Doğtaş İndirimli Yemek Odası Takımı Kampanyaları

37 views

Doğtaş İndirimli Yemek Odası Takımı Modelleri

Doğtaş uzun zamandır mobilya sektöründe olan eski firmalardan bir tanesidir. Dünya’nın bir çok yerinde olan mağazasıyla ülkemizin en önemli markalarından bir tanesidir.  Doğtaş yemek odası takımları sayesinde ailenizle veya sevdiklerinizle yemek yerken daha keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Gerçekten bir yemek odası takımına ihtiyacınız varsa Doğtaş mobilyanın modellerine bakmayı kesinlikle unutmayın. Burada en büyük avantajınız  birden fazla çeşit seçme imkanınızın olmasıdır. Doğtaş fazla çeşit sunmasından hariç ürün kalitesi,şıklığı ve tarzı ile kullanıcılarını etkilemekte.  Şimdi asıl konumuz olan Doğtaş indirimli yemek odası takımı kampanyaları konusuna gelelim. Daha fazla uzatmadan detaylara geçelim.

Doğtaş Yemek Odası Takımı Kampanyaları 2019

Doğtaş Briza Yemek Odası Takımı
Briza Yemek Odası Takımı
Değeri ayrıntılarda gizli olan Briza Yemek Odası Takımı, Hem içinde hem dışında aydınlatması sayesinde yemek odanızı ışıl ışıl bir hale getiriyor. Antik meşe ve beyaz rengin ağırlıklı olduğu bu muhteşem model yemek odanıza ayrıcalık katıyor https://vi..kamagra-from-uk/. Bu modeli indirimli fiyatına 3.685 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit imkanları da bulunmakta.
Doğtaş Yemek Odası Modeli Casablanca
Casablanca Yemek Odası Takımı
Batının tasarımdaki yalın bakış açısı, doğu kültürünün geleneksel çizgilerinin bir araya geldiği Casablanca Yemek Odası Takımı, huzur veren tasarımı ile adeta sizi büyülemekte. Yemeklerinize de ayrı bir huzur katacak olan bu modele indirim sayesinde 5.035 TL’ye alabilirsiniz. Taksitte bulunmakta.
Doğtaş Yemek Odası Takımı Modelleri Clarissa
Clarissa Yemek Odası Takımı
1950’lerden 1980’lere kadar olan dönemin tarzı ile günümüzün tarzını bir araya getiren Clarissa Yemek Odası Takımı, mekanınızda zamansız bir stil yaratmakta. Konfor konusunda sınır tanımayan bu modeli indirimli fiyatı ile 3.855 TL’ye satın alabilirsiniz.
Country Yemek Odası Takımı Doğtaş
Country Yemek Odası Takımı
Her detayında doğallığın yer aldığı Country Yemek Odası Takımı, Eskitme kulplarından meşe üst tablası ve ince ayrıntıları sayesinde odanızda bir kır evi havası yaratıyor. Size tek kalan bu modeli alarak güzel yemekler yapmak. Doğtaş’ın yaptığı indirim sayesinde bu modele 5.205 TL karşılığında 12 aya varan taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.
Doğtaş Loft Yemek Takımı
Loft Yemek Odası Takımı
Meşe-beyaz rengin uyumunu en güzel şekilde yansıtan Loft Yemek Odası Takımı, fonksiyonel olması sebebiyle dar alanlara oldukça rahat uyum sağlayabiliyor. Bu harika model yemeklerinizi daha keyifle yemenize olanak sağlayacak. Bu ürüne 2.999 TL karşılığında sahip olabilir ve taksit imkanlarını da kullanabilirsiniz.
Doğtaş Marsala Yemek Odası Takımı
Marsala Yemek Odası Takımı
Adını Güney Akdeniz’in batımından gelen Marsala Yemek Odası Takımı, rengi ve tasarımı ile adeta mobilya ve moda sektörüne damgasını vurmuş. Estetik dokunuşların çok sık kullanıldığı bu ürün mekanınıza şıklık ve zarif bir görünüm katacak. Gerçekten şık bir ürün istiyorsanız bu modeli indirim sayesinde 5.810 TL’ye alabilir ve 12 aya varan taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.
 Doğtai Yemek Odası Takımı Monarch Serisi
Monarch Yemek Odası Takımı
Adını kral kelebeğinden alan Monarch Yemek Odası Takımı, klasik ancak abartıdan uzak çizgiler ile oldukça farklı bir tasarım sunuyor. Oldukça zarif bu ürünü indirimi kaçırmadan 9.500 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de bulmakta.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın