Genç Odası Duvar Kağıdı Modelleri

260 views

Dekoratif genç odası duvar kağıdı modelleri odanın havasını bir anda değiştiren tasarım harikası malzemeler arasında gelmektedir. Genç odalarında tek bir duvarda ya da tüm duvarlarda genç odası duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Tüm duvarlarda aynı desenli duvar kağıdını kullanmak yerine farklı farklı desen seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Alfemo mobilya Alaçatı genç odası takımı indirimli fiyatı 4.796 TL’dir. Oldukça eğlenceli ve zevki tasarıma sahip olan bu model genç kızlar için özel olarak tasarlandı. İnce işçilik ve dekorasyon tarzı ile dikkatleri çeken Alaçatı’da 3 kapılı gardırop, çalışa masası, komodin, karyola bulunmaktadır ayrıca ekstra ücretle takıma box modül, şifonyer, yatay duvar modülü, başlık, sandalye ve şifonyer aynası eklenebilmektedir. Oldukça fonksiyonel şekilde tasarlanan oda takımı geniş saklama alanı ile ortalıkta bulunan fazla eşyalar için alana da sahiptir.

Alfemo Mobilya Balerina genç odası takımı kampanyalı fiyatı 3.814 TL’dir. Ürün kızlar için hayallerini süsleyen bir tarza sahiptir. Çizgisindeki doğallık, ahşaptaki yumuşaklık ve karyola başlığında bulunan dekoratif örtüsü ile hoş bir görünüm sağlamaktadır. Klasik ve soylu bir tasarım olan Ballerina’da kendinizi bir prenses gibi hissedeceksiniz. Klasik tarzdan hoşlanan bireyler için uygun seçim olacaktır. Takım içinde karyola, 2 kapılı gardırop, komodin ve çalışma masası bulunmaktadır. Ayrıca ek bir ücret vererek başlık, duvar modülü, sandalye, kitaplık, tavan, masa aydınlatma, aynalı şifonyer, yatak örtüsü ve cibilike sahip olabilirsin. Tüm bunlarla beraber şahane bir genç kız odası olacaktır. Oda takımının rengine uygun bir şekilde boyanan oda oldukça aydınlık ve zarif bir hal alacaktır.

Duvar Kağıdı Modelleri

En renkli ve en güzel desenlere sahip genç odası dekoratif duvar kağıdı modellerini hemen inceleyebilirsiniz…

Duvar kağıtları duvar dekorasyonlarında iç ve dış mekanlarda istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz dekorasyon malzemeleri olarak bilinmektedir. Farklı renk ve desende seçeceğiniz duvar kağıtları ile istediğiniz oda ortamlarında yakalamak istediğiniz modernliği yakalayabilirsiniz. İster klasik ister modern oda dekorasyonlarına uygun seçimlerde bulunarak odalarınızda istediğiniz ahenkliği oluşturabilirsiniz. Duvar kağıtları arasından yapacağınız seçimlerde silinebilme özelliğine sahip duvar kağıtları tercihlerinde bulunarak son derece hijyenik ortamlar yaratabilirsiniz.

Duvar kağıtları tıpkı aydınlatma birimleri gibi odalarınızda farklı aydınlık ortamlar oluşturabildiği gibi aynı zamanda oda içerisinde yer alan diğer eşyalarla bütünlük oluşturmanıza yardımcı olacak seçenekler arasında yer alacaktır. Modern duvar kağıtları ince ve şık çizgili, geometrik desenli, farklı renklerden yararlanılarak tasarlanmış modeller olarak karşınıza çıkmakta ve odalarınızda ayrı bir hava oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Çeşitli kağıt kalitelerinde seçim yapabileceğiniz duvar kağıtları ile tıpkı bir duvara asabileceğiniz tablo ya da odaya ekleyeceğiniz farklı bir mobilya türü ile elde edebileceğiniz dekoratifliği elde edebilirsiniz.

2019 genç odası duvar kağıtları olarak sezonun en trend duvar kağıtlarını sizler için galerimiz aracılığı ile paylaşıyoruz. Dijital duvar kağıtları baskı makinesi ile özel olarak yapılarak kullanıcılara sunulmaktadır. Üzerinde çeşitli çiçek desenleri, çizgiler, yazılar, şehir resimleri ve deniz altı gibi manzaralar yer almaktadır.

 

Baskılı duvar kağıtları genç odalarında dekorasyon konusunda oldukça farklılık yaratmaktadır. Erkek genç odalarında daha çok çiçekler yerine manzara resimleri, geometrik şekiller, çizgiler ve harita gibi çeşitli desenler tercih edilmektedir. Kız genç odası duvar kağıtlarında ise pembe tonlarda ki çeşitli desenler, çiçekli duvar baskıları, kelebekli desenler, yıldızlar ve kalpler bulunmaktadır.

MİSS GENÇ ODASI TAKIMI
küçük hanımın kendisi gibi süslü odası
Sektörde ilk kez 7 yıl garantili
4 ve 2 kapılı dolap alternatifli
Pembe ve beyaz renk kombinasyonu
Ayna ve pleksi glass aksesuarlarla zenginleştirilen kapaklar
Üst bölümü duvara monte edilen iki parçalı çalışma masası
Takımla uyumlu döşeme karyola başlığı
Modüllerde taşlı aksesuarlar

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın