İpek Mobilya İndirimli Yatak Odası Takımı Kampanyaları

165 views

İpek  Mobilya Yatak Odası Takımları

İpek mobilya ilk olarak 1991 yılında faaliyete geçmiştir. İpek mobilya kurulduğu zamandan bugüne kadar özgün tasarımlarıyla ülkemizde en iyi markalar arasında girmeyi başarmıştır. Koltuk takımları başta olmak üzere kanepe, yemek odası, genç odası ve bir çok üründe geniş bir yelpazeye sahip olan İpek mobilya tüketicilerin büyük bir beğenisini kazanmıştır. İpek mobilya yatak odası takımları alternatifli olması  ve rahatlığıyla adeta sizi kendine çekiyor. İpek mobilya kurulduğu zamandan bu zamana kadar  estetik, kaliteli ve şık tasarıma sahip ve uygun fiyat politakası sebebiyle ülkemizde en çok tercih edilen  firmalardan birisidir. Ayrıca İpek Mobilya, bunun yanı sıra bir çok sosyal projeye de destek vererek ne kadar duyarlı bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza İpek Mobilya indirimli yatak odası takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

İpek İndirimli Yatak Odası Takımı Kampanyaları 2019

Aşağıda vermiş olduğumuz fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebileceğinden sipariş vermeden önce fiyat alınız.

İpek Estel Yatak Odası Takımı
Estel Yatak Odası Takımı
Anadolu figürlerinden örnek alınarak yapılan ve İtalyan tasarımı yansıtan estek yatak odası takımı, özgün ve değişik tasarımı ile adeta sizi kendine hayran bırakıyor. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5773,20’ye alabilir ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
İpek Lorena Yatak Odası Takımı
Lorena Yatak Odası Takımı
Farklı tasarımı ile göz dolduran ve 2 renk kombinasyonunun kullanıldığı lorena yatak odası takımı, dolap, şifonyer, komodin, karyola ve çamaşırlıktan oluşmakta. Bu modeli indirimli fiyatı ile 4845,60 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de bulunuyor.
İpek Navara Yatak Odası Takımı
Navara Yatak Odası Takımı
Oldukça şık tasarıma sahip olan navara yemek odası takımı, dolap, şifonyer, komodin, karyola ve çamaşırlıktan oluşmakta. Muhteşem bir rengin kullanıldığı bu mobilya takımını indirimli fiyatı ile 4660,80 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de bulunuyor.
İpek Opus Yatak Odası Takımı
Opus Yatak Odası Takımı
Sade bir tasarıma sahip olan opus yatak odası takımı; dolap, şifonyer, komodin, karyola ve çamaşırlıktan oluşuyor. Ahşap ve krem renginin bir arada kullanıldığı bu takım odanıza ayrı bir sıcaklık katacak. Şıklığın sınırlarını zorlayan bu modeli indirimli fiyatı ile 5406,00 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.
İpek Crystal Yemek Odası Takımı
Crystal Yemek Odası Takımı
Crystal yemek odası takımı huzur veren geometrik hatlara sahip olması nedeniyle odanıza ayrı bir ferahlık katıyor. Beyaz’ın ve Krom’un bir ara kullanıldığı yatak odası takımı rengiyle adeta gözünüzü boyalıyor. Bu modeli 5198,40 TL’ye alabilir. Taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.
İpek Sevilla Yatak Odası Takımı
Sevilla Yatak Odası Takımı
Bu model rengi ve rahatlığı ile adeta sizi kendine aşık ediyor. Sevilla yatak odası takımı, dolap, şifonyer, komodin, karyola, baza, çamaşırlık ve tek kapaklı dolaplıktan oluşuyor. Eğer ki sizde yatak odanızın şık olmasını istiyorsanız bu model tam size göre. Bu yatak odası takımını 6010,80 TL’ye alabilir ve taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın