İtalyan koltuk Modelleri

198 views

Son yıllarda en çok rabet gören koltuk takımları içinde italyan koltuk modelleri gelmektedir. Masko ve Modoko gibi mobilya çarşılarına giderseniz italyan koltuk takımı satan bir çok firma görürsünüz. Türkiye’de belki çok fazla İtalyan koltuk firmaları pek yoktur. Fakat italyan koltuk firmalarını aratmayacak yerli firmalar var. Bunun için illaha ki italyan koltuk firması bulmanıza gerek yok. Yerli firmalar bire bir modelleme yapabiliyor. Bu şekilde İtalyan koltuk takımı modelleri hem daha ucuz oluyor.

İtalyan tarzı mobilya modelleri Türkiye’de de oldukça popüler olan bir dekorasyon çeşidi arasında gelmekte. Son yıllarda ev döşemelerinde favori olarak tercih edilen 2019 İtalyan tarzı mobilya modelleri ile siz de evinizi baştan aşağıya İtalyan mobilyalar ile döşeyebilirsiniz.

İtalyanlara özgü ev dekorasyonu oldukça dikkat çekici ve moderndir. Bu tarz koltuk takımlarında genellikle klasik modeller ile harmanlanmış modern çizgiler yer almaktadır. Eğer salon ve yemek odanızı İtalyan mobilya fikirleri arasından seçmek istiyorsanız size önereceğimiz mobilyalar ile bu fikre biraz daha yakınlaşabilirsiniz.

İtalyan tarzı ev dekorasyonunda altın varaklar, işlemeler, büyük ve görkemli yatak başlıkları, kadife kılıflar gibi çeşitli dekorasyon çeşitleri tercih edilmektedir. Yatak odası, salon, yemek odası ve mutfaklarınızı hemen hayal etmeye başlayabilirsiniz.

İtalyan koltuk fiyatları hakkında buradan fiyat vermemiz mümkün değil tabii ki. Çünkü koltuk ölçüleri ve koltuk kumaşları fiyatlara çok etki ediyor. Zaten son zamanlarda ithal edilen kumaşların bir çoğu da italyan tarzda koltuk döşeme kumaşlarıdır.

Pekiyi bir koltuk modeliniz var. Ve bu koltuk modeli italyan koltuk modeli olduğunu farzedelim. Koltuğunuz bir tamire ihtiyacı var. Siz de italyan koltuk döşeme yapacak firma arıyorsunuz. Burada size MARMARA KOLTUK’u tavsiye ederiz. Çünkü Marmara Koltuk her çeşit koltuk tamiri ve döşemesi yapmaktadır.

İtalyan koltuk tasarımları 2019

İtalyan koltuk isimlerini daha çok genelde yerli firmalar aramaktadır. Çünkü ürettikleri koltukları italyan koltuk tasarımları ve modellerine benzetmek istediklerinden dolayı italyan koltuk isimleri aramaktadırlar.

Bu galerimizde size italyan koltuk tasarımları hakkında bazı resimler sunduk.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın