında cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bellona Forest Salon Takımı
Firma mobilya üretim faaliyetlerine başladığı günden itibaren misyonu, müşterilerine ihtiyaçlarının ötesinde, dünya standartlarında, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun ürünler üretmek. Bu amaçla TSE urun kalite standartları ve TS-EN-ISO-9001-2000 kalite yönetim sistem standartlarına göre üretim yapıyor, tüketicilerinin değişen ihtiyaçları ve beğenileri doğrultusunda kendisini sürekli yeniliyor. İmaj ve taksit kampanyalarımızla tüketicileriyle kurduğu sıcak bağı, yaygın bayi ağımızla pekiştirirken, servis ve garanti şartlarımızla da tüketicilerinin güven duyduğu bir marka olma özelliği taşıyor.

Bellona Salon Takımı Fiyatları 

Monreal Salon Takımı
11.516,00 TL

Vitella Salon Takımı
12.694,00 TL

Selegno Salon Takımı
13.450,00 TL

Volga Koltuk Takımı
12.238,00 TL

Golden Salon Takımı

Bellona Plais Salon Takımı

Palais Salon Takımı
Sorf tarzıyla dikkatleri üzerine çeken ve muhteşem bir rahatlık sunan Palais salon takımı, şıklığı ile adeta gözlerinizi alacak. Bu muhteşem model mekanınıza farklı bir hava ve görünüm katacak.

Bellona Forest Salon Takımı

Forest Salon Takımı
Chester tarzının karakteristiğini yansıtan forest salon takımı, görsel olarak oldukça zengin bir tasarıma sahip. Bu muhteşem model size üst düzey bir rahatlık sunuyor. Rahat ve şık bir ürün arıyorsanız bu model tam size göre. Bu ürünü %15 indirimle 12.190,00 TL’ye almanız mümkün. Ayrıca  12 ay taksit seçenekleri de mevcut.

Bellona Angel Salon Takımı

Angel Salon Takımı
Şık bir ayak yapısına sahip olan ve fonksiyonel tasarımı ile salonunuzda harikalar yaratacak olan angel salon takımında şık detaylar yer alıyor. Soft renklerin kullanıldığı bu şık ürün mekanınıza farklı bir görünüm katacak.

Bellona Revita Salon Takımı

Revita Salon Takımı
Avangarde tarzına sahip olan Revita Salon Takımı, salonlarında estetik ve rahatlığı isteyen kullanıcılar için yapılmış bir model. Zengin bir görünüme sahip bu model mekanınıza canlılık katacak.

Bellona Elantra Salon Takımı

Elantra Salon Takımı
Chester tarzını en iyi yansıtan modeller arasında yer alan Elantra Salon Takımı, düğme, makrome ve zengin dikiş uygulamalarıyla oldukça dikkat çekmekte. Deri ve kumaşın bir arada kullanıldığı bu model odanıza farklı bir görünüm katacak. %15 indirim sayesinde 13.440,00 TL’ye alabilirsiniz.

Bellona Lisbon Salon Takımı

Lisbon Salon Takımı
Bu yılın oldukça tutulan soft renkleriyle yapılan Lisbon Salon Takımı, kapitone dokuması ve farklı düğme uygulamalarıyla dikkat çekmekte. Bu muhteşem model iki adet üçlü koltuk ve 2 adet berjerden meydana geliyor. Taksit seçeneklerini ve %15 indirimi kullanarak bu modeli 15.046,00 TL’ye alabilirsiniz.

Bellona Golden Salon Takımı

Golden Salon Takımı
Dokusu ve duruşuyla klasik mobilya akımına farklı bir anlam kazandıran Golden Salon Takımı, soft renklere sahip olması nedeniyle mekanınıza farklı bir canlılık katıyor. Ana renge uyum sağlayan yastıkları ve düğme detaylarıyla adeta odanıza şıklık katmakta.

Deri Koltuk Takımı ciddi anlamda evlerinize farklılık katacak bir şekilde dizayn edilmiş ve hazırlanmış olarak beğeninize sunulmuştur. Firmanın büyük bir özen ile sizler için ürettiği  bu deri koltuk takımları her eve göre farklı ebat ve renklerde üretilmiş. Bu nedenle sizlere özel bir oda veya konuklarınıza özel bir oda seçenek ederek hanenizin dekorasyonuna uygun yada hane içi duvar dekorasyonlarına uygun olabilecek deri koltuk takımlarını seçenek edebilirsiniz.

Firmanın bilhassa bu alandaki çalışmaları gerçek manasıyla profesyonelliklerini konuşturmuş olması dikkat çekicidir. Bu nedenle sizlerde deri koltuk takımı seçenek ederken bir defa daha düşünerek hareket etmenizi istiyoruz. Böylelikle sizlere özel bir şekilde hazırlanan ve salon yada şömineli odalarınızda ilk tercihiniz Bellona Deri Koltuk Takımı olsun istiyoruz. Kaliteli ürünler kaliteli markalardan oluşarak hanelerinizin dekoruna uygun renk ve desen seçimiyle firma hizmet vermektedir. Ancak bilhassa söylemek istiyoruz ki sizlerde bu deri koltuk takımlarını seçenek ederek doğru bir seçim yapabileceksiniz.

Firmanın deri koltuk takımı ile ilgili bir çok çeşidi bulunmaktadır. Ama bir çok çeşidinin yanı sıra sizler için özel renk ve desenlerle hizmet vermeyi seçenek eden ender firmalar arasında yerini almaktadır.

Mondi Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Salon Dekorasyonu Modelleri için Tıklayın

Alfemo Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Avonsofa Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın