Doğtaş Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte yeni dönem Doğtaş salon takımı modelleri ile alakalı olarak ürünleri çok daha yakından takip edecek ve en iyi şekilde inceleme fırsatına sahip olacağız. Mobilya sektörü her geçen gün çok farklı bir hale geliyor ve markalar bu anlamda farklı seçenekler üretebilmek adına çalışmalar yürütüyorlar.

Doğtaş salon takımı fiyatları diğer markalara nazaran çok daha uygun fiyatlı seçenekleri sizlere sunduğundan dolayı kısa vadede ortaya çok daha ilgi çekici seçenekler konuluyor. Türkiye’nin lider markalarından birisi olan Doğtaş, kendi geliştirdiği ürünleri ürettiğinden dolayı bu anlamda çok daha farklı bir politika izliyor diyebiliriz. Fark yaratma amacı içerisindeler.

Doğtaş salon koltuk takımları ve fiyatları 2019

Aşağıda verilen fiyatlar piyasa koşullarına göre değişiklik arz edeceğini unutmayın. Yeni modeller çıktıkça eski modellerin üretimden kalktığını da hatırlatmak isteriz. Sipariş vermeden önce fiyatları teyit ediniz.

Doğtaş Berlin Salon Takımı

Berlin Salon Takımı
Samimi, sıcak ve mütevazi bir tasarımla müşterilerin karşısına çıkan Berlin Salon Takımı, rengiyle ve ceviz ayakları ile odanıza farklı bir ambiyans katacak. Ayrıca bu muhteşem model yatak şeklini de alabilmekte. Bu modele indirim sayesinde 4.550 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcuttur.

Doğtas Salon Takımı Bolton Modeli

Bolton Salon Takımı
Klasik çizgilere ve klasik formalara sahip olan Bolton Salon Takımı, samimiyetin eksik olmadığı yerlere ince ayrıntıları sayesinde sıcaklı ve sevgi katmakta. Hiç bir zaman eskimeyen bir tasarıma sahip olan bu modeli indirimli fiyatı sayesinde 7.490 TL’ye alabilirsiniz. Taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Bellona Salon Takımı Modeli Bristol Chester

Bristol Chester Salon Takımı
Zarif,şık,asil bir görünüme sahip olan Bristol Chester Salon Takımı,yaşam alanlarında kaliteden ödün vermeyenler için vazgeçilmez bir ürün. Rahatlığı, ayak yapısı ve yatak olabilme özelliği ile dikkatleri üzerine toplayan bu ürünü indirimli fiyatı sayesinde 6.790 TL’ye satın alabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcuttur.

Doğtaş Salon Takımı Carlino Modeli

Carlino Salon Takımı
Rahatlıktan ödün vermeyen oldukça şık bir tasarıma sahip olan Carlino Salon Takımı, rahatlığa önem veren kullanıcılar için adeta vazgeçilmez olan bir ürün. Şık ve rahat bir ürün istiyorsanız bu modeli kaçırmamalısınız. Bu rahat ürüne indirimli fiyatı ile 6.350 TL’ye sahip olabilir ve taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Doğtaş Clarissa Salon Takımı Modeli

Clarissa Salon Takımı
1950’lerden 1980’lere kadarki dönemin moda, sanat ve mimari anlayışı ile günümüzün anlayışının bir arada olduğu Clarissa Salon Takımı, mekanınıza ayrı bir hava ve görünüm katacak. Zarif bir tasarıma sahip olan bu model evinizde zamansız bir stil yaratacak. Bu modele indirim sayesinde 4.750 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit seçeneklerininde mevcut olduğunu belirtelim.

Doğtaş Salon Takımı Modeli Doro

Doro Salon Takımı
Yaşam alanlarında hareketlik katan ve çiçek desenli şık bir tasarıma sahip olan Doro Salon Takımı, estetik ve konforu bir araya getiriyor. Yatağa ve sandığı dönüşebilen bu muhteşem model yer konusunda da size avantaj sağlayacak. Doro Salon Takımına indirim sayesinde 3.990 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki koltuk ve salon takımlarının tamamı Doğtaş yeni sezon modeli olmayabilir. Fakat dekorasyon açısından fikir edinmeniz için incelemenizi tavsiye ederiz.

Doğtaş Mobilya koltuk sektörünün en büyük firmalarından bir tanesidir. mobilya konusunda çok geniş bir yelpazeye sahip olan Doğtaş Mobilya her yıl çıkarmış olduğu koleksiyon onlarla müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.  gerek Konfor ve gerekse tasarım açısından oldukça başarılı salon takımları çıkaran Doğtaş Mobilya bu yılki ürünleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sizde Eğer salonunuz için koltuk takımı alacaksanız şayet Doğtaş Mobilya’nın yeni sezon koleksiyonunu incelemenizi tavsiye ederiz.

Kırlent renkli ile minder ve sırt yastıklarının faça kısmında kullanılan fitillerin aynı renk yani sarı tercihi modeli çok farklı kılmış. İşte bir Doğtaş Mobilya klasiği..

Burada göreceğiniz krem renkli salon takımları yastık ve mobilyalarının renk uyumları dikkat çekiyor. Bazı koltuk modellerinde desensiz ve tek renk tercih edilmiş kendi bazı modellerde çiçekli koltukların ön plana çıktığını görüyoruz.Bununla beraber firma sadece modern ve spor koltuklar değil klasik salon takımları da satışa sunulmuştur.

Doğtaş salon takımı örnekleri internet ya da yukarıdaki resim galerisi içerisinde incelenebilir. Genel olarak modellerin renk anlamında daha farklı seçenekler sunduğunu net bir şekilde görebilme şansına sahip oluyorsunuz. Sürekli olarak desenli modern geliştirmek aslında bu markanın çok daha fazla ön planda tuttuğu üretim tekniklerinden birisi olarak da nitelendirilebilir sanırım.

Doğtaş koltuk modelleri ülkemiz genelinde ciddi anlamda aranan ve satış rakamları ile dikkat çeken ürünlerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Marka zaman içerisinde gelirlerini katladığından dolayı birkaç sene içerisinde herkesin beğenisini kazanmayı başarmış ve ülkemizin hemen hemen her noktasına bayilik açarak müşteriye doğrudan ulaşmayı hedef haline getirmiştir.

Doğtaş 2019 salon takımı modelleri ile alakalı olarak da yakın bir zaman dilimi içerisinde en yeni örnekleri siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız. Modellerinde genel olarak modern çizgilerin olmasına özen gösteren ve bu anlamda sürekli çok daha fazla büyüyen bir marka haline gelen Doğtaş, Türkiye genelinde birkaç sene içerisinde muazzam gelişmelerin olduğunu bizlere kanıtlıyor.

Doğtaş mobilya salon takımı resimleri

Doğtaş markasının en yeni ürünleri ile alakalı olarak bilgi sahibi olmak istiyorsanız şayet ilk olarak resmi internet sitesine giderek bu anlamda detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilme şansına erişebilirsiniz. Sonrasında ise sitemizdeki örnekler ile de bir karşılaştırma yapabilir, bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Doğtaş mobilya salon takımı 2019


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın