En Yeni Dekoratif Perde Modelleri

38 views

Evlerde her oda için ayrı ayrı kullanılan perdeler dekorasyon için kesinlikle kullanılması gereken eşyalar arasındadır. Dekoratif perde takımları olarak stor perdeler ile tül perdeleri kullanabilirsiniz. Her yıl yeni modellerini piyasaya sunan Taç gibi ünlü markalar bu yıl da favori dekoratif perdeleri satın almak isteyenler için üretiyor. Yenilenen evinizde, mobilyalarına ve perdelerinize uygun aparat seçmek, hem perdenizi hem de mobilyalarınızın daha güzel görünmesine yol açacaktır. Rustik perde için kullandığınız kumaşı, diğer parçaları ile birleştirmek çok önemlidir. Bunlar da; perdeleri asmak için kullandığınız raylar ve rustik çubuklar. Hemen hemen her renk ve her modeli mevcut olan rustik çubuklar, perdenizin görselliğini daha artıracak ve eşi bulunmaz bir estetik kazandıracak.

En son çıkan perde tül modelleri

Perde markaları arasında en çok bilinen Taç markasıdır. Arkasından gelen diğer markalar ise Pierre Cardin, Brillant ve Vivaldi gibi çeşitli markalardır. Bu ünlü markaların o kadar çok çeşitli modeli vardır ki arasından hangisini seçeceğinize karar veremezseniz.

Evinde klasik bir görüntü yaşamak isteyenleri tercihi olan rustik perde modelleri, gerçekten şık ve güzel görüntüsü ile perdenizin eviniz için ne kadar önemli bri dekorasyon parçası olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Adını, kornişin yerine kullanılan borudan alan rustik perde, oldukça zahmetsiz ve kolay olan montajı ile de hanımların gözdesi haline geldi. Her iki ucunda da duvara monte edilen borular, oldukça sağlam ve evinizin mobilyalarına uygun birer parça olduğundan hiç şüpeniz olmasın. Perde modellerinin yanı sıra seçmiş olduğunuz kumaş ile salonunuzda veya odalarınızda evinizin dekoruna uygun bir model yaratacağınıza eminiz.

Perde modelleri dekoratif olarak kullanıldığında evin dekorasyonuna büyük katkı sağlamaktadır. Eski yıllarda kullanılan klasik düz beyaz renkte ki perdeler yerini yeni renk ve modele sahip rustik perde çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Son zamanların moda perde çeşitlerinden biridir sakallı perdeler.Bu ismi, üzerindeki sakala benzeyen parlak simlerden dolayı almıştır.Genel alamda evinizin her odasına uyum sağlayan sakallı perdenin en büyük özelliği ise kırışmamasıdır. Farklı renklerinin yanında düz renk olarak da modelleri olan sakallı perdeler evinize farklı bir renk katacağı kesin.

Bunun için en güzel perde modellerinin yer aldığı galerimizi inceleyerek yeni modellerden hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. 2019 perde modellerinde stor perdeler, kumaş perdeler, tül perdeler, jaluziler ve japon perde modelleri kullanılmaktadır.

Son zamanlarda en çok tercih edilen perde dekorunda zebra stor perde modelleri yer almaktadır. Modern bir perde seçimi yapmak isteyenler stor perde ler ile kruvaze perde modellerini de kullanabilir.

2019 dekoratif perde modelleri

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın