İstikbal Mobilya Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları

101 views

Henüz dünyaya gelen çok sevimli bir canlı için çok özel yaşam alanları yaratmak ebeveyn olarak en önemli görevlerinizden bir tanesidir ve bu görevi layıkıyla yerine getirmek için sizler de harekete geçtiyseniz doğru adreste olduğunuzu düşünüyorum. Bebek odası dekorasyon çalışmaları konusu ile sizlere bir şekilde yardımcı olmaya çalışacağım ve farklı adresler üzerinden yaptığım araştırmaları da siz değerli anne ve babalar ile paylaşmak istiyorum. İlk olarak ne istediğinize karar vermeniz gerekiyor, bunun dışında nasılsa karar veririz mantığı ile hareket ederseniz çok fazla vakit kaybı yaşar ve anlamsız tercihler yapabilirsiniz. Renk seçimi her zaman için ön planda olmalıdır çünkü mobilya tercihlerinizi de buna göre yapmanız gerekiyor. Kusursuz alanlar yaratmak adına mobilya seçimlerinde de belli bir uyum söz konusu ve ürün grubu için de aynı şeyleri söylemek mümkündür.

Daha hareketli bir oda tercih ediyorsanız eğer renk konusunda canlı renkler ve ana renkler listenizde yer almalıdır ancak göz yormayan renkler olmasına dikkat edin. Küçük aksesuarlar ile bebek odaları nı daha keyifli hale getirebilir ve basit tablolar ile de dekorasyonu daha profesyonel bir noktaya taşıyabilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi kız çocukları için bir oda tasarlıyorsanız eğer pembe renk ilk sırada yer almalıdır, erkek çocuklar için ise her zaman olduğu gibi mavi renk bir adım öndedir.

Detaylara önem veriyor iseniz biblolar tercihiniz olabilir ancak bebeklerinizin ulaşamayacağı noktalarda ve seviyelerde olması da çok önemli! Detaylar ile süsleme yapmak istemiyorum, daha dolu dolu tercihler yapmak istiyorum diyorsanız kalabalık ürün gruplarından yardım alabilir ve takım ürünlere göz atabilirsiniz, bunun için hizmet veren markaların olduğunu da bir kez daha hatırlatmak isterim.

Bebekler anne ve babalar için en değerli varlıklarıdır. Tüm dünya üzerinde onların değerine eş herhangi bir şey bulamazsınız bunun içindir ki aileler onlar için hep en güzelini ister. Bu yazımızda bebekleriniz için en güzel İstikbal bebek odası modellerini ve fiyatlarını ele aldık.

İstikbal oldukça kaliteli ve hoş görünüme sahip modelleri ile dikkat çeken bir marka olmuştur. Bebek odalarındaki ince detayları ve kullanışlı yapıları ile hem hoş bir uyum sağlar hemde bebekler için güvenli bir oda sunar. 2019 İstikbal bebek odası modelleri oldukça zarif yapısı ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Umarız sizde beğenirsiniz.

İstikbal Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

Aşağıda vermiş olduğumuz fiyat güncel maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın

Santino Bebek Odası
3.093,00

Arya Bebek Odası Takımı
4.817,00

Perla Bebek Odası
2.880,00

İstikbal sweety bebek odası takımı fiyatı 4.333,00 TL’dir.
Ürün oldukça zevkli bir şekilde tasarlanmıştır ve kelimenin tam anlamıyla bebek odasıdır. Renk seçiminin yanında odalara güzel bir hava katan modelde bebekler için her türlü imkan sunulmuştur. Dolap, beşik şifonyerden oluşan sette birçok imkanda vardır. 3 kapılı dolabı oldukça geniş olup elbiseler için yeterlidir ayrıca 4 bölmeli şifonyer ise fazla kalan eşyalar için yeterlidir. Bebek beşiğinin altındaki ikili bölme bebeğin eşyalarını ve oyuncaklarını rahatlıkla saklayabilir. Bebek odası içerisine yerleştirilmiş uyumlu bir tablı ve halı modelle harika bir kombin oluşturabilir ayrıca beşik üstüne de oyuncakların asılması kombini mükemmelleştirecektir.

Gold Bebek Odası Takımının güncel fiyatı 4.398,00  TL’dir
Farklı tarzda tasarlanmış olan İstikbal Gold Bebek Odası Takımı odaya şıklık katacaktır ayrıca büyüyebilen beşik sayesinde uzun süre kullanılma imkanı da sunmaktadır. İnsan sağlığına dost olan ve herhangi bir kanserojen madde içermeyen takım E1 standartlarına uygundur. Görselliğin ön planda tutulması sayesinde odanın havasını değiştirecektir. Ürünlerin ayak kısmı yüksektedir bu sayede temizlik oldukça kolaydır. Ürünlerin mekanizmasında yavaşlatıcı kullanılmıştır bu sayede sert çarpmaların önüne geçilmiştir. Mobilyalarda genel olarak altın renkte çizimler kullanılmıştır ve ince detaylar verilmiştir. Ürünlerin kulplarında püsküller yer almaktadır ve uyumluluk sağlamaktadır. Beşikte bulunan 3 bölme ile fazla olan eşyalar için saklama alanı oluşturulmuştur. Beşik kısmı çıkarılabilir ve bu sayede geniş bir yatak olarak da kullanılabilir.

Flora bebek odası takımının fiyatı 4.694,00 TL’dir.
Oldukça eğlenceli ve bir o kadarda zarif tasarıma sahip İstikbal Flora Bebek odası takımı sizin ve bebeğiniz için iyi bir seçim olacaktır. Gerek renk olarak gerekse de kullanılan mobilya olarak zarif bir tasarıma sahiptir. Compact beşik özelliği sayesinde sallanabilme imkanı da vardır. Beşiğin ayak kısmında bulunan açılır sandık özelliği sayesinde kullanıcıya depolama imkanı da sahiptir. Çekmecelerin üst kısmında ise bebek bakım ünitesi vardır. Beşiğin büyüme özelliği sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Ünite kapı ve çekmecelerinde yavaşlatma sistemi kullanılmıştır bu sayede sert çarpmaların önüne geçilmiştir. İnsan sağlığına zarar vermeyen ve kanserojen madde içermeyen malzemeden üretilmiştir ve E1 standartlarına uygundur. Ayrıca beşik normal yatağa da dönüştürülebilmektededir.

İstikbal Trend Bebek Odası Takımının fiyatı 3.293,00 TL’dir. Odalarınıza muhteşem bir sadelik katacak olan Trend bebek odası takımı güzel bir tercih olacaktır. hem renk hemde tasarım olarak güzel bir kombina sahiptir ayrıca sarı ve pembe olarak iki renk seçeneği de mevcuttur. dolaplar oldukça geniştir ve çekmecelerde bulunan bölmeler sayesinde ürünler için depolama alanı oluşturur. Kitaplıklı ve sade olarak iki farklı çalışma masası seçeneği mevcuttur. İnsan sağlığına zarar vermeyen kanserojen maddelerden uzak E1 standartlarına mevcuttur. Renk ve etiketler ile görsel zenginlikler sunulmuştur. Ünite kapaklarında bulunan yavaşlatıcı sistem sayesinde sert çarpmaların önüne geçilmiştir. Gardırop içinde bölmeler ve askılıklar mevcuttur ve fonksiyonel kullanım sağlamaktadır.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın