Bellona Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

2.124 views

Bir oturma odasının olmazsa olmazlarını hep beraber bir sayalım isterseniz. İlk olarak olması gerek şey bir halıdır daha sonra bir oturma gurubu, ardından TV daha sonra TV ünitesi, ardından güzel bir dekoratif tablo, bir orta masa, sehpa, küçük süs eşyaları ve takıma uygun bir perdedir. Bu saydıklarımız oturma grubunda olmazsa olmazlardır diyebiliriz. Nitekim eldeki maddi imkanlar içinde bunu genişletebilir, daralta bilirsiniz veya lüks şekilde evinizi döşeyebilir veya uygun fiyatlı ürünler ile mütevazi bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Bu yazımızda da hemen hemen her bütçeye uygun olan duvar modellerini ele alacığız çünkü bu modeller oturma grubundan sonra yaşam alanına şekil veren önemli bir eşyadır. İşte Bellona mobilya TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları ile alakalı hazırladığımız yazının detayları.

Bellona yeni sezon tv ve duvar üniteleri ile oldukça şık ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Birbirinden kaliteli tv üniteleri Bellona showroomlarında sizlerle buluşuyor. Kaliteli ürün kaliteli işçiliği ile oldukça şık ürünler tasarlayan Bellona duvar ünteleri ve tv üniteleri sınıfında ilk sıralarda adından söz ettiriyor. Sözü fazla uzatmadan sizleri Bellona’nın yeni ürünleri ile baş başa bırakıyoruz.

Sizlerde burada bulunan modellerle bu farklılıkları yaşayabilir ve tercihinizi en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Bellona Duvar Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

palvin bellona tv ünitesi

Palvin Duvar Tv Ünitesi Fiyatı:  2.884,00 TL

leny bellona tv ünitesi

Leny Duvar Tv Ünitesi Fiyatı:  1.592,00 TL

montego bellona tv ünitesi

Montego Duvar Tv Ünitesi Fiyatı:  4.746,00 TL

sanvito bellona tv ünitesi

Sanvito Duvar Tv Ünitesi Fiyatı: 3.590,00 TL

solven bellona tv duvar ünitesi

Solven Duvar Tv Ünitesi Fiyatı: 2.694,00 TL

mariana bellona tv duvar ünitesi

Mariana Duvar Tv Ünitesi Fiyatı: 4.565,00 TL

perlino bellona tv duvar ünitesi

Perlino Duvar Tv Ünitesi Fiyatı: 1.640,00 TL

vilza bellona tv duvar ünitesi

Vilza Duvar Tv Ünitesi Fiyatı: 3.939,00 TL

loren bellona tv duvar ünitesi

Loren Duvar Tv Ünitesi Fiyatı: 2.858,00 TL

carlino bellona tv duvar ünitesi

Carlino Duvar Tv Ünitesi Fiyatı: 4.230,00 TL

pesaro bellona tv ünitesi

Pesaro Duvar Ünitesi 5.534,00 TL

solena bellona tv ünitesi

Solena Duvar Ünitesi 3.630,00 TL

orlando bellona tv ünitesi

Orlando Duvar Ünitesi 3.426,00 TL

mistral bellona tv ünitesi

Mistral Duvar Ünitesi 3.247,00 TL

marses bellona tv ünitesi

Marses Duvar Ünitesi 3.215,00 TL

impera bellona tv ünitesi

İmpera Duvar Ünitesi 4.262,00 TL

alegro bellona tv ünitesi

Alegro Duvar Ünitesi 2.584,00 TL

Vienza Duvar Ünitesi 2.984,00 TL

Lofty Duvar Ünitesi 5.390,00 TL

Vitella Duvar Ünitesi 3.200,00 TL

Monreal Duvar Ünitesi 4.126,00 TL

Mavenna Duvar Ünitesi 3.999,00 TL

Bellona tv ünitesi modelleri

Violet Compact Tv Ünitesi  1.262,00 TL

Valdes Duvar Ünitesi  1.514,00 TL

Grande Duvar Ünite

Selegno Duvar Ünitesi

Volga Duvar Ünitesi

Belissa Compact Tv Sehpası

Palais Duvar Ünitesi

Angel Duvar Ünitesi

Liona Duvar Ünitesi

Sementa Duvar Ünitesi

Venturo Duvar Ünitesi

Bellona Mobilya TV ünitelerinden Sierra

Oldukça modern bir tasarıma sahip olan Sierra yaşam alanınıza çok yakışacaktır. Açık krem rengi ile hem oturma odanıza ferah bir hava katarken aynı zamanda daha geniş gösterecektir. Geniş saklama alanları ile birçok eşyayı muhafaza edebilirken çekmeceleri ile de oturma odasına bulunan ıvır zıvırları yerleştirebilirsiniz. Ayrıca üst kısımda bulunan raf bölmelerine ister dekoratif bir süs eşyası, ister kitaplarınızı isterseniz de aile fotoğraflarınızı yerleştirebilirsiniz. Ürünün en üst kısmında bulunan yer ise tam süs eşyaları içindir diyebiliriz. Oldukça pratik olan Sierra aradığınız ünite olabilir. TV ünitesinde aynı zamanda aydınlatma özelliği de bulunmaktadır. Temizliği oldukça basit olan modelin yüksek ayakları da odanın yüzeyinin temizliğinin kolay yapılmasını sağlamaktadır.

Bellona Mobilya TV üniteleri Oslo modeli

Oldukça geniş olan bu model geniş oturma odaları için mükemmeldir. TV ünitesinin yerleştirileceği alanın geniş olması ise büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ünitenin alt kısmında bulunan çekmeceler geniş birer saklama alanı imkanı sağlamaktadır ayrıca çekmecenin üst kısmındaki kapaksız bölmeler ise yine küçük eşyalar, dergiler veya el işi örgüler için harika bir bölme imkanı sağlar. TV’nin üst kısmındaki raf bölmesi hem kitaplık olarak kullanılabilir hemde süs eşyaları ile dekorasyon yapılabilir isteğe göre aile fotoğrafları da yerleştirilebilir. TV’nin yanında bulunan raf bölmesi ise sizin hayal gücünüze göre kullanılabilir. Onun yanındaki kapaklı dolap bölmesi ise her türlü eşyayı alabilecek yapıdadır ve oldukça geniştir. Ürünün yüksek ayak yapısında olması odanın yüzeyinin temizliğini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Bellona Mobilya Duvar üniteleri Lantes modeli

Oldukça modern bir tarza sahip olan Lantes modeli yaşam alanınıza farklı bir hava katacaktır. KAlabalık yerine sade anca bir o kadar canlı tasarıma sahip olan model pratiklik sunmaktadır. TV ünitesinin alt kısmında bulunan kapaklı bölmeler sayesinde etrafta görünmesini istemediğiniz eşyaları yerleştirebilirsiniz. Bölmelerin üst kısmında bulunan kapaksız alanlar ise dergiler veya el işi örgüler için oldukça hoş bir alan oluşturmaktadır. TV ünitesinin hemen üzerinde bulunan raf bölmesi ise hem süs eşyaları hem fotoğraflar hemde kitaplar için oldukça uygundur. Ürünün yüksek ayak yapısı oda yüzeyinin temizliğini büyük oranda kolaylaştırmaktadır.

Bellona Duvar üniteleri Marselo modeli

Oldukça geniş ve baya büyük oln bu TV ünitesinin en büyük artısı ise evinize kitaplık almanız gerekmeyecektir. Çünkü TV kısmının yanında bulunan geniş raf bölmeleri kitaplar için son derece uygundur. Ünitenin alt kısmında bulunan kapaklı saklama alanı ortalıktaki eşyalar için birebir uygundur ayrıca üst kısımdaki dar yerlere ise dergilerinizi yerleştirebilirsiniz. TV’nin hemen üzerindeki raf ise süs eşyaları ve biblolar için idealdir.

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın