İpek Mobilya İndirimli Yemek Odası Takımı Kampanyaları

68 views

İpek Mobilya İndirimli Yemek Odası Takımı Modelleri

İpek mobilya ilk olarak 1991 yılında faaliyete geçmiştir. İpek mobilya kurulduğu zamandan bugüne kadar özgün tasarımlarıyla ülkemizde en iyi markalar arasında girmeyi başarmıştır. Köşe  takımları başta olmak üzere kanepe, yemek odası, genç odası ve bir çok üründe geniş bir yelpazeye sahip olan İpek mobilya bu zamana kadar üretmiş olduğu ürünler sayesinde piyasada büyük bir öneme sahip olmuştur. İpek mobilya yemek odası takımları sayesinde misafirlerinizle rahatlıkla yemek yiyebilecek ve lezzetini çıkarabileceksiniz.  Bu muhteşem modellere indirim sayesinde daha ucuz fiyata sahip olabilirsiniz. Şimdi daha fazla uzatmadan ipek mobilya indirimli yemek odası takımı kampanyaları neymiş görelim.

İpek Mobilya Yemek Odası Takımı Kampanyaları 2019

İpek Aral Yemek Odası Takımı

Aral Yemek Odası Takımı
Bas-çek dolap ve çekmece detayları ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Aral Yemek Odası Takımı, duruşunda olan asaleti ile odanıza ayrı bir farklılık katacak. Bu modelde kullanılan yüksek ayaklar ürünün daha şık görünmesine yol açıyor. Bu muhteşem modele 8604,00 TL karşılığında sahip olabilir ve taksitten yararlanabilirsiniz.

İpek Yemek Odası Atlantis Modeli

Atlantis Yemek Odası Takımı
Sedef krem rengi ile adeta bir dikkat odağı haline gelen Atlantis Yemek Odası Takımı, içerisinde bulundurmuş olduğu özel boya aksesuarları sayesinde odanıza kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Bu ürünü 7245,60 TL’ye satın alabilir ve 12 aya varan taksit imkanlarını da kullanabilirsiniz.

İpek Yemek Odası Takımı Modelleri Country

Country Yemek Odası Takımı
Beyaz ve sandalyelerindeki çiçek desenleri sayesinde muhteşem bir tasarıma sahip olan Country Yemek Odası Takımı, yemek yerken romantik bir hava yaratmanıza yardımcı olacak. Şık bir model peşindeyseniz b ürün tam size göre. Bu modele 6284,40 TL’ye sahip olabilir ve taksit imkanlarını kullanabilirsiniz.

Crystal Yemek Odası Takımı

Crystal Yemek Odası Takımı
Beyaz ile metalin bir araya gelmesi sonucunda oluşan Crystal Yemek Odası Takımı, fonksiyonel olması sebebiyle oldukça dikkat çekmektedir. Bu muhteşem modeli görür görmez etkileneceksiniz. Bu modele sadece 5614,80 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Taksit seçenekleri mevcuttur.

İpek Estel Yemek Odası Takımı

Estel Yemek Odası Takımı
Anadolu figürlerinden ilham alınarak tasarlanmış olan ve İtalyan mobilya izlerininde yer aldığı Estel Yemek Odası Takımı, tasarımı başta olmak üzere fonksiyonel olması, zarif olması ve bir çok özelliği ile sizi kendinize aşık edecek. Bu muhteşem modeli indirim sayesinde 5600,40 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan taksit imkanları da bulunmaktadır.

İpek Yemek Odası Takımı Modelleri Lorena

Lorena Yemek Odası Takımı
Beyaz rengin hakim olarak yer aldığı Lorena Yemek Odası Takımı, yemek odanıza ayrı bir farklılık katacak ve yemek yerken rahatlığı ile sizi büyüleyecek. Bu muhteşem modele yapılan indirim sayesinde 4509,60 TL gibi bir rakama sahip olabilirsiniz. Normalde 6159 TL olan bu modeli 12 aya varan taksit imkanlarıyla da almanız mümkün.

İpek Yemek Odası Takımı Navara Modeli

Navara Yemek Odası Takımı
Ahşap renginin kullanıldığı Navara Yemek Odası Takımı, farklı tasarımı ve muhteşem detayları ile sizi adeta şok edecek. Gerçekten çok şık model arayanlar için tasarlanmış olan bu modeli indirimden yararlanarak 5148,00 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartlarına özel taksit imkanları da mevcut.

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın