Doğtaş İndirimli Salon Takımı Kampanyaları

Doğtaş İndirimli Salon Takımı Modelleri

Doğtaş uzun zamandır mobilya sektöründe olan eski firmalardan bir tanesidir. Dünya’nın bir çok yerinde olan mağazasıyla ülkemizin en önemli markalarından bir tanesidir.  Doğtaş salon  odası takımları ile  odanıza ayrı bir şıklık ve canlılık katmanız mümkün. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimize Doğtaş indirimli salon takımı modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Gerçekten bir salon takımına ihtiyacınız varsa Doğtaş’ın ürünlerine göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Burada en büyük avantajınız  birden fazla çeşit sunma imkanınızın olmasıdır. Doğtaş fazla çeşit sunmasından hariç ürün kalitesi,şıklığı ve tarzı ile kullanıcılarını etkilemekte.  Şimdi daha fazla uzatmadan asıl konumuza geçelim.

 Doğtaş İndirimli Salon Takımı Kampanyaları 2019

Sipariş vermeden önce fiyat teyit ediniz. Güncel fiyatlar maliyetlere göre artış gösterebilir.

Doğtaş Berlin Salon Takımı
Berlin Salon Takımı
Samimi, sıcak ve mütevazi bir tasarımla müşterilerin karşısına çıkan Berlin Salon Takımı, rengiyle ve ceviz ayakları ile odanıza farklı bir ambiyans katacak. Ayrıca bu muhteşem model yatak şeklini de alabilmekte. Bu modele indirim sayesinde 4.550 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcuttur.
Doğtas Salon Takımı Bolton Modeli
Bolton Salon Takımı
Klasik çizgilere ve klasik formalara sahip olan Bolton Salon Takımı, samimiyetin eksik olmadığı yerlere ince ayrıntıları sayesinde sıcaklı ve sevgi katmakta. Hiç bir zaman eskimeyen bir tasarıma sahip olan bu modeli indirimli fiyatı sayesinde 7.490 TL’ye alabilirsiniz. Taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.
Bellona Salon Takımı Modeli Bristol Chester
Bristol Chester Salon Takımı
Zarif,şık,asil bir görünüme sahip olan Bristol Chester Salon Takımı,yaşam alanlarında kaliteden ödün vermeyenler için vazgeçilmez bir ürün. Rahatlığı, ayak yapısı ve yatak olabilme özelliği ile dikkatleri üzerine toplayan bu ürünü indirimli fiyatı sayesinde 6.790 TL’ye satın alabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcuttur.
Doğtaş Salon Takımı Carlino Modeli
Carlino Salon Takımı
Rahatlıktan ödün vermeyen oldukça şık bir tasarıma sahip olan Carlino Salon Takımı, rahatlığa önem veren kullanıcılar için adeta vazgeçilmez olan bir ürün. Şık ve rahat bir ürün istiyorsanız bu modeli kaçırmamalısınız. Bu rahat ürüne indirimli fiyatı ile 6.350 TL’ye sahip olabilir ve taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.
Doğtaş Clarissa Salon Takımı Modeli
Clarissa Salon Takımı
1950’lerden 1980’lere kadarki dönemin moda, sanat ve mimari anlayışı ile günümüzün anlayışının bir arada olduğu Clarissa Salon Takımı, mekanınıza ayrı bir hava ve görünüm katacak. Zarif bir tasarıma sahip olan bu model evinizde zamansız bir stil yaratacak. Bu modele indirim sayesinde 4.750 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit seçeneklerininde mevcut olduğunu belirtelim.
Doğtaş Salon Takımı Modeli Doro
Doro Salon Takımı
Yaşam alanlarında hareketlik katan ve çiçek desenli şık bir tasarıma sahip olan Doro Salon Takımı, estetik ve konforu bir araya getiriyor. Yatağa ve sandığı dönüşebilen bu muhteşem model yer konusunda da size avantaj sağlayacak. Doro Salon Takımına indirim sayesinde 3.990 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın