Hasır Rattan Oturma Grubu ve Köşe Koltuk Takımı Modelleri

154 views

Evinizde doğal ve farklı bir hava estirmek istiyorsanız hasır mobilyalar tam size göre olacaktır. Özellikle sıcak iklime sahip bir yerde yaşıyorsanız sıklıkla kullanılan hasır mobilyalar sizin için ideal olacaktır. Sıcak yerlerde kullanılmasının sebebi ise hasır mobilyaların serin tutmasıdır. Zaten normal evlerde genellikle bahçelerde kullanılır.Ağaç kanepe görünümü verir.Ama zaten her mevsim sıcak iklime sahip yerler için yaz-kış temelli mobilya tercihi olur. Eğer siz de bu mobilyalara hayransanız ve evinizde bulunmasını istiyorsanız ya da yukarıda bahsettiğimiz gibi sıcak iklimden dolayı ihtiyaç duyuyorsanız sizi daha serin tutacak bu hasır mobilya modellerini mutlaka incelemelisiniz.Oturma odaları için hasır mobilyalar aslında herkesin çok hoşuna gidecek.Eğer bir yazlığınız varsa yazlığınızın oturma odası için zaten kullanmak adeta zorunlu olacak.

Rattan oturma gruplarına minder yaptırmak istiyor yada minder kılıfı yenilemek istiyorsanız Marmarakoltuk.com ile irtibat sağlayabilirsiniz. Firma her türlü özel ölçü minder ve yastık imalatı yapmaktadır.

Hasır oturma odaları saf ağaçtan yapıldığı için sizin de bildiğiniz gibi renginde zaten bir farklılık olmuyor.Açık kahverengi olarak bulunuyor.Ama siz isterseniz boyayabiliyorsunuz.Biz boyamanızı tavsiye etmiyoruz.Doğal görünümü kaybettiğini düşünüyoruz. Tabiki herkesin kendi fikri… Eğer sizin boyayınca daha fazla hoşunuza gidiyorsa ve öyle kendinizi daha rahat hissediyorsanız tabi ki boyamalısınız.Bunun yanı sıra konforlu bir oturma alanı oluşturmak amacıyla üstüne minderler konuluyor.Uzun minderler oldukça rahat ettiriyor.Bu minderlerin rengi ise zaten oturma odasında herşey hasır olduğu için sorun olmuyor.Böyle evlerde genellikle halı kullanılmıyor.Kullanılırsa da halı da hasırdan yapılıyor.Hatta hasırdan yapılmış olan sehpa,komidin gibi mobilyalar bile bulunuyor.Eğer siz de böyle bir dekorasyona sahip oturma odası tasarlamak istiyorsanız bu mobilyaları yakından inceleyebilirsiniz.

Balkon ve bahçe için hasır rattan oturma grubu takımları ve köşe koltuk modelleri hem ekonomik ve hem de sağlam. Bu güzel modelleri incelemeden geçmeyin. Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın..

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın