Festival Halı Modelleri Koleksiyonu

94 views

Festival halı modellerini inceledik. Halıda eski bir deneyime sahip olan festival halı 1983 yılında temelleri atılan bir firma olarak halının Türkiye’deki başkentinden Gaziantep’ten tüm Türkiye’ye hatta Dünya’ya ürünlerini en yeni modeller ile sunmuş.

Festival halı modellerinden de anlaşıldığı gibi her yöne, her zevk hitap eden ürün desenleri ile farklı zevklere yönelik bir çok ürün ile sizlere sunulmuş. Çok yönlü olmasını ve dünya çağında zevke ve isteğe göre ürünlerinde anlaşılıyor. Bunlardan bazıları; Semerkand, nepal, çeşmihan ve milas gibi ürünler. Festival halı “Neden festival halı ?” soruna verdiği yanıtta da birçok şeyden bahsetmiş.

Festival halı modelleri 2019

Neden Festival Halı ?

Festival halının neden festival halı sorusuna verdiği yanıt.

Geçmişte olduğu gibi bu günde, halı, iç dekorasyonun en önemli ünitelerinde biri. Ama değişen bir şeyler var: yaşam modelleri çeşitleniyor, beğenileri farklılaşıyor, kullanım alışkanlıkları değişiyor.

Halı artık “evladiyelik” bir ev eşyası olmanın ötesinde, gerektiğinde kolaylıkla değiştirilebilecek dönemsel bir dekorasyon objesi olarak görülüyor. Bu yüzden Festival, 200′ü aşkın desen, renk ve özelliğe sahip koleksiyonunda, dekorasyon modasının en son trendlerini yansıtan bir marka. İlkbahar/Yaz ve Sonbahar/Kış dönemlerinde özel kreasyonlar hazırlayan, geniş bir tasarım ekibiyle birlikte çalışıyor.

Festival halı modellerinden derlediğimiz galeride her koleksiyondan bir adet resme yer verebildik fakat her koleksiyonda onlarca ürün ile farklı renk seçenekleri ile farklı modelleri ile sizlere sunulmuş. Festival halı modellerini daha yakından görmek yada festival halı ile ilgili detaylara ulaşmak için festival halı bayilerine ya da web sayfasına bakabilirsiniz.

Festival halı reklam filmi

Festival halını son günlerde televizyon ve bir çok mecrada gözüken reklam filmi.

Reklam filminde markanın sloganı olan: “Festival tadında yaşamak var.” üzerine bir kurgu ile oluşturulmuş. Reklamda başlangıçta bir tır ile festival halının yeni ürünleri yeni satış noktalarına oradan da evlere ulaşıyor. Reklamda festival halı modellerinden bazılarına da yer verilmiş. Ayrıca reklamda: “Yaşadığınız mekanlarda artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Festival halı dokunduğu her yere hayat katacak. Sayısız renk ve deseni ile hayatı festival tadında yaşayın.” gibi iddialı bir seslenişle halı sektörüne farklı bir markanın kararlı girişi gibi bir his verilmiş ama bakalım zaman neyi gösterecek.

Ayrıca festival halı kanal d ekranlarında gösterilen bana her şey yakışır adlı programa da sponsor olarak reklamlarını gösteriliyordu.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın