Çilek mobilya koltuk takımı modelleri ve fiyatları

302 views

Çilek mobilya, sadece çocuk odası ve bebek odası tarzının dışında kaliteli bir şekilde üretilmiş ve Türkiye’nin en çok bilinen mobilya markalarından biridir. Son yılların en popüler mobilya dekorasyon modelleri ile gündeme gelen Çilek mobilya koltuk takımı modelleri ile de kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Çilek mobilya üretmiş olduğu koltuk takımı modelleri ile kalitenin yanında kullanmış olduğu renk ve kumaş modelleri ile de dikkat çekiyor. Çilek mobilya 2019 koltuk takımı modellerini sizler için araştırdık ve böyle bir  yazı hazırlamaya karar verdik. Koltuk modelleri dikkatle seçilmiş renk ve çizgilerden oluşuyor.

Aşağıda gördüğünüz tarzda berjer ve tekli koltukların fiyatları 1500-2000 TL civarında seyretmektedir.
çiçek mobilya koltuk fiyatları

Çilek mobilyadan koltuk takımı almaya karar vermiş kişiler için her tarza uygun çeşitli tarzda koltuk takımları bulunmaktadır. Bu modelleri gerek internet üzerinden sanal olarak fotoğraflarını takip edebilir ve gerekse reel olarak Çilek Mobilya mağazalarını ziyaret ederek beğendiğiniz koltuk takımını görebilir, konforunu test edebilirsiniz. Bu konuda her zaman tavsiyemiz görerek ve test ederek koltuk takımı almanız olacaktır. Çilek mobilya mağazalarında 2019 yılında sizi şık koltuk takımı modelleri beklemektedir.

Koltuk imalatı
Koltuk imalatı

Bu sezonda Çilek mobilyanın üretmiş olduğu koltuk takımları geçmiş modellere nazaran oldukça farklı değişimler var diyebiliriz. Yeni renkler ve yeni motiflerle modaya uygun güncel bir dekorasyon modelleri var. Çilek mobilya koltuk takımı fiyatları ile ilgili olarak net fiyat vermemiz doğru olmayacaktır. Çünkü firma sürekli olarak çeşitli kampanyalarla fiyatları değiştirebiliyor. Bu sebeple en doğrusu koltuğu alacağınız zaman fiyat araştırması yapmanız ve firmanın kendisinden fiyat almanız olacaktır.

 

çilek mobilya koltuk takımı modelleri

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın