Kelebek Mobilya İndirimli Salon Takımı Kampanyaları

218 views

Kelebek Mobilya İndirimli Salon Takımı Kampanyaları

Ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üretici olan Kelebek mobilya, Cumhuriyet yılından bu zamana kadar gelen bir firmadır.  Türkiye’nin ilk mobilya üretici olan kelebek mobilya salon takımları yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla size birden çok seçenek sunuyor. Çıkarmış olduğu bir çok ürününde müşterisine geniş harekat etme alanı sunan Kelebek, sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli koltuk takımları sayesinde mobilya ihtiyacınızı rahatlıkla giderebiliyor. Yurt içinde yaklaşık olarak 150’nin üzerinde mağazası bulunan kelebek mobilya, ayrıca yurt dışına yaptığı ihracat sayesinde uluslararası pazarda da oldukça önemli bir yere sahiptir.

Kelebek Mobilya, prestijli  mobilyalarından hariç gerçekleştirmiş olduğu projeler sayesinde, ülkemizin en güvenilir ve en çok tercih edilen markaları arasında gelmektedir. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Kelebek mobilya indirimli salon takımı kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Bu sayede aşağıda verdiğimiz modelleri daha ucuza alma imkanına sahip olabileceksiniz.

Kelebek İndirimli Salon Takımları Kampanyaları 2019

Fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın.

Kelebek Pria Salon Takımı

Pria Salon Takımı
Sadeliğin ve renklerin muhteşem uyumunu bir arada sunan pria salon takımı, tekli koltuk, ikili koltuk ve üçlü koltuktan meydana gelmekte. Bu muhteşem modeli indirimli fiyatı ile 7.490 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca World kartına özel taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek Solis Salon Takımı

Solis Salon Takımı
Bu salon takımı tasarımı ile adeta sizi şaşkına çevirecek. Küçük tasarımı başta olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tarzından ödün vermeyen bu takım evinize ayrı bir hava katacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5.790 TL’ye alabilirsiniz. World kartına özel taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Kelebek Spine Salon Takımı

Spine Salon Takımı
Spine koltuk takımının ince tasarımı adeta sizi etkisi altına alacak. Minimal ve özgün tasarım arayanlar kesinlikle spine koltuk takımını kaçırmamalı. Bu modeli indirimli fiyatı ile 4.590 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kelebek Lexıa Salon Takımı

Lexıa Salon Takımı
Country tasarımı yansıtan lexıa koltuk takımı düzeni ile sizi etkileyecek. Evinize girdiği zamandan beri içinizi ısıtacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5.390 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kelebek Petere Salon Takımı

Petere Salon Takımı
Asaletin adeta mobilya’ya dönüştüğü hali olan modern çizgilerin yer aldığı petere salon takımı, Kelebek mobilyanın farklı tasarımlarından bir tanesi. Oldukça konforlu olan bu koltuk takımını indirimli fiyatı ile 5.290 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek İdea Salon Takımı

İdea Salon Takımı
Bir çok renk seçeneğine sahip olan idea salon takımı, yumuşak kumaşıyla, ve ahşap ceviz ayaklarıyla evinize ayrı bir görünüm havası katacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5.890 TL’ye alabilirsiniz.

Kelebek Bulia Salon Takımı

Bulia Salon Takımı
Bu koltuk takımın oturduğunuz zaman kalkma isteğiniz gelmeyecek. Bulia’nın sırt ve oturum minderinin tasarımı oldukça özel. Bu modeli indirimli fiyatı ile 4.510 TL’ye alabilirsiniz.

Kelebek Monema Salon Takımı

Monema Salon Takımı
Monema serisinde kullanılan cevizin yoğun şekilde kullanılması ayrı bir hava katıyor. İnce işciliğin bir eseri olan bu koltuk takımı odanıza estetik bir görünüm katıyor. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5.690 TL’ye satılmakta.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın