Enza Home Oturma Grupları ve Fiyatları

268 views

Bir evin beyaz eşya ve mutfak malzemeleri ve yatak odası takımından sonra gelen en önemli ihtiyacı oturma grubu takımıdır. Çünkü bu takım hem herkesin gözünün önünde olacak, hemde siz kullanacaksınız bu yüzden kaliteli, konforlu, zevk sahibi ve kullanışlı olmalı.  Bu yazımızda Enza Home Oturma Grupları ve Fiyatları inceledik ve sizler için hazırladık

Enza Home Oturma Grupları ve Fiyatları

Enza Home oldukça kaliteli ve farklı tarzda tasarladığı oturma grupları ile dikkat çekmeyi başaran, rahatlığı ile kendini duyuran bir markadır Şimdi oturma gruplarını bir inceleyelim;

Enza Home Oturma Grubu Born Modelinin indirimli fiyatı 3.997 TL’dir. Ürün modernlikle beraber kalisk duruşuyla dikkat çekiyor. Sade tarzı oldukça zarif dururken modern havası ise heyecanlandırıyor. Ürünün farklı renkte ve kalitede kumaşı bulunmaktadır. Zengin kırlent çeşidi ile farklı kombinler oluşturabilirsiniz ayrıca kolayca yatak olabilme özelliği ile fonksiyonluğunu değerlendirebilirsiniz. Yüzeyin kolay temizlenebilmesi için yüksek ayaklara sahiptir.

Enza Home Oturma Grubu Dolce’nin kampanya dahilindeki fiyatı 4.992,37 TL’dir. Ürün moden çizgileri ile şık bir tasarıma sahiptir. Oldukça zarif bir takım olan Dolce bulunduğu yaşam alanının havasını değiştirecektir. Göz dolduran modern tasarımı, zengin kırlent çeşidi, farklı renkte bir çok kumaşı, rahat ve konforlu bir oturma için araları ve tasarımla birebir uyumlu matif ahşap ayakları oldukça tarz sahibidir diyebiliriz. Gerek misafirleriniz gerekse sizin için şıklıkta ilk olacaktır. Takım içinde bir adet 3’lü koltuk, bir adet bejler ve bir adette 2’li koltuk bulunmaktadır.

Enza Home Oturma Grubu Modellerinden Doris’in kampanya dahilindeki fiyatı 3.784,99 TL’dir. Oldukça sade şekilde tasarlanan bu Oturma grubu takımı mütevizliğe önem veren kişiler için ilk tercih olacaktır. Sadeliğin yanında ince dokunuşlar ile zarafeti sunan Doris yaşam alanınıza sadeliğin ince dokunuşlarını katacaktır. Ürün Kolay açılabilen zero-wall yatak mekanizması sayesinde oldukça basit bir şekilde yatak olabilmektedir. Geniş sandık özelliği sayesinde saklama alanı sağlar ve bu sayede fazla olduğunu düşündüğünüz ürünler için alan oluşturur. Oldukça konforlu bir oturum sağlayan Doris ev dekorasyon ürünleri ile muhteşem bir uyum sağlayacaktır. Ayrıca yer yüzeyinin kolay temizlenebilmesi için yüksek ayaklara sahiptir.Takım içinde bir adet 3’lü koltuk, bir adet tekli koltuk ve bir adette 2’li koltuk vardır

Enza Home Oturma Grubu Elena modelinin güncel kampanyalı fiyatı 3.966,75 TL’dir. Ürün adeta bir müzeden çıkmış gibi ve muhteşem tarzını modernlikle sağlamış gibi durmaktadır. Oldukça zarif, klasik ve bir o kadar da modern olan Elena zevk sahibi kişiler için oldukça güzel bir tercih olacaktır. Sırt ve kol kısmındaki özel dikişleri sayesinde ince bir çizgi kazanana model yan tarafındaki düğmeler ile modernliği gösteriyor. Çiçek desenli kırlentler ile ayrıca canlı bir görüntüye de sahiptir ve bu içinizi ferahlatacaktır. 3’lü koltuk yatak olabilme özelliğine sahiptir bu sayede gece misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Takıma uygun olarak tasarlanan ayaklar ise görüntüyü tamamlamaktadır.

Enza Home Oturma Grubu Jasmin Modelinin güncel kampanya dahilindeki fiyatı 3.790,49 TL’dir. Sade rengi, dikiş tarzı ve tasarımı ile kaliteli bir görünüm sağlayan Jasmin bireyler için zevkli bir seçim olacaktır. Bulunduğu yaşam alanını değiştirmekle beraber oradaki bir kitaplık veya vazo ile oldukça hoş bir kombin oluşturacaktır. Estet,k tasarımı ve sahip olduğu rengi ile içtenlik kazandırırken rahatlığı ile de kullanıcıyı memnun edecektir.

Yazımızda bulunan 5 adet Enza Home oturma grubu modelleri ile sizde yaşam alanınıza farklı bir atmosfer kazandırabilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın