İpek Mobilya Maksi Oturma Grupları ve Fiyatları

876 views

Bir oturma odasında veya salonda ilk dikkat çeken ürün oturma gruplarıdır çünkü burada dinlenir, konuşur, vakit geçirir ve hatta kimi zaman uyursunuz bu anlamda oldukça önemlidir. Rahat ve bir o kadar da güzel bir oturma grubu demek misafirlerinizi daha güzel ağırlamak sizin ise daha daha vakit geçirdiğiniz bir alan olması demektir. Bu anlamda oturma grubu alacağınız zaman özellikle dikkat etmeniz gerekir. Bir diğer konu ise sizin rahatınız ve huzurunuzdur çünkü eğer siz kendi evinizi beğenmezseniz bu ilk olarak sizin ruh halinize yansıyacaktır. Yaşam alanınız size sıkıcı ve boğucu gelecektir aynı zamanda ruhunuzu daraltacaktır. Sürekli sevmediğiniz koltuk takımını, dolabı, gardırobu hatta en basiti olan duvar boyasını görmeniz artık dayanılmaz bir hal alacaktır bu anlamda ev dekorasyonu konusunda her zaman sevdiğiniz şekilde tasarım yapın ve dizayn edin. Bu yazımızda seveceğinizi umduğumuz maksi oturma gruplarını ele aldık.

İpek Mobilyanın En Güzel Maksi Oturma Grupları

ALESTA DELUXE TAKIM
6.227,21 TL

ASTOR DELUXE TAKIM
5.332,42 TL

HAYAL MAKSİ TAKIM
4.817,76 TL

HAZAL MAKSİ TAKIM
4.311,64 TL

MOZAİK MAKSİ TAKIM
5.304,66 TL

PODİUM MAKSİ TAKIM
7.102,78 TL

VALENCİA DELUXE TAKIM
5.041,99 TL

İpek mobilya maksi oturma grubu modellerinden Duru’nun fiyatı 3657,60 TL’dir. Oldukça modern bir tasarıma sahip olan duru aynı zamanda klasik bir duruşa da sahip. Canlı renkleri hem yaşam alanını ferahlatırken hemde güzel bir ortam sunmaktadır İsteğe göre 2 adet 3’lü koltuk 2 adet berjer isteğe göre de bir adet 3’lü, bir adet 2’li koltuk ve iki adette berjer şeklinde kombin oluşturulabilir. Ürünlerin yüksek ayaklı yapısı hem tasarımı daha cazip ve hoş gösterirken hemde temizliğin daha kolay yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca Üçlü koltuklarda bulunan yatak olabilme özelliği sayesinde misafirlerinizi evinizde ağırlayabilirsiniz.

İpek mobilya maksi oturma grubu çeşitleri Forever modelinin kampanya dahilindeki indirimli fiyatı 5.046,26 TL ‘dir. Oldukça sevimli bir tasarıma sahip olan Forever yaşam alanınıza canlılık katacaktır. İki adet üçlü kanepe veya iki adet ikili kanepe ile beraber iki adet de berjerden oluşan bu model odanızı tümden değiştirecektir. Klasik tasarımla buluşan ince nakışlar tasarımın havasını değiştirirken muhteşem bir görüntü de ortaya çıkarmaktadır. Ürünlerin meksanizmalı sandık bölümü sayesinde etrafta bulunan eşyaları saklayabilirsiniz ayrıca yatak olabilme özelliği ile de misafirlerinizi gece ağırlayabilir ve evinizde konaklamasını isteyebilirsiniz. Oldukça sağlam ve dayanıklı olan Forever modeli oldukça uzun ömürlüdür.

İpek maksi oturma grubu çeşitlerinden Ekin modelinin fiyatı 4.593,53 TL ‘dir. Bu modelde tıpkı diğer İpek Mobilya maksi takımları gibi iki adet 3’lü kanepe ve 2 adet berjerden oluşmaktadır ancak iki adet 3’lü kanepe yerine iki adet 2’li kanepe alabilirsiniz. Oldukça sade ve mütevazi bir tasarıma sahip olan Ekin modeli yaşam alanınıza sadelik katacaktır. Açık renk kullanımı ile de ayrıca odanızın daha ferah görünmesi hedeflenmiştir. Ürün üzerinde bulunan lazer dikişler ise asalet duygusu katmaktadır. Üründe bulunna sandık bölmesi sayesinde birçok eşyanızı saklayabilirsiniz. Ekin modelin 3’lü kanepelerinde bulunan yatak olma özelliği sayesinde misafirlerini ağırlayabilirsiniz.

İpek Maksi oturma grubu modellerinden Harmony’nin kampanya dahilindeki indirimli fiyatı 4.757,96 TL’dir. Ürün oldukça zarif ve kullanışlıdır. Yüksek ayak yapısı, konforlu oturma alanı, ince nakış detayı ve tüm tasarımı ile dikkat çeken model iki adet 3’lü ve iki adet berjerden oluşmaktadır ancak isteğe göre iki adet 3’lü kanepe yerine iki adet 2’li kanepe kullanabilirsiniz. Ürünlerde bulunan geniş saklama alanı sayesinde fazlalık olan eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz ayrıca yatak olabilme özelliğine de sahiptir. Ürünlerin yapımında kullanılan sağlam malzemeler sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

İpek mobilya maksi oturma grubu modellerinden Damla’nın indirimli fiyatı 5.214,97 TL ‘dir. Oldukça canlı ve farklı bir tasarıma sahip olan bu model modern duruşu ile dikkat çekmektedir.Üründe bulunan geniş saklama alanı ve yatak olabilme özelliği de ayrı bir avantaj olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Alya maksi oturma grubu fiyatı : 3.416,40 TL

Elena maksi oturma grubu fiyatı : 5.144,40 TL

Luna (kollu) Maksi oturma grubu fiyatı : 4.999,20 TL

Luna (kollu) Maksş oturma grubu fiyatı : 4.306,80 TL

Pandora Maksi oturma grubu fiyatı : 4.455,60 TL

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın