IKEA Banyo Mobilyaları ve Fiyatları

254 views

Banyolarını baştan değiştirmek veya yeni mobilya eklemek isteyenler için hazırladığımız bu yazıda banyo mobilyalarını ele alacağız ve fiyatlarını yazacağız. Bu sayede kişiler mağaza mağaza dolaşmak yerine sadece mobilyadekorasyon.com’u ziyaret ederek aradıkları üründen birçok markanın çeşitlerini görebilecek, fiyatlarını karşılaştırabilecek ve kampanyalardan haberdar olabilecek. Mobilya ürünlerini tanıtacağımız bu yazımızda sadece İKA mobilyanın ürünlerini ele alacağız diğer markanın ürünlerine ulaşmak için web sitemiz içinde gezinebilir ve aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeden yazımıza başlıyoruz.

KATTEVIK
tekli lavabo, gri
594 TL

BRAVIKEN
tekli lavabo, beyaz
621 TL

TÖRNVIKEN tekli lavabo, beyaz 365 TL

BRAVIKEN
tekli lavabo, beyaz
868 TL

SAXALVEN
duş perdesi, antrasit
89,99 TL

SAXALVEN
duş perdesi, beyaz
89,99 TL

HAVERN
banyo rafı, bambu
59,99 TL

VOXNAN
banyo rafı, krom görünümlü
82 TL

MOLGER
raf ünitesi, huş
291 TL

RÖNNSKAR
raf ünitesi, siyah
200 TL

HEMNES raf ünitesi, siyah-kahverengi 499 TL

RAGRUND
raf ünitesi, bambu
172 TL

VILTO
raf ünitesi, huş
484 TL

SNAPP
çöp kutusu, gri
54,99 TL

SNAPP
çöp kutusu, beyaz
99 TL

MJÖSA
çöp kutusu, koyu gri
199 TL

DRAGAN
sıvı sabunluk, bambu
49,99 TL

İKEA banyo rafları modelleri Draggan’ın fiyatı 119 TL’dir.
Oldukça pratik ve dekoratif olan bu modeli banyonuzda kolaylıkla kullanabilir ve ürünlerinizi titizlikle yerleştirebilirsiniz. Oldukça fonksiyoner olan bu model tekerlekli ayakları sayesinde sürekli olarak yer değiştirilebilir ve uygun yere yerleştirebilirsiniz. ÖZellikle küçük bir banyonuz varsa ve dolap sığmıyorsa bu modeli tercih edebilirsiniz çünkü hem az yer kaplamaktadır hemde birçok ürün sığmaktadır. Ürün oldukça uzun ömürlüdür ve çelikten yapıldığı için kullanım süresi de uzundur. Oldukça kolay temizlenen raf modeli sayesinde temizlik derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz. Ürünün ölçülerine gelecek olursak;
Uzunluk 40.5 cm
Genişlik 32 cm
Yükseklik ise 74.5 cm’dir

İkea banyo rafları çeşitleri vilto modelinin fiyatı 349 TL’dir. Ürün oldukça pratik ve kullanışlıdır. Ürün küçük banyolar için birebirdir çünkü hem az yer kaplar hemde birçok ürünü rahtlıkla yerleştirebilirsiniz. Ürünün ayarlanabilir ayakları sayesinde kolayca boyunu ayarlayabilir, yüzey neminden de koruyabilirsiniz. Ürünün temizliği oldukça basittir. Hafif deterjanlı bir bezle kolayca temizlenebilir. Ayrıca yüksek ayaklar ayarlanırsa buda temizliği oldukça kolaylaştıracaktır. Ürün masif huş ağacından yapıldığı için hem dayanıklıdır hemde uzun kullanım süresine sahiptir ve vernikli boyası sayesinde canlı bir renge sahiptir. Ürünün ölçüleri ise                  Genişlik 46 cm
Derinlik 26 cm
Yükseklik ise 150 cm’dir.

IKEA Banyo Dolapları ve Fiyatları

Bu kısımda ise banyonun olmazsa olmazı olan banyo dolaplarını ele alacağız.

İkea banyo dolabı çeşitleri Liliangen / Viskan modelinin fiyatı 689 TL’dir. Oldukça modern ve dekoratif olan bu ürünün seçilmesi gerçekten faydalı olacaktır ve banyonun tarzını değiştirecektir. Ürünün derin kenar kısmının fonkisiyonlu olması için diş fırçalık veya benzeri şeyler için kullanılabilir. Gerek renk uyumu gerekse tasarımı oldukça güzel olan Liliangen küçük banyolar için idealdir. Ürünün temizliği oldukça kolaydır. Hafif deterjanlı veya kuru bir bezle kolaylıkla temizlenebilir ayrıca yüksek ayak yapısı da buna oldukça uygundur. Ayaarının yüksekte olması nedeni ile banyonun yüzeyi de kolaylıkla temizlenilebilir.

İkea banyo dolabı modellerinden silveran ürününün fiyatı 229 TL’dir. Ürün oldukça dekoratif ve kullanışlıdır. Sade, basit ve doğal görünümü tercih sebebidir. Model hem sandık olarak kullanılırken hemde tabure olarak da kullanılmaktadır. Masif çam ağacından yapılan ve doğallığı ile dikkat çeken Silveran modeli her parçasında ayrı bir hava taşımaktadır. Havlu ve benzeri diğer eşyalarınızı kolayca geniş sandık bölümünde saklayabilirsiniz. Dar ve sınırlı banyolar için iyi bir tercih olacağına eminiz. Ürünün temizliği oldukça basittir ve hafif deterjanlı bir bezle temizlenebilir ürünün yüksek ayak yapısı ise banyo yüzeyinin daha kolay yapılmasını sağlamaktadır.

İkea banyo dolaplarından aynalı Gunner banyo dolabının fiyatı 179 TL’dir. Buda tıpkı diğer İKEA banyo ürünleri gibi küçük banyolara uygundur ve küçük olan banyonuzu daha geniş ve daha ferah gösterecektir. Ürünün güvenilirliği arttırılması amacı ile genişletilmiş raflar kullanılmıştır. Ürünün aynasında ise kırılması ihtimaline karşı filmlenmiştir ve bu sayede kırılırsa bile cam dağılmaz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın