Doğtaş Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

13.801 views

Doğtaş mobilya koltuk takımları, evinizi bugüne kadar gördüğünüz diğer tüm evlerden farklı kılmaya yetecektir. Modern tasarımlar, konforlu minderler sayesinde hem rahat ve hem de şık bir odaya sahip olabilirsiniz. Tabii kampanyaları takip eder, indirimli fiyatlardan yararlanırsanız daha avantajlı olabilirsiniz. Eğer siz de bunu gerçekten istiyorsanız hemen Doğtaş mobilya koltuk takımlarını incelemeye başlayabilirsiniz. 2022 yılıyla birlikte Doğtaş’ta zaten var olan birbirinden şık koltuk takımlarına yenileri eklendi.

2022 Doğtaş Köşe Koltukları

MAYER KÖŞE TAKIMI 14.395  TL (28.08.2022)

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Doğtaş köşe takımı modelleri ile alakalı olarak bilgiler sunacağız. Günümüz modern ev dekorasyonu dediğimiz zaman genel olarak üzerine eğilim gösterilen konulardan birisi de köşe takımlardır. Rahatlık, kullanışlılık ve aynı zamanda görsellik açısından mükemmel seçenekleri bizlere sunan mükemmel mobilya türlerinden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz aslında. Doğtaş köşe takımları, diğer markalara nazaran daha fazla ön planda ve çok daha fazla ilgi görüyor da diyebiliyoruz. Nasıl? Marka genel olarak modern mobilyalar üzerine üretim yaptığından dolayı doğrudan dekoratif seçenekleri insanlara sunuyor. Köşe takımları bu neden dolayısı ile markaların da fazlası ile üzerine düştüğü konulardan birisi olmayı başardı diyebiliriz.

 

mila doğtaş köşe takımı

Mila Köşe Takımı 10.795 TL  (28.08.2022)

 

Doğtaş Joy Köşe Takımı
Doğtaş Joy Köşe Takımı 13.895 TL (28.08.2022)

 

Doğtaş Lucca Plus Köşe Takımı 15.595 TL (28.08.2022)

 

Doğtaş Teos Köşe Takımı 10.995 TL (28.08.2022)

 

loft doğtaş köşe takımı

Loft Köşe Takımı 12.750 TL (28.08.2022)

 

MATERA KÖŞE TAKIMI 13.995 TL (28.08.2022)

Doğtaş köşe koltuk takımları tam anlamı ile bir bütün olarak sizlere sunuluyor. Bu bütünlük zaman içerisinde sizlere görsellik, rahatlık ve aynı zamanda kullanışlılık olarak geri dönüyor. Köşe takımlarının diğer güzel yanlarından birisi de uzanarak televizyon keyfi sürmek isteyenler için harika seçenekler sunması. Kullanılan madde ile alakalı olarak rahatlık kavramı kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Ancak genel itibari ile açılabilir tasarımlar son dönemde fazlası ile ilgi görüyor. Doğtaş köşe takımı fiyatları diğer markalara nazaran biraz daha uygun. Ancak kalite olarak incelediğiniz zaman herhangi bir farklılık olmadığını da sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz. Marka sürekli olarak göze hitap eden ve bayanları bu anlamda yakalayacak modeller geliştirme yolunda ilerliyor.

 

como doğtaş köşe takımı

Como Köşe Takımı 17.995 TL (28.08.2022)

 

gıza doğtaş köşe takımı

Gıza Köşe Takımı 21.390 TL (28.08.2022)

 

luna doğtaş köşe takımı

Luna Köşe Takımı 23.750 TL (28.08.2022)

 

Doğtaş Madrid Köşe Takımı

Doğtaş Madrid Köşe Takımı 24.995 TL (28.08.2022)

 

Doğtaş Lucca Köşe Takımı

Lucca Köşe Takımı 17.395 TL (28.08.2022)
Doğu’nun otantikliğini Batı’nın ise modernliği bir arada sunan Lucca köşe takımı fonksiyonluk sunarken şıklığından ve rahatlığından ödünç dahi vermiyor. Ayrıca sürekli misafiri olan kişiler için oldukça iyi olan bu model yatağa dönüşebiliyor. Bu modeli almak istiyorsanız indirimden yararlanabilirsiniz.

 

Doğtaş Marsala Köşe Takımı

Marsala Köşe Takımı 21.750 TL (28.08.2022)
5 farklı fonksiyona sahip olan Marsala köşe takımı, her odaya uyum sağlayabiliyor. Ayrıca misafirleriniz geldiği zaman bu koltuk takımı yatak yapabilir, yerden tasarruf edebilirsiniz. Bu köşe takımı modelini indirimli fiyatı ile alabilirsiniz.

 

doğtaş mobilya hector köşe takımı

Hector Köşe Takımı

 

Doğtaş Carlino Köşe Takımı

Carlino Köşe Takımı
Carlino köşe takımında bulunan ahşap ayrıntısı evinize yeni bir görünüm katar. Üçlü, ikili ve tekli koltuklardan oluşan bu takım yer açısından da oldukça avantajlı. Küçük ölçülere sahip olması nedeniyle keyif ve rahatlığı bir arada sunmaktadır.

 

Doğtaş Forte Köşe Takımı

Forte Köşe Takımı
Modern ve şık tasarımı sayesinde adeta göz büyüleyen Forte rahatlığından da taviz vermiyor. Göz alıcı renklere sahip olan köşe takımı odanızda çağdaş bir görünümü yansıtıyor. Bu koltuk takımı 3’lü, 2’li koltukları, köşe takımı ve berjer’den oluşuyor. Bu koltuk takımını indirimden yararlanarak ucuza almanız mümkün.

 

larina doğtaş köşe takımı

Larina Köşe Takımı

 

Doğtaş Carina Köşe Takımı

Carina Köşe Takımı
Bu köşe takımı her eve uyum sağlayabiliyor. Büyük veya küçük alanlara hemen uyum sağlıyor. Dar alanlarda iç açıcı bir görüntü sunan bu koltuk takımı, ayrıca özgürce davranabileceğiniz bir alan yaratır. Farklı kumaş stilleri ile evinize estetik bir görünüm katar.

 

NADIA KÖŞE TAKIMI

 

Andy köşe koltuk takımı

 

 

Doğtaş Soft Köşe Takımı

Soft Köşe Takımı
Bu koltuk takımı adeta yaşam alanlarına özgün bir görünüm katar. Oval, yumuşak ve esnek çizgilere sahip olan bu koltuk takımı şıklığından ve modern tarzından eser vermiyor adeta. Modüler bir yapıya sahip olan bu köşe takımı her mekana uyum sağlayabiliyor. Bu modeli Doğtaş’ın yaptı kampanya sayesinde indirimli fiyatına alabilirsiniz.

Örnek Köşe Koltuk Tasarımları

Evlerimizde konforlu bir yaşamı alacağımız konforlu mobilyalarla sağlayabiliriz. Evimizde rahatça oturabileceğimiz koltuk takımlarıyla oturma odalarımızda ve salonlarımızda yaşam çok daha güzel olacak, sohbetlerimiz çok daha zevkli geçecektir. Ülkemizin mobilya sektöründe önemli markalarından biri olan Doğtaş mobilyaları bize bu konforu sağlayan ürünleriyle öne çıkmakta ve çok tercih edilmektedir. Marmara koltuk firması olarak Doğtaş mobilyalarının en güzel modellerini sizlere sunuyoruz. Sürekli yenilenen modellerini web sitemizde veya satış reyonumuzda görebilirsiniz. Son yıllarda sağladığı rahatlığı ve görsel güzelliği ile Doğtaş Mobilya Köşe Takımları Ve Fiyatları çok tercih ediliyor.

Köşe takımlarında en modern ve en yaratıcı tasarımları Doğtaş mobilya çeşitlerinde bulabilirsiniz. Köşe koltuk takımları oturanlara büyük bir konfor sağladığı gibi görsel olarak da çok şık durmaktadır. Evlerimizin dekorasyonunda bambaşka bir atmosfer yaratmakta ve modern bir görünüş katmaktadır. Doğtaş köşe takımlarında modern tasarımlar yanında zengin renk ve desen seçenekleri de bulacaksınız. Her zevke ve her tarza hitap eden renklerle siz de evinizin dekorasyonunu Doğtaş köşe takımlarıyla yenileyebilirsiniz. Doğtaş mobilyalarının çok tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri de hiç kuşkusuz kalitesidir. Gerek malzeme kalitesi ve gerekse işçilik kalitesi ile sektörde en güvenilen marka olmayı başarmıştır. Ürünler kalite ve şıklıkları yanında fiyatlarıyla da farklılık yaratıyor. Tüm kalitesine ve mükemmel tasarımlarına karşılık Doğtaş Mobilya Köşe Takımları Ve Fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Yıllarca deforme olmadan çökmeler, bozulmalar olmadan kullanabileceğiniz mükemmel köşe takımlarını görmek için sitemizi ziyaret edebilir, mağazamıza gelebilirsiniz. Zevkinize ve dekorasyonunuza uygun bir modeli mutlaka bulacaksınız.

Köşe takımları hem kullanım olarak hem de estetik olarak son yıllarda çok tercih ediliyor. Doğtaş köşe koltuk takımları gerektiğinde açılıp yatak olma özelliklerine de sahiptir. Bu nedenle işlevsel olarak da daha çok tercih edilmektedir. Evlerinizde modern bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız Doğtaş köşe takımlarını mutlaka görmelisiniz. Zengin renk çeşitleri, yepyeni tasarımlar, kalite, garanti, uygun fiyat avantajlarının hepsini bir arada bulacağınız köşe takımlarını Doğtaş mobilyada bulacaksınız.

2022 yılıyla birlikte gelen koltuk takımlarının en büyük özelliği konforun artmış olmasıdır. Günden güne şehir hayatının artması ve herkesin yoğun bir maratonuna sahip olması koltuk takımlarında da konfor arayışını fazlasıyla arttırmıştır.

Bu arayış da artınca mobilya mağazaları da birbirinden konforlu ürünleri ürütmek için birbiriyle yarışa girmişlerdir. Görünüm konusuna gelince ise desenli ve renkli modeller 2022 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Fiyat konusu ise modelden modele değişiyor. Fakat kalite ve konforunun aksine çok uçuk rakamlara çıkmıyor.

Not: Aşağıda bulunan modeller ve fiyatlar güncel olmayabilir.

ARTE L KÖŞE KOLTUK TAKIMI –
‘durgun ve sade ama bir o kadar da çekici’ Bir Doğtaş “ModestLine” tasarımı

 

BAİA KÖŞE KOLTUK TAKIMI –
Konforun modern çizgilerle yorumu…
Köşe modeli ve berjer ile bütünlük yakalanan takım modern tasarımıyla farklı bir çizgiye sahip.
Desenli kumaşlar ile kombin edilen 8 adet sırt minderi ile kuş tüyü soft süngerli fontun harika uyumu.
Ahşap ayak ve sağlam iskelet yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz size özel bir köşe takımı

 

EMOTİON KÖŞE KOLTUK TAKIMI –
Alımlı bir köşe ünitesi, berjer ve S berjerden oluşan, tasarım olgusunu yepyeni boyutlara taşıyan takım
Bağımsızca ayarlanabilen üç bölümlü sırt yapısı sayesinde kişiye özel oturma rahatlığı sağlayan köşe modülü
Yaratıcı ve çarpıcı berjer seçenekleri
Tasarıma endüstriyel bir hava katan metal ayak kullanımı
İşlevselliği, konforu ve minimalist çizgiyi harmanlayan bir moda anlayışı

 

ENZİO V KÖŞE KOLTUK TAKIMI –
Enzio, tay tüyü kumaşıyla artan bu konfor her eve gerekiyor
Bağımsız olarak ayarlanabilen ve kişisel konfor sağlayan boyunluk
Bel destekleyici yapısı sayesinde gerçek bir rahatlık sunan modüller

 

Legato Köşe Takımı 
3 modülden oluşan Legato Köşe, takımı tamamlayan ve büyütebilen tekli ve konsepti tamamlayan puftan oluşmaktadır.
Ahşap ayaklar,
Uzun ömürlü ahşap kayın iskelet
Kompozit sünger üzeri elyaf kullanımı ile yüksek konfor,
Sırt minderlerinde kullanılan kırpıntı sünger boncuk elyaf kullanımı ile optimum sırt desteği
2 adet düz, 2 adet desenli 45×45 kırlent
Tekli modülde 1 adet desenli 45×45 kırlent

 

MİSTRAL KÖŞE KOLTUK TAKIMI –
bu köşede her şeye yer var
Bir Doğtaş “ModestLine” tasarımı
Özgün formu, neşeli rengi, fontta uygulanan dikiş ve düğmeli kapitone yapısıyla keyifli bir köşe takımı
Ahşap sehpa ve kitaplık bölümüyle çok işlevli bir tasarım
Akritas koyu, elit ceviz ve antik meşe renklerinde sehpa ve ayak seçenekleri
Ahşap etkisi taşıyan ayak yapısıyla gelen şıklık
Kolayca yatağa dönüşen ve sandık özelliğiyle yerden kazandıran bir model

 

PEARL KÖŞE KOLTUK TAKIMI –
bir menekşe bahçesi kadar davetkâr
Bir Doğtaş “Trend Collection” tasarımı
Özgün renk tonu ve kadife kumaşıyla alımlı bir köşe modülü
Kırlentlerle artan üstün konfor hissi
Yönü seçilebilen uzanma koltuğu
Dinlenme ölçüsü: W 1050 D 1330 H 580
İkili ölçüsü: W 1950 D 850 H 580

 

Piccola Köşe Takımı
Modern minimal hatlı köşe takımı
Rengiyle evlerde şıklığı vurgulayacak bir tasarım
Ahşap ayaklar
Ahşap kayın iskelet ile konforun yanı sıra uzun yıllar kullanılacak bir ürün

 

Private Köşe Takımı
Bir Doğtaş “Exclusive Design” tasarımı
Köşe ve tekli modülden oluşan, rengi ile evlerde farklılık yaratacak modern bir tasarım
Metal iskelet ile konforun yanı sıra uzun yıllar kullanılacak bir ürün
Metal ayaklar

 

SPECTRUM KÖŞE KOLTUK TAKIMI –
hayatınıza tatlı bir renk katacak tasarım
Bir Doğtaş “ModestLine” tasarımı
Evlere neşe ve konfor sunan bir köşe takım modeli
Sırtta kullanılan kuştüyü sünger desteğiyle senelere yayılan rahatlık
Sırttaki yol kapitone deseniyle yakalanan şık stil
Kolayca yatağa dönüşen ikili modül
Kola monteli ahşap ayak yapısıyla vurgulanan özgün tasarım anlayışı
Uzun ömürlü ve metal konstrüksiyonlu iskelet yapısı

Mobilya dünyasının öncülerinden biri olan Doğtaş Mobilya köşe koltuk takımları nı tanıtmak üzere bugün sizlerle bu yazıyı paylaşıyoruz.

Köşe koltuk takımları küçük evler için çok kullanışlı olmaktadır. Özellikle de kasalı olan modelleri hem yatak hemde geniş olmasıyla dekoratif bir görünüm sağlamakla birlikte evimiz için yer imkanı da sağlıyor.

 

Doğtaş Mobilya Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2022

Evinizi çok şık ve modern bir şekilde döşemek için çok fazla masraf yapmanıza gerek kalmadan akıllı seçimlerle daha cüzi masraflarla dayayıp döşeyebilir siniz. Doğtaş Köşe koltuk takımları fiyatları bu konuda sizlere yardımcı olacak niteliktedir.

Sizler için Doğtaş köşe koltuk takımlarından ve diğer markalardan oluşan bir galeri oluşturduk.İyi seyirler…

Son zamanların yeni koltuk trendlerinden olan köşe koltuk takımları  Doğtaş mobilya da farklı bir anlam kazanıyor. Köşe koltuklarının  son yıllarda fazla sayıda  kullanılmasının birçok sebebi vardır.

 

Küçük evlerde yerden tasarruf etmek için ve şık gözükmesi  açısından tercih ediliyor. Açılıp yatak olabilen modelleri ve içerisine eşyalarınızı da koyabileceğiniz bir bölmesi  olan köşe koltuk takımları son zamanlar da pek çok kişi tarafından  tercih edilmektedir.

 

Bu köşe takımları açık renklerle kombine edilmiş modellerdir. Yaz aylarında daha çok açık renkli kumaşlar tercih ediliyor. Açık renki kumaşlar ortama ferahlık katar fakat kullanımı biraz zordur.

Kahve rengi kumaştan yapılmış bir koltuk.. Kırlentlerde krem rengi tercih edilse daha hareketli bir model görürdük. Sehpanın da ceviz rengi seçilmesi ve halınında yine kahve rengi oluşu, zemin renginin de kahve rengi olması tamamen koyu bir ortam oluşturmuş. Aslında bu dekor yaparken yanlış bir tasarım şeklidir.

Köşe koltuk ama oval biçimlerin ön plana çıktığı bir model. Beyaz ve mor gibi iki zıt rengin kombinasyonundan oluşturulmuş şık bir köşe koltuk.

Turkuaz rengi son yıllarda çok tercih edilen bir renk. Koltuk takımlarında da güzel duruyor. Ön plana çıkan bir koltuk almayı düşünüyorsanız turkuaz rengini tercih edebilirsiniz.

Yeşilin her rengi göze güzel gelmez. Yeşil renginin güzel tonları ile koltuk takımı alırsanız dinlendirici bir ortam hazırlarsınız. Fakat cenaze yeşilinden oluşan bir koltuk alayım demeyin 🙂

Vivense Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Weltew Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları için tıklayın

Enza Home Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın