Kelebek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Kelebek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için yorumlar kapalı

2019 kelebek mobilya çocuk odası modeleri ve fiyatları konulu yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizin için hazırladığımız 2019 kelebek mobilya genç odası modelleri sunacağız. Evine önem verenler evinin salonuna, mutfağına değer verdiği gibi diğer odaları da seçenek yaparken dikkate alır. Kelebek mobilya genç odası modelleri müthiş tasarımları ve renk kombinleri ile gençlerin yüzünü güldürecek gibi gözüküyor. Son zamanlarda büyük atılım yaparak modern bir çizgiye ulaşan Kelebek Mobilya şube sayısını da her geçen gün arttırmaktadır. Kelebek mobilya yılların verdiği tecrübe ile genç odası üretimi yaparken kaliteyi göz özünde bulundururken göz zevkinizi de düşünüyor. Ürün ne kadar kaliteli olursa olsun insanlar birazda görsellik istiyor tabi ki odanıza şıklık ferahlık katsın istiyorsunuz. Kelebek mobilya işte tam bu çizgide devam ediyor. Kaliteli ve göze hitap eden şık görünümlü ürünleriyle sizlere hizmet veriyor. İşte size kelebek mobilya genç odası takımları.. Burada bulunan modellerin tamamı güncel olamayabilir.

Kelebek Mobilya genç odaları şık görünümünün yanı sıra uygun fiyatlarıyla da kullanıcının yüzünü ve cebini güldürüyor. Kelebek mobilya senenin belli zamanlarda farklı kampanyalarla müşterinin karşısına çıkmakta ve müşterilere uygun fiyatla kaliteyi yaşama şansını tanıyor. Kelebek Mobilya hizmet verdiği diğer ürünlerde olduğu gibi genç odalarında da odanıza kaliteyi yansıtmaktadır.

Kelebek Mobilya Genç Odası Fiyatları 2019

Aşağıda verilen fiyatların piyasa koşullarına göre değişmiş olabileceğini göz önünde bulundurunuz.

İNDİRİMLİ 5.229 TL

Kelebek Mixage Genç Odası

Mixage Genç Odası
Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunabilen Mixage Genç Odası Takımı, birbirine uyumlu renkleri ile adeta gözünüzü büyülemekte. Kullanım kolaylığı ve depolama konusunda oldukça avantaj sağlayan bu model evinize çok yakışacak. Bu muhteşem modele yapılan indirim sebebiyle 5.417 TL ‘ye sahip olabilir ayrıca taksitten de yararlanabilirsiniz.

Kelebek Genç Odası Takımı Angelic Modeli

Angelic Genç Odası Takımı Estetik konusunda sınır tanımayan ve taviz vermeyen Angelic Genç Odası Takımı, çocuğunuzun odasına girdiği zaman huzur dolu bir mekan yaratacak. Estetik konusunda oldukça iddialı olan bu modeli Kelebek Mobilyanın yaptığı indirim sayesinde 12 aya varan taksitlerle 3.615 TL’ye alabilirsiniz.

Kelebek Genç Odası Takımı Poly

Poly Genç Odası Takımı Enerjisini gençlikten alan Poly Genç Odası Takımı,, fonksiyonel ve teknolojik yapısıyla oldukça dikkat çekmekte. Çalışma masasında usb girişi ve çoklu prizinin yer aldığı bu modeli çocuğunuzda oldukça sevecek. Bu muhteşem modele indirim sayesinde 3.560 TL karşılığında 12 aya varan taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Mağazası sizi yepyeni 2019 genç odası modellerinin şıklığı ve dekoratifliğiyle şaşırtıyor. Görür görmez hayran kalıp evinizde görmek isteyeceğiniz genç odası modelleri Kelebek mobilya mağazasında sizlere sunuluyor. Eğer bu modelleri yakından görmek istiyorsanız hemen size en yakın Kelebek Mobilya mağazalarına uğrayabilirsiniz, ama sadece bilgi edinmek istiyorsanız bu yazıyı okumaya devam etmelisiniz.

Genç Odası Mobilyaları

En ferah ve rahat genç odası takımlarından bir demet hazırladık sizin için inanın biz gördüğümüzde bu aşağıda resimlerini paylaştığımız genç odası takımlarını çok hoşumuza gitti ve sizinle de paylaşmak istedik. Gerek kız olsun gerek erkek olsun genç odası takımlarında inanılmaz renkler ve tasarımlara sahip mobilyalar bulunuyor. Her geçen yıl renklerin ve dokunun değişmesine rağmen hepsi de göz alıcı güzellikte ve zerafette. Yıllardır bu tarz takımları takip eden insanlar olarak biz bu takım mobilyaları gördüğümüzde oldukça beğendi. Çizgileri ve dokuları bizi derinden içerisine hapsedecek güzellikte.

Günümüz dünyasında artık renkli mobilyalar hakim renkleri insana ferahlık ve rahatlık katıyor. Sabah zinde bir uyku ile kalkmak için yatak odasının daima itinalı seçilmesi gerekmekte.

Her zaman en iyi ve en yeni genç odalarını sunan Kelebek 2019 yılında da birbirinden güzel genç odası modellerini size sunuyor. Şıklık, dekoratif ve konfor açısından diğer mobilya mağazalarına göre en iyisi olan Kelebek mobilya’da hem gençler bunlara beğeni bile bakıp sahip olmak isteyecek hem de ebeveynler de en az onlar kadar hayran olacak. Genç odası alma fikriniz de kesin kararınızı verdiyseniz diğerlerine bakarak vakit bile kaybeden hemen Kelebek mobilya mağazasına bakabilirsiniz.

Aşağıdaki galeride 2019 Kelebek mobilya genç odası modelleri ve kelebek mobilya genç odası takımları bulunuyor. Burada bulunan bütün mobilyalar güncel olmayabilir. En güncel üretilen mobilyaları Kelebek mobilya bayilerine giderek görebilirsiniz.

Kelebek Nigero Modeli Genç Odası Takımı

Nigero Genç Odası Takımı
Her konuda gençlere hitap eden ve dinamik bir yapıya sahip olan Nigero Genç Odası Takımı, naturel duruşu ile oldukça sakin bir yaşam alanı yaratmakta. Bir çok genç için ideal olan bu ürünü Kelebek mobilyanın yaptığı indirim sayesinde 5.858 TL gibi rakama alabilirsiniz. 12 ay taksit imkanı da vardır.

Kelebek Beauty Genç Odası

Beauty Genç Odası Takımı
Kız çocukları için tasarlanmış olan Beauty Genç Odası Takımı, kendine özgü tasarımı,ince detayları ve yüksek düzeydeki konforu ile uykunuza uyku katacak. Kızını sevindirmek için bu muhteşem modeli ona alabilirsiniz. İndirime giren bu modeli 4.453 TL’ye alabilir ve 12 ay taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Kelebek İkorro Genç Odası Takımı

İkorro Genç Odası Takımı
Pembe ve beyazın bir araya geldiği İkorro Genç Odası Takımı, iç açıcı renkleri ile odanıza bambaşka bir huzur katacak. korro; farklı depolama alanları, kullanım kolaylığı sağlayan modüler parçaları ile kızınızın odasını muhteşem bir yaşam alanınıza dönüştürmekte. Çalışma masasını bütünleyen tekerlekli kesonu ve sandıklı yatağı ile derli toplu olan bu model kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Bu muhteşem modele 2.567 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan taksit imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

 

Tescillenmiş kalitesi ve hissettirdiği güven sayesinde Kelebek’i tercih ettiğinize pişman olmayacağınızı düşünüyoruz. Kelebek mobilya mağazalarında 2019 yılıyla birlikte yenilenen genç odaları bu yılın en büyük trendi haline geldi. Önceki senelerle arasındaki değişimler merak edilirken bu konuya açıklık getirmek istiyoruz. 2019 model trend genç odalarında konfor düzeyinin arttırıldığını ve odaların daha kişisel bir hal aldığını görüyoruz.

Kendi tarzını yansıtma ve kendini en iyi şekilde ifade etme isteği bulunan gençler bu odalara özellikle büyük ilgi duyuyor. Sıradan kitaplık modeli yerine figürlü ve duvara monte edilebilen kullanışlı kitaplıklar, başka bir tasarıma sahip ilginç yatak çeşitleri bulunuyor. Fiyatları ise lüx ve konfor arttıkça doğru orantılı olarak artış gösterse de genel olarak uçuk rakamlara çıkmıyor.

Kelebek genç odası takımları için bazı örnek modeller:

Kelebek genç odası modelleri 2019