Doğtaş Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

192 views

Yemek odası takımları bir evin dekorasyon için en önemli olan mobilya ürünlerinden biridir. Eğer evinizin dekorasyonuna özeniyor iseniz bir o kadar da yemek odanızın şıklığına özen göstermeniz gerekecektir. Evinizde diğer mobilyaların görünümü ne kadar güzel olursa olsun eğer yemek odanız kötü bir görünüm yaratıyorsa bütün dekorasyon büyüsü bozulacak demektir. Yemek odası takımınızın her yönden en iyi olmasını istiyorsanız ihtiyacınız olan kriterleri dilerseniz size sıralayalım; Şıklık, kalite,konfor.

Bunların yanı sıra tabi ki sizin zevkinize en iyi şekilde uyum sağlaması da fazlasıyla önemlidir. Doğtaş mobilya mağazasında geniş ürün yelpazesi sayesinde tam da aradığınız gibi olan modeli rahatlıkla bulabileceksiniz. Diğer mobilya ürünlerinde olduğu gibi yine her zevke ve her tarza hitap etmeyi fazlasıyla başarıyor. Şıklık konusuna gelince ise yine Doğtaş’ta birbirinden şık modelleri bulabileceksiniz. Zaten kendinize uyum sağlayan modeli bulabilmeniz bile bunu gösteriyor. Son olarak ihtiyacınız olan şey konfor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulundurup en çok ilgi gören mobilya mağazalarından olmayı başaran Doğtaş Mobilya en yüksek konforu hizmetinize sunarak bunu tescillemeyi başarıyor.

Doğtaş Yemek Odası Takımları

Yemek odası modellerine gelince ise 2019 ile birlikte yine diğer mobilya ürünlerinde olduğu gibi renkli yemek odası takımı, nostalji yemek odası takımı, figürlü yemek odası takımı gibi modeller ilgi görüyor. Eğer klasikten vazgeçemeyenlerdenseniz tabi ki her türlü tarz ve model yer alıyor. Bunlar sadece 2019 ‘le birlikte aramıza katılan modeller… Fiyat konusuna gelince ise hiç düşünmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü fiyatlar tahmin ettiğinizden daha düşük rakamlardan başlıyor.

Doğtaş Mobilya Yemek Odası Fiyatları 2019

Yemek odası takımları bir yemek masası ve etrafında sandalyelerden oluşur. Genellikle 4 sandalyeli takımlar ve 6 sandalyeli takımlar şeklindedir.  6 sandalyeli takımların masaları raylı sistemli genişletilebilir ve daraltılabilir özelliğe sahip oluyor.  Bu özellik sayesinde küçük odalı evlerde de 6 kişilik yemek masası kullanabilirsiniz. Tabii fiyat ve ürün karşılaştırması yaparken bu detayları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Buyrun şimdi yemek masası takımları ve fiyatlarını inceleyelim.

Doğtaş Briza Yemek Odası Takımı
Briza Yemek Odası Takımı
Değeri ayrıntılarda gizli olan Briza Yemek Odası Takımı, Hem içinde hem dışında aydınlatması sayesinde yemek odanızı ışıl ışıl bir hale getiriyor. Antik meşe ve beyaz rengin ağırlıklı olduğu bu muhteşem model yemek odanıza ayrıcalık katıyor. Bu modeli indirimli fiyatına 3.685 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit imkanları da bulunmakta.
Doğtaş Yemek Odası Modeli Casablanca
Casablanca Yemek Odası Takımı
Batının tasarımdaki yalın bakış açısı, doğu kültürünün geleneksel çizgilerinin bir araya geldiği Casablanca Yemek Odası Takımı, huzur veren tasarımı ile adeta sizi büyülemekte. Yemeklerinize de ayrı bir huzur katacak olan bu modele indirim sayesinde 5.035 TL’ye alabilirsiniz. Taksitte bulunmakta.
Doğtaş Yemek Odası Takımı Modelleri Clarissa
Clarissa Yemek Odası Takımı
1950’lerden 1980’lere kadar olan dönemin tarzı ile günümüzün tarzını bir araya getiren Clarissa Yemek Odası Takımı, mekanınızda zamansız bir stil yaratmakta. Konfor konusunda sınır tanımayan bu modeli indirimli fiyatı ile 3.855 TL’ye satın alabilirsiniz.
Country Yemek Odası Takımı Doğtaş
Country Yemek Odası Takımı
Her detayında doğallığın yer aldığı Country Yemek Odası Takımı, Eskitme kulplarından meşe üst tablası ve ince ayrıntıları sayesinde odanızda bir kır evi havası yaratıyor. Size tek kalan bu modeli alarak güzel yemekler yapmak. Doğtaş’ın yaptığı indirim sayesinde bu modele 5.205 TL karşılığında 12 aya varan taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.
Doğtaş Loft Yemek Takımı
Loft Yemek Odası Takımı
Meşe-beyaz rengin uyumunu en güzel şekilde yansıtan Loft Yemek Odası Takımı, fonksiyonel olması sebebiyle dar alanlara oldukça rahat uyum sağlayabiliyor. Bu harika model yemeklerinizi daha keyifle yemenize olanak sağlayacak. Bu ürüne 2.999 TL karşılığında sahip olabilir ve taksit imkanlarını da kullanabilirsiniz.
Doğtaş Marsala Yemek Odası Takımı
Marsala Yemek Odası Takımı
Adını Güney Akdeniz’in batımından gelen Marsala Yemek Odası Takımı, rengi ve tasarımı ile adeta mobilya ve moda sektörüne damgasını vurmuş. Estetik dokunuşların çok sık kullanıldığı bu ürün mekanınıza şıklık ve zarif bir görünüm katacak. Gerçekten şık bir ürün istiyorsanız bu modeli indirim sayesinde 5.810 TL’ye alabilir ve 12 aya varan taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.
 Doğtai Yemek Odası Takımı Monarch Serisi
Monarch Yemek Odası Takımı
Adını kral kelebeğinden alan Monarch Yemek Odası Takımı, klasik ancak abartıdan uzak çizgiler ile oldukça farklı bir tasarım sunuyor. Oldukça zarif bu ürünü indirimi kaçırmadan 9.500 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de bulmakta.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın