Çilek Mobilya İndirimli Bebek Odası Takımı Kampanyaları

127 views

Çilek Mobilya İndirimli Bebek Odası Modelleri

1995 yılında Türkiye’de kurulan Çilek Mobilya, ilk amacını bir alanda uzmanlaşarak, her anlamda fark atmak olarak belirledi. Bu amacına ulaşmak için teknolojik tesislerden yalın üretim felsefesine, özgün tasarımlardan fonksiyonelliğe, kullanıcı dostu ürünler yaparak detaylı bir çalışma sürdürdü. Oluşturduğu modeller ile gün geçtikçe kendinden söz ettirmeye başlayan çilek mobilya  tüm dünyada en önemli firmalar arasına girdi. Eğer ki sizin için oldukça özel olan bebeğiniz için sağlıklı,zarif ve şık bir bebek odası takımı arıyorsanız çilek mobilya bebek odası takımları tam size göre.  Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza çilek mobilya indirimli bebek odası kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Çilek Mobilya  Bebek Odası Kampanyaları 2019

Çilek Baby Cotton Bebek Odası Takımı
Baby Cotton Bebek Odası Takımı
Beyaz rengin sadeliğini en güzel şekilde sunan Baby Cotton Bebek Odası Takımı, şıklığı ve sadeliği ile odanızı aydınlatacak ve ferah bir görünüm katacak. Sağlığa zarar vermeyen maddelerden üretilen bu modeli indirim sayesinde 2.547,00 TL gibi rakama satın alabilir ve taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.
Çilek Bebek Odası Takımı Modelleri Baby Boy
Baby Boy Bebek Odası Takımı Mavi rengin güzelliğini yansıtan Baby Boy Bebek Odası Takımı, sade tasarımı ile adeta sizleri büyüleyecek. Oldukça konforlu olan bu model bebeğinizin rahatça uyumasına olanak sağlayacak. Bebeğiniz için en ince detayın düşünüldüğü bu modeli indirimli fiyatına 2.777,00 TL alablirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.
Çilek Bebek Odası Takımı Baby Girl Modeli
Baby Girl Bebek Odası Takımı
Pembe renginden de anlayacağınız üzere kız bebekler için üretilmiş olan Baby Girl Bebek Odası Takımı, çocuğunuza huzur katacak ve odasının canlı görünmesine yol açacak. Konforda sınır tanımayan bu modeli alarak bebeğinizin uykusuna uyku katabilirsiniz. Bu muhteşem modele 2.377,00 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcut.
Çilek Mobilya Softy Lookbok Bebek Odası Modeli
Softy Lookbok Bebek Odası Takımı
Beyazın asiliğini gösteren en güzel örneklerden bir tanesi olan Sofy Lookbok Bebek Odası Takımı, şıklığı ve tasarımı ile adeta göz dolduruyor. Gerçekten bebeğiniz için çok iyi bir model arıyorsanız bu ürüne göz atmalısınız. Saraylara layık olan bu modeli indirim sayesinde 4.747,00 TL’ye alabilir ve taksit kampanyasından yararlanabilirsiniz.
Çilek Safari Natura Lookbok Bebek Odası Takımı 2019
Safari Natura Lookbok Bebek Odası Takımı
Rengarenk olan Safari Natura Lookbok Bebek Odası Takımı, farklı tasarımı ile tam çocuğunuza uyum sağlayacak. Gerçekten farklı bir modele ihtiyacınız varsa kesinlikle bakmanız gereken ürünlerden bir tanesi. Bu ürün bebeğinizin mekanınıza canlılık katacak ve onun dünyasına hitap edecek. Bu modeli 3.547,00 TL’ye alabilirsiniz. Taksit seçenekleri de bulunuyor.
Çilek Bebek Odası Modeli Natura Baby Lookbook
Natura Baby Lookbook Bebek Odası Takımı
Beyazın hakim olduğu arada ahşapların kullanıldığı Natura Baby Lookbook Bebek Odası Takımı, bebeğinizin odasına girdiği zaman farklı bir atmosfer yaratacak. Rahatlık konusunda üst düzey olan bu muhteşem modeli indirim sayesinde 3.497,00 TL’ye satın alabilir ve taksitten yararlanabilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın