Enza Home İndirimli Koltuk Takımı Kampanyaları

391 views

Enza Home Kampanyalı Koltuk Takımları

Kullanıcılarına rahatlık ve konfor sunmayı asla bırakmayan, farklı dokuları başta olmak üzere birden çok seçenekleri ile Enza Home koltuk takımları evinizin her yerine renk katmakta. Bir çok farklı tarza hitap eden Enza koltuk takımları, salonunuzun daha şık ve daha güzel görünmesini sağlıyor. Zarif dokunuşların ve klasik tarza olan salon takımları, konfor  başta olmak üzere kullanışlı olmasıyla dikkat çekmekte. Klasık tarzların yanı sıra modern görünümler ve retro tarzı ile bir çok zevke uygun olan Enza  indirimli koltuk takımları ile zenginleşen, salonunuzda daha farklı kombinlerin oluşmasına neden oluyor.

Enza Home Mobilya Koltuk Takımı İndirimleri

Atlantis Koltuk Takımı Atlantis koltuk takımında kullanılan özel kumaş ve yükse konforlu minderler  hem konforun hemde şıklığı yansıtıyor. Ayrıca bu koltuk modelinde yer alan özel olarak yapılan  kırlenti desenleri ayrı bir hava katmakta. Ahşap ayaklara sahip olan bu koltuk takımları bir çok mobilya ile uyum sağlayabilmekte. Bu koltuk takımlarında büyük indirim bulunmakta. Normalde koltuğun 6.587.19 TL iken %40 indirim nedeniyle şuan 3.592.31 TL’ye satılmakta.

 

İndirimli Gravıty Koltuk Takımı

Gravıty Koltuk  Takımı Enzanın özel üretimi olan Gravıty koltuk takımı rahatlığı en üst seviyeye çıkarmakta. Geniş bir oturum alanı sunan  Gravıty koltuk takımı 4’lü koltuk seçeneği sunuyor. Dolgun ve yumuşak bir yapıya sahip olan koltuk takımı  kırlent  deseni ve rengi ile dikkatleri üzerine çekmekte. Normalde bu koltuk takımın fiyatı 6.544.44 TL. Fakat şuan enza %25 indirim kampanyası olması sebebiyle 4.893.33 TL’ye satılmakta.

Enza İndirimli Lına Koltuk Takımı

Line Koltuk Takımı Retro tarzına uygun olan lina koltuk takımı yüksek modern bir tarza sahip olması sebebiyle ve kırlent çeşitliğiyle ile iyice dikkatleri çekiyor. İstediğiniz takdirde yatağa dönüştürebilme şansına sahip olduğunuz bu koltuk takımı dar alanlarda size iyi bir kullanım sunuyor. Normalde bu koltuk takımının fiyatı 6.238.67 TL. Fakat Enza bu koltuk takımında yaptığı %25 indirim kampanyası sayesinde 4.679.00 TL’ye almanız mümkün.

 

Lisa Koltuk Takımı Çiçekli kırlenti tasarımlarına sahip olan koltuk takımı klasiğin izlerini taşıyor. Mahar motifleri ve pastel renk tonlarına sahip olan koltuk takımları kullanıcılarına üst düzey bir konfor sunmakta. Ayrıca estetik ayrıntılara çok önem verilen lisa koltuk takımı evinize güzel bir görünüm katıyor. Normal fiyatı 7.694.73 TL olan koltuk takımında %30 indirim kampanyası yer alıyor. İndirim kampanyası ile beraber 5.386.22 TL’ye satılmakta.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın