Çilek Mobilya İndirimli Genç Odası Takımı Kampanyaları

104 views

Çilek Mobilya İndirimli Genç Odası Modelleri

1995 yılında Türkiye’de kurulan Çilek Mobilya, ilk amacını bir alanda uzmanlaşarak, her anlamda fark atmak olarak belirledi. Bu amacına ulaşmak için teknolojik tesislerden yalın üretim felsefesine, özgün tasarımlardan fonksiyonelliğe, kullanıcı dostu ürünler yaparak detaylı bir çalışma sürdürdü. Oluşturduğu modeller ile gün geçtikçe kendinden söz ettirmeye başlayan çilek mobilya  tüm dünyada en önemli firmalar arasına girdi. Özellikle Çilek Mobilya Genç Odası Takımları şıklığı,rahatlığı ve tasarımı ile kullanıcıları adeta kendine çekmekte.  Şimdi daha fazla uzatmadan bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Çilek Mobilya İndirimli Genç Odası Takımı Kampanyaları hakkında detaylı ve ayrıntılı bir bilgi vereceğiz. Daha fazla uzatmadan kampanyalara geçelim.

Firma Türkiye’nin birçok ilinde mağazalar zinciri açarak müşterilerinin beğenisine her yıl yeni modeller sunuyor. Siz de kendinize en yakın mağazaya giderek, yatak modelleri baza modelleri, dolap modelleri ve genç odası renklerini yakından görebilirsiniz. Giderken çocuklarınızı da yanınızda götürmeyi unutmayın. Unutmayın ki, genç odalarını kullanacak olan siz değil, gençlerdir. Onların mobilya, çalışma masası ve renk anlayışları farklı olabiliyor. Sizin rahat olarak gördüğünüz bir yatak, sizin çok şık gördüğünüz bir dolap onlar için aynı şeyi ifade etmeyebilir.

Çilek Mobilya Genç Odası Takımı Kampanyaları 2019

Çilek Mobilya Romantic Genç Odası Takımı

Romantic Genç Odası Takımı
Kız çocuklarına özgü rengi ile dikkatleri üzerine çeken Romantic Genç Odası Takımı, tasarımı,rahatlığı ve şıklığı ile oldukça dikkat çekmekte. Kız çocuğunuz için şık bir model arayışı içerisine girdiyseniz bu modele kesinlikle göz atmanız gerekiyor. Çilek Mobilyanın bu muhteşem tasarımına indirim sayesinde 5.565,00 TL’ye sahip olabilir ve taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Çilek Mobilya Genç Odası Takımı Flora

Çilek Flora Genç Odası Takımı
Romantic genç odası takımına benzerliği ile tanınan Flora Genç Odası Takımı, rahatlığı ve şıklığı ile çocuğunuzun odasına farklı bir canlılık katacak. Genciniz için bir takım arıyorsanız bu modele gerçekten göz atmalısınız. Çileğin bu muhteşem ürününe 4.335,00 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Çilek Genç Odası Takımı Yakut Modeli

Çilek Yakut Genç Odası Takımı
Kırmızı rengin asaletinin yansıdığı Yakut Genç Odası Takımı, şıklığı ve farklı tasarımı ile oldukça dikkat çekmekte. Bu ürünü alarak odanıza ayrı bir şıklık katabilirsiniz. Çilek mobilyanın yaptığı indirim sayesinde bu modele 2.935,00 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de mevcut.

Çilek Trio Çekirdek Genç Odası Takımı Modelleri

Çilek Trio Genç Odası Takımı
Erkek çocukları için tasarlanmış olan Çilek Trio Genç Odası Takımı, tasarımı,şıklığı ve rahatlığı ile çocuğunuzu kendine çekecek adeta. Erkek çocuğu için en ideal model arasında yer alan bu ürün, odanıza çok ayrı bir görünüm katacak. Bu muhteşem modeli 3.575,00 TLye satın alabilirsiniz.

Çilek Genç Odası Sultan Modeli

Çilek Sultan Genç Odası Takımı
Kızlar için üretilmiş olan ve mükemmel bir renge sahip olan Çilek Sultan Genç Odası Takımı, şıklığı ve özgün tasarımı ile adeta sizi ve kızınızı büyüleyecek. Çok şık bir genç odası takımı istiyorum diyorsanız bu ürüne göz atmalısınız. Bu muhteşem ürüne sadece 8.595,00 TL gibi bir rakama sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerini de kullanarak alabilirsiniz.

Çilek 2019 Dynamic Genç Odası Modeli

Çilek Dynamic Genç Odası Takımı
Farklı renklerin kullanıldığı Çilek Dynamic Genç Odası Takımı, farklı tasarımı ve rengi ile oldukça dikkat çekmekte. Gerçekten çocuğunuzu mutlu etmek istiyorsanız bu modele göz atmanızı tavsiye ederim. Bu ürünü indirim sayesinde 3.895,00 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinin de mevcut olduğunu belirtelim.

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın