İkea Banyo Düzenleme Aksesuarları ve Fiyatları

128 views

Banyo demek temizlik, bakım ve kişisel alan demek çünkü bir nevi insanın en özel alanını oluşturmaktadır ve bu anlamda ne kadar hoş görünürse ve ferah olursa o kadar iyidir. Örneğin Banyo da bir küvetin olması daha fazla rahatlık sağlarken bir duş kabini ise daha pratik olmanızı sağlar veya banyodaki banyo dolaplarının rengi açık ise daha ferah koyu ise daha modern ancak dar durur. Bunun gibi daha birçok örnek verebilir. Bir başka nokta ise banyonun boyutudur. Normal bir ev ve normal boyutta bir banyonuz varsa bunda bir sorun yoktur ancak banyonuzun daha küçük olması demek daha dar se boğucu bir alan demektir bu yüzden bir eve taşınacağınız zaman odalarına baktığınız gibi banyosuna da bakmalısınız çünkü kişi için en özel alan budur.

Bir diğer nokta ise banyolarda bulunan aksesuar ve tasarım ürünleridir. Örneğin banyonuz küçük ise oraya banyo dolabı koymanız ve koyu renkler ile dekoraize etmeniz oldukça yanlış olacaktır çünkü zaten küçük olan banyonuzu daha da darlaştırmanın bir anlamı yoktur bunun yerine banyonuza bir ayna ve küçük sandıklar koyarak olduğundan daha geniş gösterebilir ve ortama ferah bir hava katabilirsiniz. Bir başka seçenek olan geniş bir banyonuz var ise burada da oldukça güzel tasarımlar uygulayabilirsiniz örneğin güzel bir duşa kabin ve imkanlar dahilinde güzel bir küvet eklemeniz oldukça şık duracaktır ayrıca duşa kabine uygun olarak banyo dolabı da dahil edebilirsiniz ve tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. Tüm bunları eklediğiniz halde halen geniş bir alan kalıyorsa o halde güzel doğa tabloları yerleştirerek duvarlarınızın boş kalmasını önleyebilir tablolara uygun halı ile zemini güzelleştirebilirsiniz. Bu sayede banyonuz size daha güzel gelecek ve duşun tadını daha güzel çıkarabileceksiniz.

Bu yazımızda banyoya lazım olan aksesuar ürünlerini ele almak istedik bu sayede banyonuzdaki eksik olan dekor ürünlerini beğenebilir ve istediğiniz tarzdaki dekorasyonu alabilirsiniz. Umuyoruz ki faydalı bir yazı olacaktır. Aşağıdaki fiyatlar güncel maliyetlere artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce bilgi almayı unutmayın.

İkea Banyo Düzenleme Aksesuarları ve Fiyatları

İKEA banyo düzenleme aksesuarı modellerinden Vargod çöp kutusunun fiyatı 39,99 TL’dir. Çöp kutusunun arkasında bulunan kulpu sayesinde kolayca tutulabilir ayrıca içinin temizliği ve çöpün boşaltılması da oldukça basittir. İç kısmı yerinden çıkarabilir bu sayede çöpü boşaltabilirsiniz. Ürün evin her yerinde kullanılabilir.

İKEA banyo düzenleme aksesuarları çeşitleri Vargod diş fırçasının fiyatı 19,99 TL’dir. Beyaz renkte olan bu model beyaz olan mobilya ile muhteşem uyum sağlayacaktır.

İKEA banyo düzenleme aksesuarları ragrund aynanın fiyatı 129 TL’dir. Oldukça zevkli bir tasarıma sahip olan Ragrund aynanın yan taraflarında bulunan topuzlarına aksesuarlarınızı asabilirsiniz. Ana malzemesi Bambu olan bu ayna modeli oldukça sağlamdır ve kullanışlıdır. Aynanın arkası ise filmle kaplıdır bu sayede cam kırılsa dahi parçalanmaz ve yaralanma ihtimaline olanak vermez. Nemli bir bezle de kolayca temizlenilebilir. ürünün ölçülerine gelecek olursak
Genişlik 53 cm
Derinlik 9 cm
Yükseklik ise 50 cmdir.

İKEA banyo düzenleme aksesuarlar ürünlerinden Salnan sepet setinin fiyatı 24,99 TL’dir. Oldukça sade ve zarif olan bu sepetler mutfağınızda oldukça doğal duracaktır. Deniz yosununun ana malzeme olarak kullanıldığı sepetler banyonuzda farklı bir hava yaratacaktır. Sağlam ve neme dayanıklı olan model gerçekten oldukça mükemmeldir. Ölçülerine gelecek olursak;
Genişlik 25 cm
Derinlik 16 cm
Yükseklik ise 16 cmdir

İKEA banyo düzenleme aksesuarları fryken sepet modelinin fiyatı 39,99 TL’dir. Ürün deniz yosunu kullanılarak yapılmıştır ve tamamen doğaldır. Banyonuzda oldukça şık ve dekoratif duracak aynı zamanda havasını değiştirecektir.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın