İp Perde Modelleri

173 views

Her geçen yıl perde modellerine de birçok yenilik geliyor. Kimisi bir öncekini aratıyor kimisi ise bambaşka bir güzelliğiyle sizleri kendisine hayran bırakıyor. Büyük bir çoğunluk tarafından ikinci seçeneğe fazlasıyla uyum sağlayan ip perde modelleri, kullanıldığı ev dekorasyonlarına büyük bir zariflik ve hoş bir görünüm katıyor. Eğer siz de evinizde görmek istediğiniz perde modelinin bu olduğunu düşünüyorsanız dekorasyonlarda kullanabilirsiniz. Bir çok çeşitliliği bulunan ip perde modellerinde kendinize uyum sağlayan en iyi perdeyi bulmanızın çok zor olmayacağını düşünüyoruz.

İp Perde Modelleri

En çok sorulan ve merak edilen sorulardan biri de ip perdenin hangi dekorasyon modellerine uyum sağlayacağı konusudur. Bu modellerin aslında her dekorasyona uyum sağladığını söyleyebiliriz ancak doğru ip modeli seçilmelidir. Örneğin, sade bir dekorasyona sahip ve siyah-beyaz renklerin ağırlıklı bulunduğu bir mekana yanlış perde modeli seçerseniz burada yaptığınız tek hata renk seçimi olacaktır. Doğru uyumu yakaladığınızda her dekorasyonda kullanmanız mümkün olacaktır. İp perde modelleri 2019 yılında çıkan yeni ve farklı tasarımları ile karşımızda. Salon ve misafir odalarında çokça tercih edilen ip perdeler farklı yapısı ile dikkat çeken bir tarza sahip perde modelidir.

Perde Modelleri Dekorasyonu

İp perde modellerinin çeşitliliğine gelecek olursak ise bunun oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Çeşitliliğin bu kadar fazla olmasının size avantajı aradığınız en iyi modeli rahatlıkla bulabilmeniz olurken, dezavantajı ise seçmekte zorlanacak olmanızdır. Modellerin görünümünden bahsetmek gerekirse ise en çok tercih edilenlerle başlamak istiyoruz. Rengarenk mobilyaların olduğu dekorasyona sahip evlerde puantiyeli ip perde modellerinin büyük oranda tercih edildiğini görüyoruz. Sade dekorasyona sahip alanlarda ise yine ona uyum sağlayacak renklerde ve oldukça zarif bir görünüm sağlayan ip perde modeli gözümüze çarpıyor.

Evlerde koltuk, masa, halı ve duvar boyası gibi dekorasyonlara çok dikkat edilse de perde bazen gözden kaçar. Halbuki odanın en etkili dekorasyon eşyası perdelerdir. Eğer dikkat çekici farklı bir perde modelini doğru renk tercihi yaparak odanıza takarsanız emin olun hiç bir mobilyada görmeyecek ilgi ve dikkat merkezi olur. Bunlardan biri de ip perdedir. Salonlarda ağırlıklı tercih edilen ip perdeler çok fazla kullanılmadığından görür görmez cazibe merkezi haline gelir. 2019 yılı ip perdelerin yaygın olarak satışa çıkacağı bir dönem olabilir.

İp perde fiyatları diğer perdelere göre daha yüksek maliyete sahiptir. Fakat indirim ve kampanya dönemlerinde perde fiyatları düşebiliyor. Seri sonu ve sezon sonlarından bu tarz kampanyaları kaçırmayın. İnternette n11, eperde, lisense, gittigidiyor, hepsi burada gibi e ticaret siteleri online perde satıyor. Buraları da inceleyebilirsiniz. Kapıda ödemeli olarak satan online satış firmaları da bulabilirsiniz. Brillant ve Taç gibi markaların da 2019 yılına özel çıkardığı ip perde modelleri heyecanla dekorasyon dünyasının beklediği modellerdir.

En çok dikkatinizi çekecek olan şeyin ise ilginç tasarıma sahip olanların olacağını düşünüyoruz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın