İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Kampanyaları

1.273 views

İstibal Koltuk Takımı Modelleri

1957  yılında kurulan ve yıllardan beridir bu piyasada yer alan İstikbal, ülkemizde şuan en çok tercih edilen markalar arasında yer almakta. İstikbal, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ile Türkiye’nin en çok saygı duyulan firmaları arasında yer almakta. Tüketici odaklı çalışan sektörde ihtiyaç duyulan tüm modelleri en iyi şekilde gideren istikbal mobilya, mobilya sektöründe gün geçtikçe iyice gelişim göstermekte. Yenilikçi ve modern üretim çizgisinin bir araya getiren istikbal, sektörde daha da büyük işler yapmayı amaçlıyor. Evinize güzel bir koltuk takımı modeli arıyorsanız,  istikbal koltuk takımları özgün tasarımı ve muhteşem rahatlığı ile tam size göre. Şimdi  siz takipçilerimize İstikbal koltuk takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

İstikbal Koltuk Takımı Kampanyaları 2019

İstikbal Baron Deluxe Koltuk Takımı

Baron Deluxe Koltuk Takımı
Baron ürün grubu konsept ürünü olarak hazırlanan Baron Deluxe Koltuk Takımı, evinizin konforunun artmasına neden olacak ve farklı tarzıyla evinize güzel bir hava katacaktır. Bu muhteşem ürün üçlü ve ikili ünitelerden oluşmaktadır. Bu modeli 5.709,60 TL’ye alabilir taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

İstikbal Koltuk Takımı Orleon Deluxe Modeli

Orleon Deluxe Koltuk Takımı
Minimal hatları, küt hatlı kol yapısı, rahat oturum konforu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Orleon Deluxe Koltuk Takımı, doğal ahşap görünümlü klapa uygulaması, yüksek ayak yapısı ile evinize farklı bir şıklık katacak. Sizde bu modeli alıp evinizin şık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu modelin fiyatı ise 4.459,20 TL. 12 aya varan taksit seçenekleri de mevcuttur.

İstikbal Vigo Koltuk Takımı Modeli

Vigo Koltuk Takımı
Chester tarzı ile gözünüzü ayıramayacağınız Vigo Koltuk Takımı, P kol yapısı, alt kasa ve kol bölümünde yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile oldukça modern bir yapıya sahiptir. Gerçekten şık bir model arıyorsanız bu ürüne bakmanızı tavsiye ederim. Bu muhteşem modele sadece 6.890,40 karşılığında sahip olabilir ve taksit imkanını da kullanabilirsiniz.

İstikbal Koltuk Takımı Modelleri Mikado

Mikado Koltuk Takımı
Chester tarzı ile şık ve modern bir havaya sahip olan Mikado Koltuk Takımı, P kol yapısı, kol ve sırt kısmında yer alan düğmeleri ile oldukça zengin bir görsel yapıya sahiptir. Ayrıca yatak olabilen bu model sayesinde misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Bu modeli 5.109,60 TL gibi bir rakama alabilirsiniz. Taksit seçenekleri de bulunuyor.

Elizya Koltuk Takımı

Elizya Koltuk Takımı
Zevk düşkünü ve rahatlık sevenler için tasarlanmış olan Elizya Koltuk Takımı, göz kamaştırıcı renkleri ile evinize adeta bahar havası katıyor. Renk detayları ile oturma odanızı donatan bu muhteşem model evinizde geçirmiş olduğunuz zamanın kalitesini artırmakta. Bu mükemmel ürüne 5.298,00 karşılığında sahip olabilirsiniz. Taksit mevcut.

İstikbal Pekin Oturma Grubu

Pekin Koltuk Takımı
Özel bir mekanizmaya sahip olan Pekin Koltuk Takımı, relax konumuna getirilebiliyor ve yüksek düzeyde konfor sunuyor. Rahatlığa önem veren biri iseniz kesinlikle bakmanız gereken ürünlerden bir tanesi. 6.760,20 TL gibi bir rakama bu ürünü satın alabilir ve taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın