İder Mobilya TV Ünitesi Modelleri (Duvar Üniteleri)

Eskinin vitrinleri günümüzde oldukça başkalaşarak modern televizyon ünitelerine dönüştü. İder mobilya da sektördeki bu başkalaşıma ayak uyduran en başarılı markalardan biri. İder mobilyanın 2019 yılı kataloğunda her türlü eve ve dekorasyona uyum sağlayabilecek büyüklü küçüklü televizyon üniteleri mevcut. Ürünlerin ortak özelliği ise göze ve cebe hitap etmesi.

Bütçesi dar olana, salonu küçük olana, evinde mobilya kalabalığını sevmeyip sadelikten yana olanlara özel İder Mobilya Demeter televizyon ünitesi… Oldukça dekoratif olan Demeter televizyon ünitesi, 3 adet çekmeceli dolaptan oluşuyor ve fiyatı yalnızca 000 TL. (Fiyatlar güncellendiği için fiyatı sildik)

Küçük salonlar için mükemmel bir ürün. Modern görünümünün yanı sıra, evinizdeki gereksiz eşyaları saklayabileceğiniz kapalı çekmeceleri ve uydu alıcınızı, dvd oynatıcınızı yerleştirebileceğiniz camlı bölmesi ürüne kullanışlılık sağlıyor.

Sadelik bana gelmez diyenler, evlerinde gösterişli bir salon isteyenler, İder mobilya sizleri de unutmamış. Venedik tv ünitesi, İder mobilyanın 2019 yılı kataloğundaki detaylı ve gösterişli televizyon ünitelerinden yalnızca biri. Bu televizyon ünitesi aksesuar sevenler için biçilmiş kaftan gibi görünüyor. 8 kapalı dolaptan ve birçok açık raftan oluşan bu üniteye, televizyonunuzun yanı sıra kitaplarınızı ve diğer aksesuarlarınızı da yerleştirebilirsiniz. Bu sayede diğer raf ünitelerine gerek kalmaz ve evinizde yerden kazanabilirsiniz.

Yukarıdaki Apollon tv ünitesi de yine kitaplık olarak kullanmaya müsait bir model.  İder mobilyada televizyon ünitesi seçenekleri bunlarla sınırlı değil. İşte İder mobilyanın 2019 yılına özel tasarım tv üniteleri. İder Mobilya Televizyon ünitesi modelleri 2019 yılı içinde indirimli kampanyalı fiyatlarla karşımızda. Uygun fiyatlı TV ünitesi almak isteyenler fırsatı kaçırmasın. İşte size yeni model duvar üniteleri. İyi seyirler dileriz.

İder Mobilya Televizyon Ünitesi Modelleri 2019


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın