Bellona Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

2.809 views

Bellona sizlere sunduğu bir çok üründe sizlerden olumlu not alarak hizmetlere devam ediyor. En güzel yatak odası modelleriyle Bellona evlenen çiftlerin uğrak yerleri. Yatak odası fiyatları bellona mağazasında sizlere uygun olarak kesenize hitap ediyor.

Bellona çeşitli panel mobilya takımları ile göze çarpıcı desen çizgileri ile evlerimizin her tarafını lüks ve modern görünüme sahip olacaksınız. Bellona yatak odası takimi karamel ile stora tarzları ile farklı zevklerde hitap ediyor ve çeşitlilik sunuyor. Stora yatak odası  Sürgülü kapıları olan yatak odaları tasarruflu olarak süper bir katkıda bulunuyor, ahşap rengi ile yalınlık ve özlemli bir zemin hazırlıyor. Stora yatak odası çizim ve desenler ile zarafetin hoşnut sedasını sizlere de aksettiriyor.

Bellona mobilya yatak odası mobilyaları; karyola divan, yatak başlığı, gardrop, şifonyer, komodin modellerinden oluşuyor.

Sipariş vermeden önce fiyat bilgisi almayı unutmayın. Güncel maliyetlere göre fiyatlar artış gösterebiliyor.

Bellona yatak odasi Palais taksitli kampanya fiyatı: 7.819,00

Bellona Mobilya yatak odası modelleri 2019

Firma yıllardır adını duyurmuş markası ile çok sevilen bir yatak odası modeli olarak bilinmektedir. Dayanıklılığı ve son derece kullanışlı oluşu ile beğenilen bu yatak odası modeli birçok kişinin kişisel zevkine uyum göstermektedir. Yayınladığımız bu ürünler zarifliği ve şıklığı ile birçok ihtiyaç sahibi tarafından beğenilmektedir. Yeni evlendiyseniz ya da yatak odanızı yenilemek istiyorsanız Seçiminizi yaparak yatak odalarınıza yepyeni bir ahenk katarak yeniliği içinizde hissedebilirsiniz.

  • Palais Yatak Odası Takımı
  • Lantes Yatak Odası Takımı
  • Angel Yatak Odası Takımı
  • Sierra Yatak Odası Takımı
  • Oslo Yatak Odası Takımı
  • Sementa Yatak Odası Takımı
  • Liona Yatak Odası Takımı
  • Vienza Yatak Odası Takımı

 

Bellona yatak odası takımları lantes taksitli kampanya fiyatı: 6194 TL

Organik görünüm ile şıklığı göz alıcı bir halde olan Bellona mobilya takımları tuvalet masası, karyola, gardırop ve 2 tane komidinden meydana gelmiştir. Konforlu ve kaliteyi bir arada sunan Stora yatak odalarımızı rahatlık merkezine çeviriyor. Bellona mağazalarında müthiş tasarım desenlerine sahip ev tekstillerinde eşsiz bir yeri olan Karamel yatak odası takimi, karyola yatak başlığı ile birlikte iki tane komibinden ortaya çıkmaktadır. İki zıt rengin oluşturduğu uyumla meydana gelen karamel yatak odası takimi ise farklı tip oluşu ile ilgileri üzerine çekiyor.

Bellona yatak odası mobilyaları

Mistral Yatak Odası Takımı 9.595.00 TL

Grande Yatak Odası Takımı
7.589,00

Selegno Yatak Odası Takımı
7.951,00

Volga Yatak Odası Takımı
6.176,00

Vitella Yatak Odası Takımı
8.135,00

Monreal Yatak Odası Takımı
7.130,00

Mavenna Yatak Odası Takımı
7.255,00

Lantes Yatak Odası Takımı
8.130,00

Angel Yatak Odası Takımı
8.914,00

Sementa Yatak Odası Takımı
5.457,00

Liona Yatak Odası Takımı
5.542,00

Vienza Yatak Odası Takımı
6.569,00

Violet Yatak Odası Takımı
5.062,00

Valdes Yatak Odası Takımı
4.948,00

Venturo Yatak Odası
7.873,00

Bellona mobilya yatak odası belissa taksitli kampanya fiyatı: 4558 TL

Her bir desen Çizgisi ile tasarımdaki dizaynlarındaki detaylar ile şıklığın, modern ve dekoratifi yansıtan firma yatak odası takımları kalitesi ve rahatlığıi ile evlere şenlik bir bicimde bütünlüğü sağlıyor.

 

Bellona yatak odasi modelleri lisbon taksitli kampanya fiyatı: 7929 TL.

İSTİKBAL YATAK ODASI KAMPANYASI İÇİN TIKLAYIN

Evinizde kusursuz bir güzellik yakalamak tek arzunuz ise yayınladığımız yatak odası modelleri arasından seçim yapmak yerinde bir tercih olacaktır. Birçok yatak odası modeli arasından yapacağınız seçimlerde evinizin ölçülerine uygun ve ekonomik fiyat seçenekleri arasından tercihlerde bulunarak uygun ödeme imkanları ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Birbirinden farklı fonksiyonel özelliklere sahip olan takımlarda krem, ahşap ve kapiçino tonundaki renkler arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Benzersiz tasarım ve renkler arasından seçimlerde bulunarak dinlenme saatlerinizi tam bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Bellona yatak odası takımları her zamanki gibi yine göz dolduruyor. Yeni sezonun ürünlerinden olan Mondeo Yatak Odası Takımı, firmanın gözde ürünleri arasında yer alıyor. Ceviz ve kapiçino renk konseptine sahip Mondeo Yatak Odası takımı, farklı çizgisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Gardrop ile boy aynası olan kapağın içine girintili olarak tasarlanması, yine aynı şekilde desenli ceviz renk kapaklarının kullanılması ve gardrop üzeri tacın led aydınlatma ile aydınlatılması, ilk bakışta dikkat çeken unsurlar arasında. Görselliğin dışında oldukça iç kullanım hacmine sahip gardrop ihtiyacınız olan herşeye uygun tasarlanmış. Dokunmatik açma-kapama sistemi ile son derece pratik ve kolay kullanıma sahip ürüne fonksiyonellik katmış. Sürgülü kapağın ship olduğu özelliklerden biri olan durdurma sayesinde vurmaların önüne geçilmiş. Bunların dışında tuvalet masası, dekoratif aynası, deri döşeme başlığı, şifonyeri ve komodini ile takım tam bir bütünsellik içerisin tasarlanmış.

Firma 2019 yılında da yeni evlenecek olanlara veya yatak odasını yenilemek isteyen çiftlere birbirinden foksiyonel ve bir o kadar da şık yatak odası takımlarını “Bellona 2019 Premium Yatak Odası Takımı Modelleri” kataloğunda bir araya getirdi. Yatak odası takımı anlayışına yenilikçi bir konsept eklemeyi başaran Bellona , her sene olduğu gibi 2019 yılında da yatak odası takımları için bu tarzını devam ettirdi.

Bellona 2019 Yatak odası takımı modelleri lake ve deri uygulamalarla ön plana çıkıyor. Görselliğe daha fazla etki kazandırılan Bellona 2019 yılında yatak odalarınıza konfor ve şıklığı bir arada getirecek ayrıcalıklı ürünler olarak üretildi.

Yatak odası evlerimizin en önemli bölümüdür. Bu nedenle şıklığın ve görselliğin yanısıra yatak odalarında aranan en temel nitelik sunduğu rahatlıktır. İşte Bellona yatak odası takımlarında bu konfor özellikle ürünlerin tasarımında belirleyici bir etken olmuştur.
Bellona 2019 Premium Yatak Odası Takımı Modellerini incelemek için aşağıdaki fotoğraf galerisinde sizler için derlediğimiz en popüler 2019 yatak odası takımlarına ait görsellere bir göz atabilirsiniz.

Bellona uyku setleri

Bellona uyku seti modelleri. Bu modelelri gençlerin, çocukların ve evli çiftlerin hayallerini süsleyecektir. Uyku setleri hane tekstili ürünlerinin içinde en ehemmiyetli takımdır. Uyku setleri olmadan yatak odası düşünülemez. Zira uyku setleri yatak odamızın ayrılmaz parçalarıdır. Kışlı ve yazlık uyku setleri vardır. Uyku seti alırken deseninin, renginin yanında sıhhat açısından da uygun olması gerekir. Zira uyku setlerinde uzun bir zaman dilimi geçirip, vücudumuzla teması sağlanıyor. Bu yüzden emin markalardan uyku seti almak gerekir. Bellona hem sağlık açısından güvenli hem de sağlam ve kaliteli uyku setleri üretiyor. Otuza yakın uyku seti modeli bulunuyor. Hem sizin için hem de çocuğunuz için uyku seti bulmak olasıdır. Tek kişilik ve çift kişilik Bellona uyku setleri vardır. Tek kişilik uyku setleri çarşaf, yorgan, nevresim, baza fırfırı ve yastıktan oluşuyor. Çift kişilik takımları yorgan, nevresim, iki adet yastık kılıfı, baza fırfırından oluşuyor.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın