İstikbal Mobilya İndirimli Yemek Odası Takımı Kampanyaları

323 views

İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları

1957  yılında kurulan ve yıllardan beridir bu piyasada yer alan İstikbal, ülkemizde şuan en çok tercih edilen markalar arasında yer almakta. İstikbal, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ile Türkiye’nin en çok saygı duyulan firmaları arasında yer almakta. Estetik başta olmak üzere ayrıntıların  bir araya getirildiği İstikbal yemek odası takımları evinize yeni bir görünüm katıyor. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza İstikbal mobilya indirimli yemek odası takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

İstikbal İndirimli Yemek Odası Takımı Kampanyaları 2019

İstikbal Gold Yemek Odası Takımı
Gold Yemek Odası Takımı
Tasarımında yer alan ince çizgiler başta olmak üzere şıklığı ve zarafeti bir arada sunan ve yemek odanıza güzellik katacak olan gold yemek takımı, vitrin, gümüşlük, mini masa, büfe, büfe aynası, sandalye, yemek masası, tv ünitesi, tv sehpasından oluşuyor. Bu model hem renk bakımından hem malzeme bakımından oldukça şık. Bu modeli kampanya fiyatı ile alabilirsiniz.
İstikbal Rustik Yemek Odası Takımı
Rustik Yemek Odası Takımı
Hem renk konusunda olsun hemde malzeme konusunda şıklığından taviz vermeyen rustik yemek odası takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, yemek masası, sandalye, tv sehpası, tv ünitesinden oluşuyor. Ayrıca bu modelde insan sağlığını etkilemeyen malzemeler kullanılmıştır. Rustik yemek odasını kampany a fiyatına alabilirsiniz.
İstikbal Romanca Yemek Odası Takımı
Romanca Yemek Odası Takımı
İstikbal’in yeni çıkarmış olduğu bu model sayesinde yemek odanıza girdiğiniz zaman adeta kendinizi kraliçeler gibi hissedeceksiniz. Bu yemek odası takımı renkleriyle sizi adeta rahatlatacak. Bu model, vitrin, büfe, büfe aynası, gümüşlük, yemek masası, sandalye’den oluşuyor. Kampanya fiyatı ile bu yemek odası takımını alabilirsiniz.
İstikbal Perla Yemek Odası Takımı
Perla Yemek Odası Takımı
Perla yemek odası takımı, sıklığı ve country rahatlığını yemek odanıza getiriyor. Perla yemek odası takımı, vitrin, büfe, büfe aynası, gümüşlük, yemek masası ve sandalyeden meydana geliyor. Bu yemek masasını İstikbal’in yaptığı kampanya sayesinde daha ucuza alabilirsiniz.
İstikbal Resital Yemek Odası Takımı
Resital Yemek Odası Takımı
Kremin hakim olduğu ve sizin için düşünülmüş her detayı içerisinde bulunduran resital yemek odası takımı; vitrin, büfe, büfe aynası, yemek masası, yemek masası, tv ünitesi, sandalyeden meydana gelmekte. İnsan sağlığına zarar vermeyen maddeden üretilen bu modeli kampanyalı fiyatına alabilirsiniz.
İstikbal Siena Yemek Odası Takımı
Siena Yemek Odası Takımı
Siena yemek odasında kullanılan malzemeler oldukça şık ve zarif bir görünüm katıyor. Ayrıca ünitelerde yer alan yüksek ayaklar sayesinde temizlik konusunda oldukça artı sağlıyor. Bu modeli kampanyalı fiyatlı ile alabilirsiniz.
İstikbal Kayra Yemek Odası Takımı
Kayra Yemek Odası Takımı
Led aydınlatmalarıyla yemeklerinizi aydınlatan kayra yemek odası takımı tasarımı ile adeta gözlerinizi alıyor. Kayra yemek odası takımı şıklığı, zarifliği ve renkleri ile odanıza ayrı bir hava katıyor. Bu güzel yemek odası takımını indirimli fiyatına alabilirsiniz.
İstikbal Caprice Yemek Odası Takımı
Caprice Yemek Odası Takımı
Caprice yemek odası takımı son derece şık ve modern bir tasarıma sahip. Kırık beyaz ve ceviz tonlarının kullanıldığı yemek odası takımı görselliği ile adeta yemeğinize tat katacak. Bu muhteşem modeli indirimli fiyatına daha ucuza alabilirsiniz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın