Çilek Çocuk Odası Takımları Ve Fiyatları

3.782 views

Çocuklar şu dünya üzerinde en değerli varlığımızdır ve onlar için en güzelini isteriz imkanlara bağlı bir durumdur ancak elimizden geleni yapmak isteriz.

Bu yazımızda Çilek Mobilyanın tasarımları olan çocuk odalarını ele alacağız. Kız veya erkek çocuk fark etmeksizin onlara ait odaları en güzel şekilde tasarlamak ve ihtiyaçlarını gidermek için arayışlara gireriz. Yazımızda 2019 Çilek Çocuk Odası Takımları Ve Fiyatları’nı ele aldık umarız beğenir ve kendinize uygun çocuk odası takımını bulabilirsiniz bu sayede uzun arayışlardan kurtulmuş olursunuz. Birbirinden güzel tasarımlara bir göz atalım.

2019 Çilek Mobilya Çocuk Odası Takımları Ve Fiyatları

Sipariş vermeden önce güncel fiyat sormayı unutmayınız. Değişen maliyet şartlarına göre fiyatlar artış göstermektedir.

% 28 İndirim
Peşin:10.039 ₺ yerine 7.227 ₺ 6 Taksitli: 7.607 ₺

% 37 İndirim
Peşin:5.705 ₺ yerine 3.595 ₺ 6 Taksitli: 3.784 ₺

% 37 İndirim Peşin:5.601 ₺ yerine 3.529 ₺
6 Taksitli: 3.715 ₺

% 46 İndirim
Peşin:5.680 ₺ yerine 3.067 ₺
6 Taksitli: 3.228 ₺

% 37 İndirim
Peşin:6.976 ₺ yerine 4.394 ₺
6 Taksitli: 4.625 ₺

% 37 İndirim
Peşin:4.870 ₺ yerine 3.068 ₺
6 Taksitli: 3.229 ₺

% 37 İndirim
Peşin:6.857 yerine ₺ 4.319 ₺
6 Taksitli: 4.546 ₺

% 37 İndirim
Peşin:8.478 ₺ yerine
5.340 ₺ 6 Taksitli: 5.621 ₺

% 37 İndirim Peşin:4.529 ₺ yerine 2.854 ₺
6 Taksitli: 3.004 ₺

% 37 İndirim
Peşin:9.237 ₺ yerine 5.819 ₺
6 Taksitli: 6.125 ₺

% 37 İndirim
Peşin:5.067 ₺ yerine 3.192 ₺
6 Taksitli: 3.360 ₺

% 37 İndirim
Peşin:5.432 ₺ yerine 3.422 ₺
6 Taksitli: 3.602 ₺

Çilek Romantic çocuk odası takımının güncel fiyatı 5986 TL’dir. Ürün genel olarak karyola, üç kapılı gardırop, çalışma masası, çalışma ünitesi ve komodinden oluşmaktadır ancak ek bir fiyatla ürünlerin tasarımını değiştirebilirsiniz. Ürünlere ek olarak ayna, large ve medium kitaplık, korkuluk, yatak örtüsü, perde, cibinlik, halı, sandalye, puf abajur, tavan aydınlatması da ekleyebilirsiniz. Oldukça zarif bir tasarıma sahip olan romantic serisi kız çocukları için vazgeçilmez bir tercih olacaktır.

Çilek Trio çocuk odası takımının güncel fiyatı 3845 TL’dir.
Erkek çocukları için hoş bir tasarıma sahiptir ve özellikle renkleri sayesinde dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Oda takımı içinde Karyola, 2 kapılı dolap, midium çalışma masası, çalışma ünitesi ve sehpalı komodin mevcuttur. Ek bir fiyat ile beraber Farklı tarzda ürünleri de almak mümkündür ayrıca sürgülü dolap, çamaşırlık, kitaplık, duvar aynası, yan askılık korkuluk, yatak örtüsü, perde, güneşlik, halı, sandalye, abajur ve tavan aydınlatması alabilirsiniz. Trio çocuk odası takımı erkek çocukları için güzel bir tercih olacaktır.

Çilek Flora çocuk odası takımının peşin kampanyalı fiyatı 4335 TL’dir. Oda takımı oldukça zarif bir tasarıma sahiptir ve kız çocukları için birebirdir diyebiliriz. Takım içinde karyola, üç kapılı dolap, çalışma masası, çalışma masası ünitesi ve komodin mevcuttur. Bu takıma da diğer takımlar gibi ek bir ücretle eklemeler yapabilirsiniz bunlardan bazıları 2 katlı ranza, sürgülü dolap, çamaşırlık ve aynalı çamaşırlık ünitesi, kitaplık, korkuluk, yatak örtüsü, perde, tül, güneşlik, cibinlik, halı, koltuk, sandalye, sandıklı puf, summer puf, tavan aydınlatması, abajur ekleyebilirsiniz. Odanın şık tasarımı ve desenleri içi açıcı bir ortam sunmaktadır ve aydınlık bir ışıkla hoş görünüm sağlayacaktır.

 

Royal çocuk odası takımının kampanyalı peşin fiyatı 3015 TL’dir. Üründe kullanılan renk ve üniteler oldukça dikkat çekici. Özellikle erkek çocukları için tasarlanmış odada oğlunuz rahat edecektir. Peki, takımın içindeki üniteler nelerdir hemen inceleyelim.
ilk olarak odada Yatak vardır daha sonra 3 kapılı dolap, çalışma masası, çalışma masası ünitesi ve komodin vardır. Ürüne ek fiyatla üniteler eklenmesi veya ünite değişikliği yapılması mümkündür ek ünitelerin bazıları şunlardır; Ranza, sürgülü dolap, büyük boy çalışma masası ve çalışma masası ünitesi, çamaşırlık, kitaplık, korkuluk, nevresim takımı, yatak örtüsü, tül ve güneşlik, halı, sandalye, koltuk, sandıklı puf, ışıklı küre, tavan aydınlatması, abajur ve karyoladır. Ürün üzerindeki desenler oldukça eğlenceli bir hava katmaktadır. Hayal gücü yüksek çocuklar için güzel bir tercih olacaktır.

Çilek Yakut çocuk odası takımının peşin fiyatına kampanyalı ücreti 2935 TL’dir. Ürün kız çocuklarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Çocuk odası takımı içinde yatak, 3 kapılı dolap, çalışma masası, çalışma masası ünitesi ve komodin vardır. Çilek odalarının diğer takımları gibi Yakut takımına da extra ücretle ürün ekleyebilirsiniz. Bunlardan bazıları, ranza, farklı boyut ve genişliklerde yatak, Daha büyük veya küçük dolap, farklı tarzda çalışma masası ve çalışma masası ünitesi, halı, perde, avize, puf eklemek mümkündür.

 

Çocuk odası konusunda oldukça güzel modelleri üreten firma sizlere modelleri ile birlikte fiyat olarak da kalitesini sunmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra belli bir çizgisinde devam eden Çilek mobilya farklı ve modern tasarımları ile beğeniye sunuyor. Ayrıca Çilek Mobilya ürünlerinde sektörde ilerde olan bir firmadır.

Firma genç odası, bebek odaları ve tüm aksesuarları ile birlikte bir bütün içinde odalarını sizlere sunuyor. Ayrıca da çocuklarınız için oda kurmak isterseniz birbirinden farklı genç ve çocuk odalarına katologlardan bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra çilek mobilya ürünlerinde dikkat çeken önemli özelliklerden birisi de sade tasarımları olmasıdır… Çilek odaları ve yatak çeşitleri ile farklı modelleri sizlere sunuyor. Çilek odalarında evler için ve çocuklarınızın dünyası için yatak odası takımları bulabilirsiniz. Çocuklarınız için dizayn edilmiş arabalı yatak modeli, yada flora yatak odası takımları gibi ürünleri öne çıkıyor. Bunun yanı sıra ise onların dünyasına hitap edebilmesi de diğer bir tercih sebebi sayılabilir. .

Egzotik Mobilyalar ile salonlarınızda çiçek esintisi dolsun taşsın. Artık mobilyalar sıra dışı tasarımları ile çiçek, gül yada yaprak desenli oturma grupları üretiliyor. Bunun yanı sıra ise şık dekorasyon fikirleri olarak da öne çıkıyor. Diğer yandan egzotik bir hava yaratıyor.

Kırmızı renkli gül, yada mor yapraklı mobilyalar sizler için farklı fikirler meydana getirebilir.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın