Çılgın Ve Sıradışı Yatak Odası Tasarımları

104 views

Sıradışı trendler son senelerde evinizin bütün odaları için iyi bir seçenek haline geldi.Özellikle gençler tarafından büyük ilgi gören bu tür dekorasyon modellerinde yatak odası için de büyük değişiklikler söz konusu…Normal bir yatağın yanına sıradan gardıroptan ibaret olan yatak odaları bu dekorasyon modelleriyle sizin için artık yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayacak gibi görünüyor.Gençler tarafından büyük ilgi görüyor desek de tabi ki her yaştan insanın ilgisini çekecek modeller mevcut.Çeşit sıkıntısı yaşanmıyor.Bu yatak odası modellerine hayran kalacaksınız.

Çılgın yatak odası tasarımları ile standart çizgileri aşın. Bazı aileler yatak odası dekorasyonuna çok önem verir. Bazı insanlar ise sadece misafir ağırladığı odaların dekorasyonunu önemser.  Halbuki doğru olan kişiler yaşadığı ve kullandığı  odaların dekorunu önemsemeleri gerekir. Çünkü misafir hergün gelmez. Ama odaları ve ev eşyalarını hergün kullanırsınız. Bu sebeple evinizde mutfak ve yatak odası gibi alanların dekorunu önemseyin derim. Buralar sizin en çok vakit kaybettiğiniz odalardır. Ve buralara özel tasarımlar yapın. Birbirinden farklı, ilginç eşyalar kullanın. Örneğin bu resimde olduğu gibi hamak şeklinde bir yatak düşünebilirsiniz. Odanızı ne kadar standart modellerin dışına çıkarırsanız o kadar farklı tasarımlar yakalarsınız.

Korsan şeklinde tasarlanmış yatak odaları son zamanlarda dikkat çeken en popüler  tasarımlardan biri oldu. Bu tasarım sadece genç odası ve çocuk odalarında değil, yetişkinlerin de tercih ettiği model oldu. Ahşap gemiden yapılmış ve ahşap merdivenlerin de kullanıldığı bu geminin yanında deniz görünümlü duvar kağıtları ilginç bir ortam sunuyor.

Sıradışı tasarıma sahip yatak odası dekorasyonlarından biri size anlatalım.Oda kışı ve kış çiçeklerini andıran beyazla sarı arasında bir renkten oluşan duvar kağıdına sahip.Kıç ağaçları figürlerinden oluşan bu duvar kağıdında aynı zamanda güneş ışığını simgeleyen hafif sarımsı ışıkta mevcut.Yatağın örtüleri yine soluk yaprak ve soluk çiçekler renginde.Yatağın ayakları ise yukarı doğru çıkıyor ve ağaç görünümü alıyor.Halılar beyaz.Kar gibi duruyor.Kendinizi adeta doğal bir ortamdaymışcasına huzurlu hissediyorsunuz.Bir başka modelde ise zemin havuz gibi dursa  da o havuzdan kendinizi hafif bir camla ayırıyorsunuz.Tavanda yıldızlar mevcut.Odada loş bir hava hakim.Görseniz hayran kalacağınıza eminiz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın