Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri ve Fiyatları

Berjerler özellikle oturma grupları ile bir bütün oluşturduğunda gerçekten şık durmaktadır. Güzel ve uyumlu bir şekilde düzenlendiği taktirde hem bulunan salonun havasını değiştirir hemde ekstra oturma alanı sağlar.

Bu yazımızda Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri ve Fiyatlarını ele aldık. En güzel çeşitleri sıralayarak bilgilendireceğiz aklınızdakini yansıtmaya çalışacağız umarız beğenirsiniz ve sizi yansıtan modeli bulursunuz.

Bir salonda, oturma odasında, balkonda kısaca birçok yerde kullanabileceğiniz berjer her alanda pratik bir kolaylık sunmaktadır. Güzel bir balkon keyfi, TV karşısında rahat bir vakit, salonda misafirler için geniş bir oturma alanı tüm bunlar açısından oldukça kullanışlıdır. Tarzınıza göre belirlediğiniz renk ile odada bulunan diğer ürünler ile kombin oluşturup bir takım haline getirebilirsiniz bu şekilde kendi tarzınızı da yaratmış olacaksınız.

Doğtaş’ın Bejler ürünlerinden olan Bolton’un indirimli fiyatı 1.425 TL’dir. Ürün klasik çizgilerle beraber modern bir hava vermektedir. İnce ayrıntılarla verilen rahatlık hissi bir ömür size huzur verecektir. Bolton’da ekstra rahatlık veren kumaş kullanımı sayesinde oldukça konforludur ve sizi rahatsız etmeyecektir. Odaya eklenecek olan klasik dekorasyon modelleri ile muhteşem bir uyum sağlayacaktır. Ürünün genişliği 82, uzunluğu ve derinliği 90 cm’dir.

Doğtaş Mobilya Bejler çeşitlerinden olan Bristol Chester’ın indirimli fiyatı 1.545 TL’dir. Ürünü 3 kelime ile tanıtacak olursak bunlar zarif, şık ve asil olurdu. Muhteşem bir tasarıma sahip olan modelin özellikle rengi dikkat çekmektedir. Trend olan mavi renkle beraber zengin bir renk seçeneğine sahip olan model evinizin havasını kesinlikle olumlu anlamda değiştirecektir. Üretilmiş olan kumaşı ise hem uzun ömürlüdür hemde kalitelidir bu sayde temizliği de kolaydır. Yüksek oturum rahatlığı ile beraber yüksek ayak yapısı, şık ahşap ayakları ve yatak olabilme özelliği başlıca tercih sebebidir. Ürünün genişlik ve derinliği 86 cm, yüksekliği ise 95 cm’dir

Doğtaş Mobilya Cappy bejlerin indirimli fiyatı 750 TL’dir. Ürün oldukça farklı bir tasarıma sahiptir ve birçok kişiye hitap etmektedir. Sade ve iş görür tasarımı ile beraber uygun fiyatı tercih sebebidir.

Doğtaş Bejler Çeşitleri İDEA ürünün fiyatı TL’dir. Ürün oldukça hoş bir tasarıma sahiptir ve özgür bir fikri yansıtmaktadır. Sade çizgiler ile ağır bir hava verirken rengi ile heyecan vermektedir. Oval tarzı ve farklı tasarımı en önemli tercih sebebidir. Ürüne uygun bir koltuk ile muhteşem duracaktır.
Ürünün genişliği ve derinliği 115 cm iken yüksekliği ise 85 cm’dir.

Doğtaş bejler çeşidi lucca‘nın %30 indirimli fiyatı 1.090 TL’dir. Ürün oldukça klasik bir tasarımdır ve oturma odasına oldukça yakışır. TV karşısında oturabilir veya gazete okuyabilirsinz geniş kolluk alanları ve rahat yüzeyi ile sizi yormayacaktır ayrıca yüksek ayak yapısı ile odanın zemininn ve koltuğun altını kolayca temizleyebilirsiniz. Ürünün Genişliği 76 cm, yüksekliği 88 cm ve derinliği ise 82 cm’dir.

Doğtaş Bejler Çeşitlerinden Forte‘nin %30 indirimli fiyatı 1.070 TL’dir. Modernlik ve şıklığın bir araya geldiği Forte konfor ve uyumu da kullanıcılarına sunmaktadır. Odada bulunan uyumlu dekorasyon ürünleri ile hoş bir tasarım olacaktır. 2’li veya 3’lü koltuk ile kombin oluşturulabilir ve geniş bir oturma alanı sunar. Açık tonlu rengi sayesinde içinizi açarken klasik tasarımı sayesinde huzur vermektedir. Özel dikişi, ve desenleri ile kombin oluşturulan modelde ekstra rahatlık hissi veren kumaş kullanılmıştır ayrıca kumaş kolay temizlenebilir ve temizlik konusunda fazladan zaman kaybı yaşamanızı önler. Forte kolayca yatak olabilme özelliğine de sahiptir. Ürünün Genişliği 76 cm, yüksekliği 84 derinliği ise 83 cm’dir.

Ürünleri sipariş etmek için en yakın Doğtaş mağazasına uğrayabilirsiniz. Güle güle kullanın…


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın