İstikbal Oturma Grupları ve Fiyatları

2.843 views

İstikbal firması dekor konusunda 2019 modellerini özel tasarımlarından oluşan Simply you oturma grupları ile birlikte koleksiyonlarında dekorasyon sevenleri bir arada buluşturuyor.Yeni tasarımları ve oturma grupları ile birlikte mobilya sektöründe öncü olan İstikbal firması her sene olduğu gibi bu sene içinde yeni özel tasarımlar sunuyor. Simply you koleksiyonu içinde Vera, Monaco, Delta, Karel Ürün Grubu, Diva Yatak Odası ile baza gibi ürünler bulunuyor. Kanepe modelleri ile sizlerde oturma gruplarınızı oldukça farklı şekillerde dizayn edebilirsiniz…

Salon dekorasyonu yapılırken elbette ilk aklımıza koltuk takımları geliyor. Bunun sebebi hem ev ahalisi ve hem de misafirler bu koltuklarda oturuyor olması. Basit bir avize göze batmaz, basit bir gümüşlük göze batmaz, yine perde, halı gibi eşyalar da çok göze batmaz. Ama rahat olmayan yada konforsuz diye tabir edilen bir koltuk önce sizi sonra misafirlerini rahatsız edeceğini siz de bilirsiniz. Bu sebeple koltuk alırken sağlığınızı ve rahatınızı da ön planda tutmaya gayret edin.

Firma 2019 yılı koltuk modelleri ile rakiplerini zorlayacak gibi duruyor.

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2019

4.103,00 TL

Celina Koltuk Takımı
8.619,00 TL

Santa Deluxe Takım
8.520,00 TL

Santino Koltuk Takımı
5.931,00 TL

Opera Koltuk Takımı
10.767,00 TL

Nella Deluxe Takım
7.051,00 TL

Mikado Koltuk Takımı
6.273,00 TL

Scarlet Koltuk Takımı
8.617,00 TL

Palma Koltuk Takımı
7.546,00 TL

Lucas Koltuk Takımı
6.144,00 TL

Vals Koltuk Takımı
8.483,00 TL

Krea Koltuk Takımı
5.713,00 TL

Side Deluxe Takım
7.089,00 TL

Elizya Deluxe Takım 6.506,00 TL

Lima Koltuk Takımı
7.258,00 TL

Gold Deluxe Koltuk Takımı
6.542,00 TL

Rustik Deluxe Takım
6.996,00 TL

Santiago Koltuk Takımı
11.016,00 TL

Soprano Koltuk Takımı

İstikbal Baron Deluxe Koltuk Takımı
Baron Deluxe Koltuk Takımı
Baron ürün grubu konsept ürünü olarak hazırlanan Baron Deluxe Koltuk Takımı, evinizin konforunun artmasına neden olacak ve farklı tarzıyla evinize güzel bir hava katacaktır. Bu muhteşem ürün üçlü ve ikili ünitelerden oluşmaktadır. Bu modeli 7.020,00  TL’ye alabilir taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
İstikbal Koltuk Takımı Orleon Deluxe Modeli
Orleon Deluxe Koltuk Takımı
Minimal hatları, küt hatlı kol yapısı, rahat oturum konforu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Orleon Deluxe Koltuk Takımı, doğal ahşap görünümlü klapa uygulaması, yüksek ayak yapısı ile evinize farklı bir şıklık katacak. Sizde bu modeli alıp evinizin şık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu modelin fiyatı ise 6.144,00 TL. 12 aya varan taksit seçenekleri de mevcuttur.
İstikbal Vigo Koltuk Takımı Modeli
Vigo Koltuk Takımı
Chester tarzı ile gözünüzü ayıramayacağınız Vigo Koltuk Takımı, P kol yapısı, alt kasa ve kol bölümünde yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile oldukça modern bir yapıya sahiptir. Gerçekten şık bir model arıyorsanız bu ürüne bakmanızı tavsiye ederim. Bu muhteşem modele sadece 8.474,00 TL karşılığında sahip olabilir ve taksit imkanını da kullanabilirsiniz.
İstikbal Koltuk Takımı Modelleri Mikado
Mikado Koltuk Takımı
Chester tarzı ile şık ve modern bir havaya sahip olan Mikado Koltuk Takımı, P kol yapısı, kol ve sırt kısmında yer alan düğmeleri ile oldukça zengin bir görsel yapıya sahiptir. Ayrıca yatak olabilen bu model sayesinde misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Bu modeli 6.273,00 TL gibi bir rakama alabilirsiniz. Taksit seçenekleri de bulunuyor.
Elizya Koltuk Takımı
Elizya Koltuk Takımı
Zevk düşkünü ve rahatlık sevenler için tasarlanmış olan Elizya Koltuk Takımı, göz kamaştırıcı renkleri ile evinize adeta bahar havası katıyor. Renk detayları ile oturma odanızı donatan bu muhteşem model evinizde geçirmiş olduğunuz zamanın kalitesini artırmakta. Bu mükemmel ürüne 6.506,00 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Taksit mevcut.
İstikbal Pekin Oturma Grubu
Pekin Koltuk Takımı
Özel bir mekanizmaya sahip olan Pekin Koltuk Takımı, relax konumuna getirilebiliyor ve yüksek düzeyde konfor sunuyor. Rahatlığa önem veren biri iseniz kesinlikle bakmanız gereken ürünlerden bir tanesi. 6.760,20 TL gibi bir rakama bu ürünü satın alabilir ve taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Yenilenen ürünleri ile simply you koleksiyonlarında doğal ile sade çizgilerini farkedecekler. Fonksiyonel ve başarı sağlayan simply you koleksiyonları ile değişik ürün grupları ile birlikte dekorlar sunmaya devam ediyor.Ev dekorlarını yenilemek isteyenler için bir uyum içerisinde ve sadelik taşıyan Conrad Koltuk Takımı, Vera Yemek ve Yatak Odası Takımılarına bakmanızda fayda vardır.Conrad Koltuk Takımı parlak ışıldayan taşlar ve göz alıcı olan kumaşlar ile dikişleri göze çarpıyor. Deri ile ahşabın uyumunu sunan vera yemek odası takımı ile konfor ve estetik bir arada sunuluyor.Gerekli bilgi ve modelleri İstikbal mağazalarında bulabilirsiniz. Mobilya seçiminde sizlerde oldukça farklı tarzlarda oturma grubu şekilleri elde edebilirsiniz. Kanepe takımları ile farklı dizaynlarda oturma odası modelleri elde edebilirsiniz..

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın