Doğtaş Mobilya Koltuk Takımları

329 views

Kişiler için ev için de her alana uygun zevk ve modellerine bağlı olarak mobilya seçimleri yapmaktadır. Özellikle kişilerin büyük bir kısmı salon ve koltuk takımlarının seçimi evin olmaz ve olmazı Doğtaş mobilya koltuk takımları oldukça şık ve hoş bir görünüme sahip olan modelleri bulmak mümkün olacaktır. Evde geçirdiğimiz zaman en çok salon olduğu düşünülürse seçilecek koltuk takımlarının özenli bir şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Doğtaş mobilya koltuk takımı PEARLY modelinin fiyatı : 11.517 TL’dir.
Doğtaş mobilya LOUNGE oturma odası takımı fiyatları: 15.993 TL 1+11 Taksitli Fiyatı 9.715 TL 1+5 Taksitli Fiyatı 8.996 TL ‘dir.
Doğtaş mobilya MANTİNİ modeli koltuk takımları
Fiyatı: 10.849 TL 1+11 Taksitli Fiyatı 7.323 TL 1+5 Taksitli Fiyatı 6.781 TL’dir.
Doğtaş mobilya CLARİSSA modeli koltuk takımları
Kampanyasız Fiyatı: 11.249 TL’dir.
Doğtaş mobilya COOL model oturma odası takımının
Kampanyasız Fiyatı: 15.725 TL 1+11 Taksitli Fiyatı 10.615 TL 1+5 Taksitli Fiyatı 9.828 TL’dir.

2019 Doğtaş mobilya fiyatları sağlığımıza zarar vermeyecek yapıda her türlü renk ve özel çizgilere sahip konforlu seçimler yapabilmek mümkündür. Kişilerin renk ve model çeşitliliğiyle kullanılan kumaş özelliklerine göre mobilya fiyatların da değişikliklere sebep olmaktadır. Her ailenin bütçesine uygun model bulmakta mümkün olmaktadır. Kişilerin web sayfasından da rahatlıkla modelleri seçebilmeleri mümkün olmaktadır.

Her kesimden insana hitap eden Doğtaş mobilya koltuk takımlarını bulmak kalitede öncü olan firmanın siz değerli müşterilerine sınırsız bir hizmet sunarak kişilerin memnuniyetin de bir artışa sebep olmaktadır. Özellikle ödeme konusunda oldukça farklı ve her bütçeye uygun ödeme kolaylığı kişilerin Doğtaş mobilyayı seçmesin de oldukça belirleyici bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Eve gelen pek çok insanın da beğenisini kazanması kaliteli ve farklı modellerin seçilmesi için oldukça güvenilir bir firmadır. Doğtaş mobilya fiyatları oldukça fazla alternatifli bir ödeme planı sağlanarak kişilerin bütçelerinin de rahatlatmaya olanak sağlamaktadır.

Aşağıda bulunan foto galeri de sizin için Doğtaş mobilya salon ve oturma odası avangart koltuk, klasik koltuk örnekleri sunuyoruz. Burada bulunan mobilyalar güncel olarak satışta olmayabilir. Lütfen bilgi alınız.

Doğtaş Mobilya, mobilya dünyasının en çok beğenilen markası seçilmiştir. İstanbul Mobilya Fuarı’nda tüketiciler tarafından büyük ilgi görmesi de bunun bir göstergesidir.Günümüzde Türkiye genelinde bir çok şubesi olan Doğtaş Firması mobilya sektörünün öncüsü haline gelmiştir.

Ev dekorasyonun da olmazsa olmazlar arasında şüphesiz koltuk takımları ön plana çıkmaktadır. Koltuk takımlarını seçerken konforlu olmasına dikkat ederiz tabi bunun yanı sıra göze hitap etmesi, ergonomik olması ve dayanıklılığı da seçimlerimizi etkileyen faktörlerdendir.

İşte bu nokta da Doğtaş Mobilya’nın “Exclusive” koleksiyonu altında tasarlanan Dream Plus Takımı, bütün bu özellikleri taşımaktadır.

En çok beğenilen ve ilgi çeken bu takım konforu, rahatlığı ve farklı renk seçenekleri ile sizlerin beğeninize sunulmuştur.

Doğtaş Mobilya’nın Dream Plus Koltuk Takımı’nın Mart ayı içerisinde geçerli olmak üzere fiyatı;

Bonus Kredi Kartına Özel : 12 ay taksit veya

4 ay ertelemeli 6 ay taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın