İpek Mobilya TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

1.213 views

Kişi için en güzel şey akşam eve gelip TV karşısında oturum televizyon izlemektir çünkü işte yorucu geçen günün ardından yatmadan önce keyif aldığı şeylerden biridir. Ailecek oturma odasında oturulur hem konuşulur hemde TV izlenir bu şekilde vakit geçirilir. Bu anlamda oturma odasının tasarımı da önemlidir. oturma grubu, TV ünitesi, odanın tasarımı, rengi, dekorasyonu hemen hemen her şey önemlidir diyebiliriz. Gün sonunda geçirdiğiniz vaktin çoğu burada geçtiği için bu sizin ruh halinize de yansıyacaktır. Örneğin beğenmediğiniz bir renge sahip oda da oturmak demek boğucu bir alan demektir ve TV ünitesinin kötü olması demek sürekli karşılaşacağınız şeyi beğenmemek anlamına gelmektedir bu anlamda evinizi döşerken sevdiğiniz şekilde döşemenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde hem kendinizi daha rahat bir alanda bulursunuz hemde yaşam alanınızdan sıkılmazsınız. Bu yazımızda bir oturma odasında vazgeçilmez olan TV ünitelerini ele alacağız umarız faydalı olur ve aradığınızı bulursunuz.

Sipariş vermeden önce fiyat teyit ediniz. Güncel maliyetlere göre fiyatlar değişebilmektedir.

İpek Mobilya Duvar Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

ALESTA DUVAR ÜNİTESİ
1.177,74 TL

CAPELLA DUVAR ÜNİTESİ
1.484,19 TL

ESTEL PL SEHPASI
1.522,63 TL

IMPALA DUVAR ÜNİTESİ (KREM)
2.438,77 TL

IMPALA DUVAR ÜNİTESİ (MAVİ)
2.438,77 TL

LEXUS PL SEHPASI
1.783,17 TL

LORENA PL SEHPASI
1.536,51 TL

MASSİMO DUVAR ÜNİTESİ
1.657,17 TL

NAVARA PL SEHPASI
1.384,89 TL

OPUS PL SEHPASI
1.777,95 TL

SEVİLLA PL SEHPASI
1.461,77 TL

VALENCIA DUVAR ÜNİTESİ
1.309,08 TL

VİTARA DUVAR ÜNİTESİ
2.279,68 TL

VOLGA PL SEHPASI
2.561,57 TL

İpek mobilya TV ünitesi modelleri drop modelinin fiyatı 1756,80 TL’dir. Oldukça modern bir tasarıma sahip olan model yaşam alanınızın tüm havasını değiştirecektir. Gerek görünüşü gerekse kullanışlılığı ile dikkat çeken modelin tsarımı oldukça hoştur. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ham maddeden üretilen TV ünitesi insan sağlığına da zararı olmayan malzemeden yapılmıştır. Üründe bulunna 2 adet çekmece ve bir adet kapaklı bölmesi ile ürünlerinizi kolayca saklayabilir kitaplık alanlara ise ister kitaplarınız ister fotoğraflarınızı isterseniz de dekorasyon ürünlerinizi kolayca yerleştirebilirsiniz. Yanlarda bulunan kitaplık bölmesinin yanında TV’nin üstünde bulunan rafda da süs eşyalarınızı güzel bir şekilde sergileyebilirsiniz. Ürünün yüksek ayak yapısı oda yüzeyinin temizliğini kolaylaştırmaktadır. Ürünün temizliği ise oldukça basittir nemli bir bez ile kolayca temizleyebilirisiniz.
Ürünün ölçülerine gelecek olursak
Genişlik 2100 mm
Derinlik 477 mm
Yükseklik ise 1600 mm’dir

İpek Mobilya TV ünitesi modellerinden Atlantis’in fiyatı 3.005,76 TL’dir. Oldukça klasik bir tarzda hazırlanmış olan model adeta geçmiş zamanla günümüzün harmanlanmış hali gibi durmaktadır. Açık rengi ile hem asalet havası verirken hemde zarafetini göstermektedir. Yaşam alanınıza bambaşka bir soluk katacağına eminiz. Özellike açık rengi sayesinde daha aydınlık ve ferah bir odanız olduğunu gösterecektir. Üründeki ince klasik detaylar ile beraber yine aynı tarzda klasik koltuk takımı muhteşem bir uyum sağlayacaktır. Ürünün yanlarında, Üstünde ve altında bulunan desenler ise TV ünitesinin tasarımını tamamlamaktadır. Geniş saklama alanları ve raf seçenekleri ise size bol eşya yerleştirme imkanı sunmaktadır. Üst kısma veya yan raflara mor renkli bir çiçek ekleyebilir ve bu sayede muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz. Ürünün yüksek ayak yapısı hem tasarımı tamamlarken hemde oda yüzeyinin temizliğinin kolay olmasını sağlamaktadır.

İpek mobilya TV ünitesi çeşitleri Bellavita modelinin fiyatı 1.871,79 TL’dir. İtalyan tarzının yansıtılmaya çalışıldığı bu modelde aynı zamanda Anadolu’nun ince işçiliğini de görebilirsiniz. Modernlik ve klasikliğin bir arada bulunduğu Bellavita oldukça zevkli bir seçim olacaktır. Geniş raf alanı ve çekmeceleri ile aynı zamanda bir dekorasyon ünitesi olarak da kullanabilirsiniz. Ürünün yüksek ayakları odanın yüzeyinin temizliğini kolaylaştırırken tasarımında havasını arttırmaktadır. Camlı ve ışıklı raf bölümü sayesinde özellikle akşamları muhteşem bir görüntüye sahip olacaksınız.

İpek mobilya TV ünitesi çeşitleri Apal modelinin fiyatı 2.576,52  TL’dir. Oldukça kalisk tarzda olan bu modelde açık renkler kullanılmıştır bu sayede odanızın daha ferah bir havaya kavuşması sağlanmıştır. Ayrıca TV kısmının arkasında bulunan LED ışıklar sayesinde geceleri çok daha hoş bir görüntü sağlamaktadır. Üründe oldukça geniş raflar bulunmakta ve kitaplra, üs eşyaları, aile resimleri için fazla alan sağlamaktadır.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın